Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Ankara Erkekler İçin Yüz Bakımı Yapan Kuaförler Listesi!

Ankara Erkekler İçin Yüz Bakımı Yapan Kuaförler Listesi! BLOG
ideal saat ikon 2023-06-12

Ankara Erkekler İçin Yüz Bakımı Yapan Kuaförler Listesi!

Ankara Erkekler İçin Yüz Bakımı Yapan Kuaförler Listesi!

Erkekler için yüz bakımı, kuaförler içinde profesyonel işlemler kapsamında yer almaktadır. İnsanların dışarıdan baktığında ilk olarak dikkat ettiği cilt bakımı, rutine oturtulması gerekenler içerisindedir. Kadın veya erkek hiç fark etmeden herkes için önemli olan düzenli bir cilt bakım rutini, kişiden kişiye uygulama farklılığı göstermektedir. 

Ankara’da Erkekler İçin Yüz Bakımı Yapan Kuaförler!

Erkekler için yüz bakımı; kullanılan kremler, işlem süresi, sürülen yüz yıkama jeli, losyonlar veya uygulanan alanlar olarak çeşitlilik göstermektedir. Durmadan nemlendirici, güneş koruyucu, traş sonrası krem gibi erkek cilt bakımı ürünleri tavsiye edilse bile burada işi bilen uzmanlarla çalışmak önemlidir. Ankara erkek yurtları ve daha birçok konuma yakınlığıyla bilinen erkekler için yüz bakımı merkezleri şunlardır:

1 – Gold Berber

Erkek yüz bakımı evde nasıl yapılır veya etkili cilt bakımı nasıl olmalı sorularının ortak cevabı işi bilen kişilerle çalışmaktır. Gold Berber’de tam olarak erkekler için yüz bakımı yapan kuaförlerdendir. Gold Berber sadece erkek cilt bakım merkezi değil saç tasarımı ve sakal tasarımı konusunda da hizmet vermektedir. Ankara Etimesgut’ta yer alan bu kuaför merkezi bir konumdadır. 

2 – Orhan Karal Erkek Kuaförü

Erkekler için yüz bakımı merkezi denildiğinde Çankaya’da yer alan Orhan Karal Erkek Kuaförü akıllara gelmektedir. Burada erkek yüz maskesi doğal içeriklidir ve daha birçok bakım hizmeti sunulmaktadır. Mezoterapi, saç boyama dahil birçok noktada faaliyet göstermektedir. 

3- By Arden Erkek Güzellik Merkezi

By Arden Erkek Güzellik Merkezi de Ankara özel erkek yurtları yakınına konumlandırılan kuaförler arasındadır. Çankaya’da bulunan bu merkezde epilasyon, cilt bakımı, göz altı, ölü derilerden arındırma, leke giderme ve daha birçok işlem uygulanmaktadır. 

4 - Red & White Kuaför

Çankaya konumlu erkek cilt bakım fiyatları konusunda açık fiyatlandırma sunan kuaförler listesinde Red & White Kuaför de yer almaktadır. Kişilere birçok noktada hizmet sunan bu kuaför öğrencilerin de ihtiyaca yönelik sıkça tercih ettiği kuaförlerdendir. 

Ankara içerisinde ayrıcalıklarıyla dikkat çeken Özel İdeal Öğrenci Yurtları, bu merkeze oldukça yakındır. Kısa konumda yer alan İdeal Öğrenci Yurtları, merkezi konumu sayesinde öğrencilerin her yere kolayca ulaşımını desteklemektedir. 

5 - Ankara Erkek Epilasyon Merkezi - BT Beyefendi

Ankara yurtları denildiğinde ilk sırada yer alan Özel İdeal Öğrenci Yurtlarına en yakın erkekler için yüz bakımı yapan merkezlerdendir. Leke bakımı, cilt bakımı ve daha birçok bakımda uzman kişilerle faaliyet göstermektedir. Erkek cilt bakım seti tavsiye ve daha detaylı bilgiler için merkezle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.  

6 – Kadir Alkan

Kuaför denildiğinde şubeleriyle Kadir Alkan da akıllara gelmektedir. İstanbul başta olmak üzere Ankara’da da faaliyet gösteren Kadir Alkan erkekler için yüz bakımı yapan kuaförlerdendir. Perma, anatomik saç kesimi, saç boyama dahil daha birçok hizmeti müşterilere sunmaktadır. 

İdeal Yurt ayrıcalıkları burada da sizinledir. Yurt konumuna çok yakın olan merkezlerle öğrencilere birden çok alternatif sunulmaktadır. Burada seçim size bırakılmıştır. 

7 - Helena Güzellik Erkekler İçin Yüz Bakımı ve Altın Kaş Tasarım Merkezi

Erkek kaş tasarımı ve cilt bakımı merkezleri arasında Helena güzellik merkezi de sıkça tercih edilmektedir. Altın oran kaş tasarımı ve yüz tipine uygun kaş şekillendirmeyle erkeklere hizmet verilmektedir. Kaş tasarımına ek erkekler için yüz bakımı da yapılmaktadır. 

8 - Aris Ezgi Doğan Men

Erkekler için cilt bakımı, epilasyon, bölgesel incelme hizmetleri sunan Aris Ezgi Doğan Men, İdeal Öğrenci Yurtları 11. Şube erkek yurduna oldukça yakındır. Merkezi konumundan ötürü çoğu bölgeye yakın olan İdeal Öğrenci Yurtları burada da farkını ortaya koymaktadır. 

9 - Twins BEAUTY Erkek Epilasyon Merkezi Ankara Çukurambar Çankaya

Sadece erkeklere hizmet verilen bu merkezde cilt bakımı ve cilt bakımı türleri müşterilere sunulmaktadır. Cilt tipine uygun yöntem ve tekniklerle erkekler için yüz bakımı profesyonel şekilde yürütülmektedir. 

Özel İdeal Erkek Yurtları şubelerine yakın olan bu yerde uzman kişilerle cilt bakımı yaptırılabilmektedir. Öğrencilerini her alanda konfora ulaştırmak isteyen İdeal Yurtları, cilt merkezleri dahil olmak üzere çoğu konuma yakınlığıyla ön plandadır. 

İdeal Öğrenci Yurtları ve Cilt Bakımı Merkezleri!

Farklı şehirde okuyan öğrencilerin en çok zorlandığı konulardan biri de cilt bakımı merkezi bulmadır. Konum nerede, nasıl gidilir veya ulaşım rahatlığı sıkça gündeme gelmektedir. İdeal Öğrenci Yurtlarını tercih eden öğrencilerin ise böyle şüpheleri yoktur. 

Merkezi konumda olması sayesinde neredeyse her yere yürüme ve toplu taşımayla ulaşabilirsiniz. Tamamen öğrenci odaklı İdeal Öğrenci Yurtları konum bakımından cilt bakımı, kişisel bakım, estetik dokunuşları da kolaylaştırmaktadır. 

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram