Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Ankara Öğrenci Yurtlarımız

ANKARA’DA IDEAL BIR ÜNIVERSITE HAYATI

29 Yıllık Tecrübe ile Türkiye’nin En Büyük Yurt Zinciri

İdeal Yurtları Ankara Özel Öğrenci Yurtları Şubelerinin Bulunduğu Sayfadasınız. Kısa bilgilendirme metni ile zaman kaybetmeden Ankara daki Özel Yurt şubelerimizi incelemek için metni geçebilirsiniz

Ankara Özel Öğrenci Yurtları Şubelerimizi Keşfedin

1994 yılında Konya'da tohumları atılan İdeal Yurtları, Zaman İçerisinde Ankara ve İstanbul illerinde Kız ve Erkek Yurtları şubelerini artırarak Türkiye'nin en büyük yurt zinciri konumuna gelmiştir. İdeal Yurtlarının, Ankara Özel Öğrenci Yurdu ihtiyacı olan öğrenciler için tüm üniversitelere uygun mesafede şubeleri vardır. Ankara da aktif olarak hizmet veren 4 öğrenci yurdu şubemizle, şehir dışından gelen öğrencilerimize kendi evinde yaşıyormuş gibi hissedecekleri bir deneyim yaşatıyoruz. Ankara da 2 erkek yurdumuz 2 tane de kız yurdumuz vardır. Yurtta konaklama ihtiyaçlarında güven, konfor ve ayrıcalıkları ön planda tutarak, öğrencilerin barınma ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp aynı zamanda öğrencilerin hayat üzerinde söz sahibi olmalarına da katkı sağlamaktayız.

İdeal Öğrenci Yurtları, her yıl birçok faaliyet gerçekleştirerek özgün bir yurt anlayışı oluşturmayı hedeflemektedir. Misyonu, öğrencilerin sadece barınma ihtiyaçlarını gidermek değil, aynı zamanda öğrencilerin hayatları üzerinde söz sahibi olmalarına katkı sağlamaktır. Vizyonu, öğrenciler ve aileleri için alışılagelmiş yurt hayatı tabularını yıkarak yeni bir yurt anlayışı oluşturmaktır.

Bu sayfada Ankara’daki özel yurtlarımızın hepsini listeledik. Siz veya yakınınız erkek yurdu arıyorsanız eğer İdeal'in Ankara Erkek Yurtları listesine ulaşmak için bu cümledeki kırmızı adrese tıklayabilirsiniz. Eğer kız yurdu arıyorsanız İdeal'in Ankara Kız Yurtları listesine ulaşmak için bu cümledeki kırmızı adrese tıklayabilirsiniz. Yenilikçi ve gelişmiş hizmet anlayışımızla Ankara özel yurtları arasında 1 numara olmanın hakkını veriyoruz.

Bugün Konya'da 15, Ankara'da 4 ve İstanbul'da 2 şube ile toplamda 21 şubesi bulunan İdeal Öğrenci Yurtları, gençlik ve spor bakanlığı tarafından belirlenen özel yurt işletmeciliği esaslarına uygun olarak hizmet vermektedir. Yenilikleri ve tazeliği bünyesinde koruyan İdeal Öğrenci Yurtları, öğrencilerin rahatı ve konforu için gerekli tüm imkanları sağlamaktadır.

Ankara Erkek Öğrenci Yurdu 11. Şube öğrenci yurtları
Ankara

Ankara Erkek Öğrenci Yurdu 11. Şube

Detay
Ankara Kız Öğrenci Yurdu 13. Şube öğrenci yurtları
Ankara

Ankara Kız Öğrenci Yurdu 13. Şube

Detay
Ankara Erkek Öğrenci Yurdu 15. Şube öğrenci yurtları
Ankara

Ankara Erkek Öğrenci Yurdu 15. Şube

Detay
Ankara Kız Yurdu 21. Şube öğrenci yurtları
Ankara

Ankara Kız Yurdu 21. Şube

Detay
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram


Özel İdeal Öğrenci Yurtları Hakkında Bilgilendirme

Özel İdeal öğrenci yurtları, İstanbul, Ankara ve Konya da birçok şubesi bulunan, üniversite düzeyindeki öğrencilere konaklama hizmeti veren, özel yurt zincirine sahiptir. İdeal Yurtları 8 tane Özel Erkek Yurdu, 13 tane Özel Kız Yurdu olmak üzere toplamda 21 şubeye sahiptir.

Ideal Yurtları, öğrencilerin güvenli ve rahat bir ortamda yaşamalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Yurtlarda öğrencilerin temel ihtiyaçlarına yönelik olarak konaklama, yemekhane, çalışma odası, spor salonu, çamaşırhane, internet ve güvenlik gibi olanaklar sunulmaktadır. Özel yurtlarımızda, farklı odalar ve konaklama seçenekleri sunmaktadır. Öğrenciler tek kişilik, çift kişilik ya da üç kişilik odalarda konaklayabilirler. Ayrıca yurtların bazılarında öğrencilerin özel banyosu da bulunmaktadır. Yurtların fiyatları, bulundukları şehir, konum, oda tipi ve yurt hizmetleri gibi faktörlere göre değişebilmektedir. Genellikle yurtların fiyatları aylık olarak belirlenmektedir.

Öğrenci yurtlarımızda, öğrencilerin akademik hayatlarını kolaylaştırmak için çeşitli etkinlikler ve sosyal faaliyetler düzenlemektedir. Bu faaliyetler öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirirken, yeni insanlarla tanışmalarına ve eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlamaktadır.

İdeal Öğrenci Yurtları Hayatınızda Ne Zamandır Var?

Özel Ideal Öğrenci Yurtları, 1994 yılında Konya'da hizmete girmiştir. Kurulduğu günden günümüze istikrarlı bir şekilde hizmet vermeye ve büyümeye devam ediyor. İdeal Yurtları bir yurt olmanın ötesinde, öğrencilerinin aile evindeymiş gibi hissetmesini sağlamayı hedefler, sosyal etkinliklerle öğrencilerin kaynaşmasını ve güzel vakit geçirmesini sağlar, bunun yanında yaptığı anlaşmalarla öğrencilerinin kendini geliştirebileceği dil kursları gibi ek eğitim alanlarında, sağlık, turizm gibi alanlarda öğrencilerinin indirim alarak daha uygun fiyatlarla hizmetlerden yararlanmasını sağlar.