Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

En Temiz Ankara Aquaparklar Listesi

En Temiz Ankara Aquaparklar Listesi BLOG
ideal saat ikon 2023-07-03

En Temiz Ankara Aquaparklar Listesi

En Temiz Ankara Aquaparklar Listesi

Ankara aquaparklar özellikle hafta sonlarının en iyi şekilde değerlendirilmesi açısından ziyaret edilir. Bu noktada aquaparklar yerlilerin, turistlerin ve öğrencilerin; eğlence, dinlenme ve tatil amacıyla tercih edecekleri konumlar olması nedeniyle önemlidir. Peki en iyi Ankara aquaparklar nerededir? İşte detaylar!

Ankara’da yazların çok sıcak geçmesi serinleme ihtiyacını ortaya çıkarır. Bu noktada iyi vakit geçirmek için insanların birbirinden güzel ve temiz Ankara aquaparklar tercihleri arasındadır. Haziran ayına girilmesi ile birlikte Ankara aquaparklar halkın kullanımına açıldı. Hafta içi daha tenha olan bu alanlar, hafta sonu oldukça kalabalıktır.

Ankara En İyi Aquapark Nerededir? Ankara Aquaparklar 2023 Listesi

İlk fırsatta ziyaret edilmesi gereken Ankara aquaparklar listesinde bazı ilçeler ön plana çıkmaktadır. Gölbaşı aquapark, İncek Ankara aquapark otel, Sincan aquapark Ankara, Çankaya, Ankara aquapark Keçiören, Bağlıca ve Batıkent gibi ilçelerde halkın en çok tercih ettiği Ankara aquaparklar bulunmaktadır. İşte, en iyi Ankara aquaparklar listesi;

En İyi Ankara Aquaparklar

Ankara Keçiören aquaparklar ( Kabala aquapark)

Ankara Aktepe aquapark | Keçiören aquapark

Ankara aquapark İncek ( Olympic Park Otel ve Spor Merkezi)

Ankara Gölbaşı aquapark ( Clup Watercity)

Ankara Sincan aquapark ( Termal Aquapark)

Ankara Batıkent aquapark ( AnkTalya Aquapar)

Ankara Büyük Anadolu Otel aquapark

Çankaya aquapark

1 -  Ankara Kapalı Aquapark Listesi

Kapalı Ankara aquaparklar ve yüzme havuzları, aile ve çocuklar için oldukça uygundur. Bu alanlar, farklı konseptlerde bulunarak hizmet sunmaktadır. Temiz ve iyi görünümde bulunan kapalı aquaparklar; İdeal Ankara özel erkek yurtları ve kız yurtları öğrencilerinin de uğrak yerleri arasındadır. En çok tercih edilen kapalı Ankara aquaparklar;

 • İncek Aquapark
 • Ümitköy Aqua Apple Garden
 • Dnynamic Sport Center
 • Mars Athletic Clup Panorama
 • UnitedClubs Zirvekent
 • Sincan Aile Yaşam Merkezi
 • Sincan Hanımlar Lokali
 • Arı Spor Yüzme Havuzu

2 - Ankara Aquaparklar ve Fiyatları Nasıldır?

Ankara’da havuz yerleri ve fiyatları 2023 yılına girilmesiyle ortalama olarak %40 civarında artış göstermiştir. Fiyatlar, hafta içi ve hafta sonu tercihlere göre değişiklik göstermektedir. Bu noktada Ankara aquaparklar fiyatları 2023 yılında ₺50 ilâ ₺100 arası değişiklik göstermektedir. Aslında bilinmesi gereken fiyatların, yaş gruplarına, öğrenci ya da yetişkin olunmasına bağlı olarak değişiklik göstermesidir.

Kalabalık aileler veya öğrenci grupları toplu halde gidecekleri aquaparklarda pazarlık yaparak fiyatların indirilmesi gibi avantajlar elde ederler. Ankara aquaparklar arasında 4 adet büyük mekân bulunmaktadır. İşte o alanlar ve giriş fiyatları;

 2023 Ankara aquapark Adları

0 - 6 yaş arası aquapark giriş ücreti

6 - 12 yaş arası aquapark giriş ücreti

Yetişkin aquapark giriş ücreti

Öğrenci aquapark giriş ücreti

Ankara Gölbaşı Clup Watercity

Ücretsiz

₺80

₺100

₺80

Ankara Waterpark Çankaya

Ücretsiz

₺80

₺100

₺80

AnkTalya Aquapark

Ücretsiz

₺50

₺80

₺50

Ankara Büyük Anadolu Otel aquapark

Ücretsiz

₺70

₺100

₺70

Ankara Alışveriş Merkezleri Listesi | Ankara’da Kaç Tane AVM Var?

Ankara AVM sayısı bakımından Türkiye’de 2. ildir. Dikkatli bir şekilde incelendiğinde, il genelinde AVM kültürünün oldukça geniş olduğu görülür. Ankara’da şu an için 40’a yakın AVM hizmet vermektedir. Ancak inşaat halinde olup halen hizmete açıklamayan birçok AVM olduğu da bilinmektedir. 

Ankara’nın en büyük AVM’si; Ankamall’dır. Aynı zamanda Ankara en iyi AVM firmaları arasındadır. 1999 yılından beri hizmet veren Ankamall; 2004 yılında yenilenmiş ve genişletilmiştir. Şimdiki adını ise 2006 yılında almıştır. En çok ziyaret edilen Ankara alışveriş merkezi listesi şu şekildedir;

 • Kentpark Ankara
 • Armada
 • Ankamall
 • Anatolium Ankara
 • Panora
 • Gordion
 • Next Level
 • Forum Ankara Outlet
 • Metromall
 • Cepa

Ankara Alışveriş Yapılacak Ucuz Yerler

Ankara’da birçok Outlet AVM bulunmaktadır. Buralar genellikle öğrencilerin ve halkın kullandığı bilindik alışveriş merkezleridir. Ankara’da Outlet AVM’ler içerisinde en çok Ankamall tercih edilmektedir. Outlet AVM’lerde uygun fiyatlı ürünler bulunmaktadır.

Ankara en ucuz Outlet AVM içerisindeki ürünlerde zaman zaman kalite konusunda sorunlar yaşanabilir. Bu nedenle ürünlerin satın almadan önce dikkatli bir şekilde incelenmesi gerekir. Ankara'da en iyi Outlet AVM ürünlerinde, birçok markanın indirim günleri yer alır. Böylelikle hem yerel halk hem de öğrenciler uygun fiyatlı kaliteli ürünlere sahip olurlar.

 • Optimum
 • Forum Ankara
 • Gordion
 • Kızılay AVM
 • Ankapark
 • Ankamall
 • Acity
 • Kent Park Shop

İdeal Ankara Özel Yurt Fiyatları

Ankara yurt tavsiyesi listelerinde ilk sıralarda yer alan İdeal Yurtları; Ankara Aquaparklar, AVM'ler ve üniversitelere olan yakın konumdan dolayı birçok öğrencinin tercihi olmaktadır. Ayrıca firma Ankara’da çalışan bayanlar için yurt olarak da önerilir. İdeal Yurtları fiyatları, hem öğrencileri hem de velileri memnun edecek düzeydedir. Çünkü her bütçeye hitap eden ekonomik seçenekler sunulmaktadır.

Ayrıca İdeal Ankara yurtları, verilen hizmetler ve ödenen yurt fiyatları açısından da oldukça tutarlıdır. Çünkü yurt personelleri tarafından sunulan bütün hizmetler, öğrenci odaklı bir şekilde verilmektedir. Yani fiyat-hizmet açısından tutarlılık ilkesi benimsenmiştir. Peki, her açıdan donanımlı ve disiplinli İdeal Ankara erkek yurtları ve kız yurtları fiyatları nasıldır? İşte detaylar!

1 - İdeal Ankara Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatları

Öğrencilerine saygı duyan ve onlara aile sıcaklığında bir ortam sunan İdeal Ankara erkek yurdu Kızılay, diğer merkezi bölgeler ve Ankara Aquaparklar konumlarına oldukça yakındır. Ankara’ya okumak için yeni gelen öğrenciler veya farklı bir yurtta kalmak isteyenler, gönül rahatlığıyla İdeal Yurtları’nı tercih edebilirler. Çünkü fiyat olarak herkesin memnun kalacağı oranlar sunmaktadır.

Ankara Özel Yurt Erkek Tek Kişilik Fiyatları

Tek kişilik İdeal Ankara erkek yurt fiyatları; özel hayatına önem veren ve tek kişilik odada kalmak isteyen erkek öğrenciler tarafından merak edilir. Ankara erkek apart rahatlığıyla tercih edilen yurtta tek kişilik fiyatlarda sektöre göre gayet ekonomik olmaktadır.

2 – İdeal Kız Ankara Yurt Fiyatları

Bina konumu ve yaşı, oda sayısı ve yurtta verilen hizmetler; Ankara özel yurtlar ile ilgili fiyatların değişmesine neden olmaktadır. İdeal Ankara kız yurtları ise tüm bu noktaları değerlendirerek, öğrencilere bütçe dostu fiyatlar sunar. Böylelikle ortalama fiyatlarla hem öğrencilerin hem de Ankara'da memurların kalabileceği yurtlar arasında yer alır.

 

 

 

 

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram