Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Ankara Kız Öğrenci Yurtları

Ankara’DA IDEAL BIR ÜNIVERSITE HAYATI

29 yıllık Tecrübe ile Türkiye’nin En Büyük Yurt Zinciri

Ankara Kız Öğrenci Yurdu 13. Şube öğrenci yurtları
Ankara

Ankara Kız Öğrenci Yurdu 13. Şube

Detay
Ankara Kız Yurdu 21. Şube öğrenci yurtları
Ankara

Ankara Kız Yurdu 21. Şube

Detay

İdeal Ankara Kız Öğrenci Yurtları

İdeal Ankara kız yurtları ile siz de konforlu bir sürece var mısınız? Ankara kız öğrenci yurtları arasında yer alan özel yurdumuz  ile karşılaşanlar için artık yurt arayışına artık son!

Ankara kız yurtları farklı kapasitelerde ve değişik özellikleri ile bulunmaktadır. Ancak her yurdun kendi içerisinde kapasitesinin farklı olması tercihleri de değiştirmektedir. Konfor, güvenlik ve beraberinde eğlenceli aktivitelere sahip özel kız yurtları mı arıyorsunuz? O zaman siz de İdeal Yurtları ile tanışın!

30 Yıllık Tecrübe: İdeal Ankara Kız Öğrenci Yurtları!

İdeal Yurtları olarak Ankara özel yurtları başta olmak üzere İstanbul öğrenci yurtları adına da hizmet vermeye devam ediyoruz. 1994 yılında Konya’da ilk olarak kurulan İdeal Yurtlarımız zamanla farklı şehirlerde de bulunmaya başladı. Günümüzde Ankara kız öğrenci yurtları için farklı kapasitede odalarıyla öğrencilerimizi bekliyoruz.

Ankara özel kız yurtları kapsamında 2 farklı binamızda konforlu bir yaşam alanı sunuyoruz. Her mesafeye uygun olmasıyla öğrencilerin tercih yapmasına da imkân sağlamaktayız. İki farklı binamızdan istediğiniz odada yerinizi ayırabilirsiniz. Öğrencilik hayatınız boyunca evinizde hissedeceğiniz konaklama alanlarında siz de keyifle kalabilirsiniz.

Üstelik İdeal Yurtları olarak sadece özel kız yurtları ile değil, erkek yurtları ile de dikkat çekmekteyiz. Ankara erkek yurtları kapsamında da firmamızla iletişime geçerek incelemede bulunabilirsiniz. Kayıt dönemlerinde bizzat yerinde göreceğiniz yurtlarımızda konforu en iyi şekilde yaşayacaksınız! 30 yıllık tecrübemiz ile özel öğrenci yurtları kapsamında sizin adınıza her ayrıntı düşünülerek planlandı.

Neden Özel Kız Yurtları için İdeal Yurtları Tercih Etmelisiniz?

Günümüzde Ankara kız öğrenci yurtları kapsamında farklı firmalarla denk gelebilirsiniz. Ancak iddia ediyoruz ki, İdeal Yurtları olarak farkımızı ortaya koyuyoruz! Profesyonelliğimiz ve tecrübemizle birlikte Ankara kız yurtları arasında bizi tercih etmeniz için çok sebebiniz olacak. İşte, bizi tercih etmeniz için bazı sebepler.

1 – Konforlu Yaşam Alanları

Öğrencilerimiz ilk defa bulunacakları şehirde yabancılık çekmeye müsait oluyor. Halbuki yaşam alanları ne kadar konforlu olursa kendilerini evinde hissedecekler. Tecrübemiz doğrultusunda biz de öğrencilerimize konforlu yaşam alanları sunmaya devam ediyoruz. Evinizi aratmayacak yaşam alanları, yemek seçenekleri ile siz de hiç yabancılık çekmeden adapte olacaksınız!

2 – Farklı Kapasitede Oda Seçenekleri

Ankara özel kız yurtları arasında oda kapasitelerimizi farklı seçeneklerle bulunduruyoruz. Bazı odalarımız 2 kişilik olurken bazılarında ise tek kişilik odalar oluşturduk. Burada öğrencinin psikolojik ve fizyolojik olarak ihtiyaçlarını düşünmekteyiz. Dileyen öğrenci tek kalmak istersen kimi öğrencilerimiz kaynaşmak ve sosyalleşmek adına çok kişilik odalara kayıt yaptırmaktadır.

Tahmin edeceğiniz üzere 2 kişilik özel yurt fiyatları ile tek kişilik yurt odası fiyatları değişiklik gösterecektir. Ancak bu noktada İdeal Yurt olarak en uygun fiyat garantisini sizlere sunuyoruz. Özellikle erken dönemde göstereceğiniz kayıt işlemleri adına indirimlerle karşılaşabilirsiniz.

3 – Her Mesafeye Uygun Yurt Seçeneği

Kız öğrencilerimizin şehirde rahat hareket edebilmesi, alışması adına farklı mesafelerde yurtlarımız bulunmaktadır. Şehrin farklı noktalarında olmasından dolayı hem okulunuza hem de istediğiniz bir konuma rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Siz de Ankara kız öğrenci yurtları için bizimle iletişime geçin adresleri konusunda bilgi edinin.

4 – Ankara Kız Öğrenci Yurtları Arasındaki Tecrübe Farkı

Tecrübe şüphesiz ki yurtlar arasında farkı ortaya koyan bir durumu yansıtmaktadır. Ankara özel kız yurtları sayı olarak fazla olsa da yurt sahipleri ortak bir tecrübeye sahip değildir. Bu durumda ortaya çıkacak olan hizmet farkını doğurur. 30 yıla yakındır sahip olduğumuz tecrübe siz öğrencilerimiz için ekstra kazanımlar yaratacaktır.

Bir öğrencinin yurttan beklediği tüm durumların farkındayız. Beklentilerin farkında olmamız ise tamamen tecrübeden kaynaklanıyor. Diğer özel kız yurtları arasında bizi ayıran bir özelliğimiz de budur. Eğer siz de öğrencinin halinden anlayan ve bununla birlikte yüksek tecrübeye sahip bir adres arıyorsanız bizimle iletişime geçin!

5 – Yüksek Güvenlik Önlemleri

Aileler tarafından en çok dikkat edilen konulardan birisi de özel kız yurtları güvenlik önlemleri olacaktır. Oldukça doğal bir beklenti olan bu noktada yurtlarımızda özel çalışmalar yapıyoruz. Ankara kız öğrenci yurtları için oluşturduğumuz yüksek güvenlik önlemleri olası iç ve dış tehlikelerden sizi koruyacaktır.

6 – Yurt Gezi ve Aktiviteleri

Ankara kız öğrenci yurtları genelde sadece yemek ve konaklama bazlı hareket etmektedir. Ancak İdeal Yurtları olarak bizler sizlere tamamen şehir ve eğlence amaçlı da çalışmalar sergiliyoruz. Yurt gezi ve genel eğlence planlamalarını sizler adına oluşturuyoruz. Farklı şehirlere belirli dönemlerde geziler düzenleyerek yurdun dışında da eğlenmenizi hedefliyoruz.

7– Uygun Özel Yurt Fiyatları

Araştırmalar sırasında Ankara kız öğrenci yurtları fiyatları önem kazanmaktadır. Fiyatlar oda kapasitesine, konuma göre değişiklik gösterecektir. Bu yüzden yurtlar ile doğrudan iletişime geçmek gerekir. Eğer bütçenize uygun ve yüksek konfora sahip bir ücret arıyorsanız firmamızla iletişime geçin. Kısa sürede siz de size özel fiyat teklifi alarak anlaşma sağlayabilirsiniz.

8 – Hijyenik Odalar

Zamanınızın önemli birçoğunun geçeceği Ankara kız öğrenci yurtları hijyen konumunda da özellikle dikkat etmektedir. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere belirli dönemlerde sürekli temizliğiniz gerçekleşmektedir. Böylece temizlikten yana bir sorun yaşamayacaksınız. Özel temizlik şirketleri tarafından gelen çalışanlar sizin adınıza oda ve ortak kullanım alanlarını temizlemektedir.

9 – Özel Çalışma Alanları

Öğrencilik hayatı sadece eğlence ile olmaz elbette! Özellikle son sınıfta olan öğrencilerin merkezi sınavlara hazırlanması beraberinde vize ve finalleriniz için de uygun çalışma alanları olması gerekir. İdeal Yurtları olarak odanızda çalışabileceğiniz alanları oluşturmakla kalmıyoruz. Ortak çalışma alanlarında da özel ders çalışma noktalarını bulabilirsiniz.

Ankara Yurt Tavsiyesi Aramaya Son: Hemen İletişime Geçin

Her ne kadar bu sayfada Ankara kız öğrenci yurtlarımızı listelemiş olsak da Ankara da erkek yurtlarımız da vardır. Siz veya yakınınız erkek yurdu arıyorsanız eğer İdeal'in Ankara Erkek Yurtları listesine ulaşmak için bu cümledeki kırmızı adrese tıklayabilirsiniz. Yenilikçi ve gelişmiş hizmet anlayışımızla Ankara Özel Öğrenci Yurtları arasında 1 numara olmanın hakkını veriyoruz. Siz de kısa sürede barınma ihtiyacınızı gidermek isterseniz, Ankara kız öğrenci yurtları için bizimle iletişime geçin. Kısa sürede kız yurtları adına kendinize ya da çocuğunuza uygun olanı böylece 

Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram


Özel İdeal Öğrenci Yurtları Hakkında

Özel İdeal öğrenci yurtları, İstanbul, Ankara ve Konya da birçok şubesi bulunan, üniversite düzeyindeki öğrencilere konaklama hizmeti veren, özel yurt zincirine sahiptir. “İdeal Yurtları 8 tane Özel Erkek Yurdu, 13 tane Özel Kız Yurdu olmak üzere toplamda 21 şubeye sahiptir.”


Ideal Yurtları, öğrencilerin güvenli ve rahat bir ortamda yaşamalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Yurtlarda öğrencilerin temel ihtiyaçlarına yönelik olarak konaklama, yemekhane, çalışma odası, spor salonu, çamaşırhane, internet ve güvenlik gibi olanaklar sunulmaktadır.
Özel yurtlarımızda, farklı odalar ve konaklama seçenekleri sunmaktadır. Öğrenciler tek kişilik, çift kişilik ya da üç kişilik odalarda konaklayabilirler. Ayrıca yurtların bazılarında öğrencilerin özel banyosu da bulunmaktadır.
Yurtların fiyatları, bulundukları şehir, konum, oda tipi ve yurt hizmetleri gibi faktörlere göre değişebilmektedir. Genellikle yurtların fiyatları aylık olarak belirlenmektedir.


Öğrenci yurtlarımızda, öğrencilerin akademik hayatlarını kolaylaştırmak için çeşitli etkinlikler ve sosyal faaliyetler düzenlemektedir. Bu faaliyetler öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirirken, yeni insanlarla tanışmalarına ve eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlamaktadır.


İdeal Öğrenci Yurtları Hayatınızda Ne Zamandır Var?

Özel Ideal Öğrenci Yurtları, 1994 yılında Konya'da hizmete girmiştir. Kurulduğu günden günümüze istikrarlı bir şekilde hizmet vermeye ve büyümeye devam ediyor. İdeal Yurtları bir yurt olmanın ötesinde, öğrencilerinin aile evindeymiş gibi hissetmesini sağlamayı hedefler, sosyal etkinliklerle öğrencilerin kaynaşmasını ve güzel vakit geçirmesini sağlar, bunun yanında yaptığı anlaşmalarla öğrencilerinin kendini geliştirebileceği dil kursları gibi ek eğitim alanlarında, sağlık, turizm gibi alanlarda öğrencilerinin indirim alarak daha uygun fiyatlarla hizmetlerden yararlanmasını sağlar.