Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Demirtepe Metrosu Nereye Gider? Demirtepe Metrosu Durakları

Demirtepe Metrosu Nereye Gider? Demirtepe Metrosu Durakları BLOG
ideal saat ikon 2023-06-15

Demirtepe Metrosu Nereye Gider? Demirtepe Metrosu Durakları

Demirtepe Metrosu Nereye Gider? Demirtepe Metrosu Durakları

Demirtepe metrosu merkezi bir konumda bulunduğundan birçok kişi için önemli bir yere sahiptir. Ankara'nın en çok tercih edilen yurtlarından biri olan firmamız, ulaşım konusunda çözüm odaklıdır. İdeal Yurtları metro konumuna yakın olması bakımından Ankara yurt tavsiyesi listelerinde ilk sıralardadır.

Ankara Demirtepe metrosu çalışma saatleri olarak geniş bir zaman dilimine sahiptir. Böylelikle öğrencilerin giriş çıkışlarına uygun olan sefer saatleri kolaylıkla ayarlanır. Ankara’nın hemen hemen her noktasına kolay bir şekilde ulaşım sağlayan metro hattı, toplu taşıma araçları arasında en çok tercih edilendir.

Demirtepe Metrosu Güzergahı | Ankaray Durakları

Başkentin tarihi bakımından en eski raylı sistemine sahip olan Ankaray; firmamızı tercih eden öğrencilerin en çok tercih ettiği ulaşım seçeneklerinden bir tanesidir. Ankara erkek yurtları ve kız yurtlarına konumu yakın olan Demirtepe metrosu, Ankaray durakları arasında bulunmaktadır. Toplamda 11 durağı bulunan ve iki aktarması olan Ankaray durakları, şu şekildedir;

Ankaray Durakları

Maltepe metrosu

Demirtepe metrosu

AŞTİ

Kızılay metrosu

Emek metrosu

Beşevler metrosu

Dikimevi metrosu

Kolej metrosu

Bahçelievler metrosu durakları

Kurtuluş metrosu

Anadolu metrosu

Ankaray hattı Demirtepe metrosu güzergahında birçok konuma hızlı bir şekilde ulaşım sağlanır. Demirtepe durağı çıkışı en yakın olan konumlar arasında bazı yerler bulunmaktadır. İşte o yerler;

Ankara Metro Durakları İle Esnek Sefer Saatleri

Vatandaşlar ve öğrenciler için hazırlanan Ankara metro projeleri esnek sefer saatleri içermektedir. Ankara gibi büyük bir şehirde vatandaşların sefer durumları göz önünde bulundurularak; metronun hareket saati bu doğrultuda belirlenir. Böylelikle sefer saatlerinin Demirtepe metrosu ve diğer metro duraklarına göre değişiklik gösterdiğini söylemek mümkündür.

Firmamız Ankara özel erkek yurtları ve kız yurtları açısından daha etkili bir hizmet vermek için; yurt konumunu merkezi olarak tercih etmiştir. Böylelikle öğrencilerin hem giriş hem de çıkış saatlerinde esnek bir şekilde hareket edebilmelerine imkân sunuyoruz. Demirtepe metrosu seferleri en erken 06.00’da başlamaktadır. En geç ise 00.30 ve 01.00’a kadar sefer bulmak mümkündür.

İdeal Yurtların’dan  Demirtepe Metrosu Ankaray İstasyonuna Nasıl Gidilir?

Öğrencilerin Demirtepe Ankara metro açılış saatlerini göz önünde bulundurarak, hareket etmeleri daha doğru olacaktır. Her ne kadar Demirtepe metrosu esnek sefer saatleri bulundursa da, hızlı olmak her zaman daha iyisidir. İdeal Yurtları’ndan Ankaray gidebilmek için, Gazi Mustafa Kemal bulvarı tercih edilmektedir.

Öğrencilerimiz Kızılay Güvenpark metro çıkışı güzergahı üzerinden de, firmamıza kolay bir şekilde ulaşır. Güvenpark metrosu şubelerimize yakın konumdadır. Böylelikle merkezi bir konumda olan yurdumuza, çeşitli metrolar üzerinden ulaşım sağlanabilmektedir.

Demirtepe Metrosu Yakınında Ankara Öğrenci Yurtları

Ayıcıklı imkânları ile öne çıkan yurdumuz, sadece öğrencilerin değil Ankara’da memurların kalabileceği yurtlar arasında da ilk sıralarda yer alır. Uygun Ankara yurt fiyatları sunmaktadır. Ayrıca yurdumuzun avantajlı bir konumda olması da, Demirtepe metrosu gibi her yere ulaşım sağlayan istasyonlara oldukça yakın olmasını sağlar. Öğrencilerimiz Ankara’nın neresinde olursa olsun, esnek saatler sayesinde kısa sürede yurdumuzun konumuna ulaşım sağlarlar.

Ankara özel yurt fiyatları çeşitli durumlara bağlı olarak farklılık gösterir. Tabii bu durumlar arasında, ulaşabilirlik, konum, sunulan hizmetler büyük önem taşır. Ankara’da çalışan bayanlar için yurt önerileri arasında gösterilen firmamız hizmetleri ile dikkat çekmektedir.

İdeal Yurtları Hizmet Kapsamı

Spor salonları ve aktiviteler

Kafeterya hizmeti

Çalışma salonları

Çamaşır ve ütü gibi artı hizmetler

Ücretsiz kahvaltı imkânı

Etkili güvenlik sistemleri

Kişisel bakım ve hijyenik oda temizliği

Çeşitli spor turnuvaları

Gezi, eğlence ve piknik aktiviteleri

Ankara’nın çeşitli bölgelerine ulaşım sağlayabilecek merkezi konum

1 - Demirtepe Metrosu Yakınındaki İdeal Ankara Kız Yurtları

Uzun yıllardır Çankaya’da ve Ankara’nın çeşitli bölgelerinde hizmet sunan firmamız, metro gibi konumlara yürüme mesafesi kadar yakındır. Özellikle kız öğrencilerimiz için oldukça avantajlı olan bu durum, tercih edilmemiz üzerindeki en büyük etkenlerden bir tanesidir.

Kız Öğrenci Tek kişilik Özel Yurt Fiyatları

Ankara'da tek kişilik yurt fiyatları; firmamızın yurt idaresi tarafından belirlenmektedir. Kendilerine özel alan ve yalnız kalmak isteyen kız öğrenciler; konforlu ve temiz tek kişilik odalara uygun fiyatlarla sahip olabilmektedir.

Firmamızda kız öğrencilere sunulan Ankara özel yurt tek kişilik fiyat aralıkları, belirtilen ders yılı için geçerlidir. Ancak şunu belirtmemizde fayda var. İdeal Yurtları olarak belirttiğimiz tek kişilik yurt fiyatları Ankara genelinde sunduğumuz hizmetlerle tutarlıdır. Yurtlarımızda öğrencilerimize sunduğumuz imkânlar ve ev ortamı sıcaklığı dikkate alındığında; memnun kalınacak fiyat seçenekleri sunduğumuz görülmektedir.

2 - Demirtepe Metrosu Güzergahı Yakınındaki İdeal Ankara Erkek Yurtları

Yurt konusunda firmamızı tercih eden öğrenciler çeşitli noktalara dikkat ederler.  İlk olarak öne çıkan yurdumuzun Demirtepe metrosu ve diğer yerlere yakınlığı olmaktadır. Daha sonra ise yurt imkânları ve fiyatlar öne çıkar.

Firmamız Ankara özel yurt erkek tek kişilik ve çeşitli sayılardan oluşan odalarla hizmet vermektedir. Aynı zamanda öğrencilerimizin güvenli bir üniversite hayatına sahip olması ve sosyalleşmesi açısından da çeşitli hizmetler yürütmekteyiz.

Ankara Özel Erkek Yurdu Fiyatları Nasıldır

Yurdumuzu tercih eden erkek öğrencilerimiz, bazen  tek kişilik odalarda kalmayı istemektedir. Yurdumuz bu açıdan oldukça avantajlıdır. Ankara erkek yurt fiyatları olarak daha ekonomik aralıklar sunmaktayız. Bu noktada Ankara erkek apart ve kiralık evlere göre daha konforlu ve ekonomik olduğumuz bir gerçektir.

Firmamız tarafından fiyatlandırma sistemi çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterir. Ankara özel yurt fiyatları; sunulan imkanlar, bina yaşı ve konuma göre değişiklik gösterse de, fiyatlarda birçok etken öne çıkar. İşte o etkenler;

  • Kahvaltı ve akşam yemeği imkânı
  • 7/24 öğrenci destek hattı
  • Çeşitli aktiviteler ve sosyal eğlenceler
  • Etüt ve ders çalışma salonları
  • Daha ekonomik odalar

 

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram