Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Ankara Erkek Öğrenci Yurtları

Ankara’DA IDEAL BIR ÜNIVERSITE HAYATI

29 yıllık Tecrübe ile Türkiye’nin En Büyük Yurt Zinciri

Ankara Erkek Öğrenci Yurdu 11. Şube öğrenci yurtları

Ankara Erkek Öğrenci Yurdu 11. Şube

Detay
Ankara Erkek Öğrenci Yurdu 15. Şube öğrenci yurtları

Ankara Erkek Öğrenci Yurdu 15. Şube

Detay

İdeal Ankara Erkek Öğrenci Yurtları

Ankara erkek yurtları, şehre gelen erkek öğrencilerin konaklamasını sağlayan yerledir. İdeal Yurtları olarak senelerin tecrübesiyle birlikte öğrencilerimize imkânlar sunmaya devam ediyoruz. Eğer siz de Ankara erkek yurtları arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz!

Eğitimden dolayı farklı şehirlerden gelen öğrencilerin konaklama sıkıntısı bulunmaktadır. Özellikle büyükşehirlerde yüksek ev kiralarından dolayı öğrenci yurtları daha mantıklı bir seçimdir. Ankara özel erkek öğrenci yurtları bu anlamda yapacağınız bir tercih olmalıdır. İdeal Yurtları olarak Ankara’da yer alan yurtlarımızla hizmet veriyoruz.

Ankara Erkek Öğrenci Yurtları Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Aileler ve öğrenciler tarafından Ankara erkek öğrenci yurtları araştırılırken büyük bir karmaşa yaşanmaktadır. Yurt sayısının fazla olması, bu noktada zorlayıcı bir etken olabilmektedir. Halbuki göz önünde bulundurmanız gereken bazı unsurlarla sizler de doğru yurt tercihinde bulunabilirsiniz. Özel erkek yurtları araştırırken şu etmenlere mutlaka göz atmalısınız:

1 – Yurt Kapasiteleri

Yurt kapasitesi hiç şüphesiz en önemli unsurlardan birisidir. İdeal Yurtlar olarak oldukça geniş bir kapasite ile öğrencilerimize hizmet veriyoruz. 30 yıla yakındır sürdürdüğümüz bu süreçte her öğrencinin isteğini, talebini gerçekleştirme amacı taşıyoruz. Tek kişilik yurt odaları, iki kişilik yurt odaları gibi farklı seçenekler bulunduruyoruz.

Eğer kendinize uygun bir yurt odası arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsteğiniz ve bütçenize bağlı olarak yurt odanızı bizimle bulabilirsiniz. Özellikle size uygun dizayn edilmiş odalarımızda rahat bir konaklama imkânı bulacaksınız. Ankara erkek öğrenci yurtları arasında uygun fiyat ve kapasiteyi sizlere sunuyoruz.

2 – Yurdun Konumu

Yurt konumu şehre ilk gelen öğrencilerimiz için önem art etmektedir. Hem okula yakın olması hem de merkeze/çarşıya yakın olması bu yüzden önemlidir. Eğer bu aşamada dikkatli olursanız özellikle ulaşımda sorunsuz bir hareket etme imkânı bulabilirsiniz. İdeal Ankara erkek öğrenci yurtları bu anlamda farklı konumlarda bulunmaktadır. Size uygun olandan yerinizi ayırtabilirsiniz.

3 – Ankara Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatları

Bütçe her alanda önem kazanırken günümüzde daha büyük bir etken olarak önümüze çıkıyor. Eğitim hayatı boyunca konaklamaya ihtiyacını uygun fiyatla mı karşılamak istiyorsunuz? Erkek yurtları arasında size konforu ve uygun fiyat garantisi sunan İdeal Yurtlarımız ile tanışın! Farklı oda kapasitelerinde değişiklik gösteren fiyatlandırmalar arasında size uygun olanı bulabilirsiniz.

4 – Sunulan Olanaklar

Ankara erkek özel yurtları için sadece konaklama gözüyle bakılmaması gerekiyor. Isınma, yemek ve etkinlikler bazında da yurtları seçerken araştırma yapmalısınız. İdeal Yurtları olarak öğrencilerimizin temel ihtiyaçlarını en başından karşılıyoruz. Sadece konaklama değil; ısınma ve yemek gibi ihtiyaçlarınızda düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.

Bütçeyi korumak ve beraberinde ekstra hazırlık yapmanıza gerek kalmadan siz de öğrencilik hayatınızı rahat yaşayabilirsiniz. Diğer Ankara özel erkek yurtları ile kıyasla tüm beklentilerin karşılandığı yurtlarımızda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Sunulan imkânlardan yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz!

5 – Üniversiteye Göre Konumu

Ankara’da yer alan üniversiteler sayı olarak fazladır. Burada üniversitenizin konumu ilk etapta özellikle önemlidir. Şehre olan yabancılığınızı atlatana kadar yakın olması işlerinizi kolaylaştıracaktır. Diğer taraftan yurttan üniversiteye gidecek olan ulaşım yollarının da olması önemlidir. Siz de bu noktada erkek yurtları arasında İdeal Yurtlarımızın sunduğu konumlara göz atabilirsiniz.

6 – Ekstra Faaliyetler ve Eğlenceler

Ankara erkek özel yurtları genellikle birkaç talebi karşılayacak şekilde hizmet vermektedir. Halbuki İdeal Yurtları olarak öğrencilerimizin sadece yemek ve barınması ile ilgilenmiyoruz. Başta Ankara olmak üzere çevre şehirlere sağladığımız gezi turlarımız bulunuyor. Böylece siz de ekstra faaliyetler kapsamında kendinizi görerek, gezerek geliştirme imkânı elde edebilirsiniz.

7 – Yurdun Sahip Olduğu Tecrübe

Yurt sahiplerinin tecrübesi öğrencilerin beklentisini karşılama noktasında önem arz etmektedir. Yeni kurulan bir yurt ile tecrübe sahibi olanlar arasında şüphesiz fark ortaya çıkacaktır. Erkek yurtları arasında da aynı durum söz konusudur. Tecrübeli bir yurt ile anlaşmanın keyfini ancak anlaştığınızda anlayabilirsiniz.

İdeal Yurtları olarak 30 yıla yakındır bu alanda hizmet veriyoruz. Ankara özel erkek yurtları denildiğinde akla gelen yurtlarımız sadece bu şehirde bulunmuyor. İstanbul ve Konya’da da yer alan yurtlarımız ile ülkemizin her şehrine yayılmayı hedefliyoruz. Ankara’da öğrencilik hayatınızın iyi geçmesini sağlayacak tecrübeli bir yurt arıyorsanız adresiniz belli!

8 – Hijyen ve Güvenlik Durumu

Sadece Ankara erkek yurtları değil tüm yurtlarımızda hijyen ve güvenlik durumuna önem veriyoruz. Sağlanan düzenli temizlikler ile oda ve ortak kullanım alanları hijyen kurallarına uygun hale getiriliyor. Böylece olası olumsuz durumların da önüne geçilebilmektedir. Sizin ekstra uğraşmanıza gerek kalmaksızın odalarınızda düzen ve temizlik yapılabilmektedir.

Ankara Özel Erkek Yurtları Konusunda İddialıyız!

Ankara erkek özel yurtları konusunda diğer firmalara kıyasla iddialı olduğumuzu belirtmeliyiz. Sahip olduğumuz yurt sayısı, kapasitesi ve daha önce değinilen başlıklar buna bir örnektir. Bir yurttan beklediğiniz tüm talepleri karşılamak adına çalışmaya devam ediyoruz. Diğer erkek yurtları ile araştırma yaptığınızda da farkımızı daha iyi görebilirsiniz.

Ankara Erkek Öğrenci Yurdu Tavsiyeleri ile Kararınızı Verin

Araştırmalarınız sırasında Ankara erkek özel yurtları tavsiyesi almak istemeniz oldukça doğal. Eğer siz de taleplerinizi karşılamak adına olumlu tavsiyelere bakacaksanız internete göz atabilirsiniz. Yurdumuz adına olumsuz yorumların bulunmadığı bu mecrada tam tersine tavsiyelerde yer almaya devam ediyoruz.

Size Özel Ankara Özel Yurt Fiyatları ile Tanışın

Ankara özel erkek yurtları fiyatları konusunda size özel teklifler sunuyoruz. Seçeceğiniz yurda ve odaya bağlı olarak siz de ücretlendirmeler hakkında bilgi edinin. Aynı zamanda kolay ödeme imkânları ile zorlanmadan süreci yönetebilmeniz de mümkün olacaktır.

Yüksek korunaklı, güvenli ve konforlu yurt odaları için bizimle iletişime geçin. İdeal Yurtları olarak sahip olduğumuz 30 yıllık tecrübenin farkını yakından deneyimle fırsatı elde edin!

Her ne kadar bu sayfada Ankara erkek öğrenci yurtlarımızı listelemiş olsak da Ankara da erkek yurtlarımız da vardır. Siz veya yakınınız erkek yurdu arıyorsanız eğer İdeal'in Ankara Kız Yurtları listesine ulaşmak için bu cümledeki kırmızı adrese tıklayabilirsiniz. Yenilikçi ve gelişmiş hizmet anlayışımızla Ankara Özel Öğrenci Yurtları arasında 1 numara olmanın hakkını veriyoruz.

Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram


Özel İdeal Öğrenci Yurtları Hakkında

Özel İdeal öğrenci yurtları, İstanbul, Ankara ve Konya da birçok şubesi bulunan, üniversite düzeyindeki öğrencilere konaklama hizmeti veren, özel yurt zincirine sahiptir. İdeal Yurtları 8 tane Özel Erkek Yurdu, 13 tane Özel Kız Yurdu olmak üzere toplamda 21 şubeye sahiptir.


Ideal Yurtları, öğrencilerin güvenli ve rahat bir ortamda yaşamalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Yurtlarda öğrencilerin temel ihtiyaçlarına yönelik olarak konaklama, yemekhane, çalışma odası, spor salonu, çamaşırhane, internet ve güvenlik gibi olanaklar sunulmaktadır.
Özel yurtlarımızda, farklı odalar ve konaklama seçenekleri sunmaktadır. Öğrenciler tek kişilik, çift kişilik ya da üç kişilik odalarda konaklayabilirler. Ayrıca yurtların bazılarında öğrencilerin özel banyosu da bulunmaktadır.
Yurtların fiyatları, bulundukları şehir, konum, oda tipi ve yurt hizmetleri gibi faktörlere göre değişebilmektedir. Genellikle yurtların fiyatları aylık olarak belirlenmektedir.


Öğrenci yurtlarımızda, öğrencilerin akademik hayatlarını kolaylaştırmak için çeşitli etkinlikler ve sosyal faaliyetler düzenlemektedir. Bu faaliyetler öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirirken, yeni insanlarla tanışmalarına ve eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlamaktadır.


İdeal Öğrenci Yurtları Hayatınızda Ne Zamandır Var?

Özel Ideal Öğrenci Yurtları, 1994 yılında Konya'da hizmete girmiştir. Kurulduğu günden günümüze istikrarlı bir şekilde hizmet vermeye ve büyümeye devam ediyor. İdeal Yurtları bir yurt olmanın ötesinde, öğrencilerinin aile evindeymiş gibi hissetmesini sağlamayı hedefler, sosyal etkinliklerle öğrencilerin kaynaşmasını ve güzel vakit geçirmesini sağlar, bunun yanında yaptığı anlaşmalarla öğrencilerinin kendini geliştirebileceği dil kursları gibi ek eğitim alanlarında, sağlık, turizm gibi alanlarda öğrencilerinin indirim alarak daha uygun fiyatlarla hizmetlerden yararlanmasını sağlar.