Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Ankara İdeal Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarındaki Sosyal Öğrenci Kulüpleri

Ankara İdeal Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarındaki Sosyal Öğrenci Kulüpleri BLOG
ideal saat ikon 0000-00-00

Ankara İdeal Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarındaki Sosyal Öğrenci Kulüpleri

Ankara İdeal Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarındaki Sosyal Öğrenci Kulüpleri

Sevgili İdeal öğrencisi, öncelikle bizi tercih ettiğin için teşekkür ederiz! Umarız ki yurdumuzda keyifli ve verimli günler geçiriyorsundur. Sana Ankara İdeal Yurtları şubelerimizdeki ayrıcalıklarından biri olan Öğrenci Kulüplerinden bahsetmek isteriz. 

Sosyalleşmek ve kaliteli vakit geçirmek için seni bu kulüplere bekliyoruz. Eminiz ki çok güzel arkadaşlıklar kurup kaliteli vakit geçireceksin. 

  1. Spor Grubu: Sporla ilgilenen öğrencilerimiz için oluşturduğumuz gruptur.
  2. Müzik Grubu: Müziği seven ve müzikle ilgili bilgiler edinmek isteyen öğrencilerimiz için oluşturduğumuz bir gruptur.
  3. Reklam Grubu: Reklama ilgi duyan ve yazmayı denemek isteyen, bilgi sahibi olmak isteyen öğrencilerimiz için oluşturduğumuz bir gruptur.
  4. Basın Yayın Grubu: Yazmayı, okumayı ve aynı zamanda gazeteciliğe merak salan öğrencilerimiz için oluşturduğumuz bir gruptur.
  5. Tiyatro Grubu: Hobisi tiyatro olan, tiyatro oynamayı ve yazmayı isteyen öğrencilerimiz için oluşturduğumuz bir gruptur.

Bu gruplardan herhangi birine katıldığınız zaman derslerden fırsat bulacak ve kendinize zaman ayırmış olacaksın. Bu durum derslerinde başarılı olmanı sağlayacak ve kurduğun arkadaşlıklarla sosyal çevreni genişleteceksin. Yurtlarımızın sosyal ayrıcalıklarından faydalanmayı unutma!

 

Sen hala İdeal'li değil misin?

Ankara'da üniversite okuyorsun ve sosyal, eğlenceli ve rahat bir özel yurt arayışındaysan, Ankara İdeal Kız Öğrenci Yurtlarımız ve Ankara İdeal Erkek Öğrenci Yurtlarımızı kesinlikle ziyaret etmelisin. Detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçebilirsin.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram