Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Ankara Emek Eczanesi Nerededir? İdeal Yurtlarından Nasıl Giderim

Ankara Emek Eczanesi Nerededir? İdeal Yurtlarından Nasıl Giderim BLOG
ideal saat ikon 2023-06-09

Ankara Emek Eczanesi Nerededir? İdeal Yurtlarından Nasıl Giderim

Ankara Emek Eczanesi Nerededir? İdeal Yurtlarından Nasıl Giderim

Emek eczanesi yakınında hizmet yürüten firmamız, uzun yıllardan beri öğrencilerin ilk tercihleri arasındadır. Türkiye’nin en büyük yurt zinciri olarak, öğrencilere rahat ve konforlu bir yurt hizmeti sunuyoruz. Yurdun konumu merkezi bir noktadadır. Bu sayede Ankara/Çankaya’da bulunan Emek eczanesi ve üniversitelere uygun mesafe koşulları bulunmaktadır.

Gelişmiş hizmet anlayışıyla hareket eden personelimiz ve yenilikçi alanlara sahip yurdumuzda, ev sıcaklığı ortamını hissedebilirsiniz. Özellikle yurt personellerimiz hem öğrencilerin hem de velilerin memnuniyeti odaklı faaliyetler yürütmektedir. Ayrıca yurdun konumu, öğrencilerin ulaşım sorununu da ortadan kaldırmaktır. Çünkü bölgede bulunan üniversiteler ve sağlık ihtiyaçlarının giderildiği Emek eczanesi adresine oldukça yakın bir konumdadır.

Ankara Emek Eczaneleri Listesi

Sağlık hizmetleri sunan eczaneler, Çankaya/Emek mahallesinde de faaliyetlerini yürütürler. Peki, Emek bölgesinde faaliyet gösteren eczaneler nelerdir?

  • Emek eczanesi

  • Emek Başak eczanesi

  • Kutay eczanesi

  • Çetin eczanesi

Ankara nöbetçi eczane bilgisine de, bu eczanelerde yer alan bilgilerden veya internet üzerinden en yeni Emek eczane nöbetçi adresine kolaylıkla ulaşılır. Emek eczanesi ile İdeal Yurtları firmamız konum itibariyle birbirine yakındır. Bu noktada yurtlarımız gerek üniversitelere gerek AVM’lere gerekse Emek eczanesi ve hastane gibi alanlara ulaşım konusunda öğrencilere avantaj sağlar.

İdeal Ankara Yurtları İle Merkezi Bir Noktada Yurt İmkânı! Emek Eczanesi Bölgesine Nasıl Giderim? 

Ankara yurt tavsiyesi olarak ilk sıralarda yer alan yurtlarımız, ayrıcalıklı imkânları ile dikkat çekmektedir. Öğrencilerle yakından ilgilenen şube müdürleri ve diğer yurt personelleri, düzen ve ferahlığın sağlandığı yurt alanları sunmaktadırlar. Merkezi bir noktada konumlanan İdeal Yurtları olarak öğrencilere sunulan ayrıcalıklar açıklanacak olursa;

İdeal Yurtları Ayrıcalıkları

Kafeterya

Çamaşır ve ütü

Ücretsiz kahvaltı

Spor turnuvaları

Güvenlik sistemleri

Hijyenik oda ve temizliği

Çalışma salonları

TV yayınları

Spor salonları

Yurdumuzdan Emek eczanesi bölgesine ulaşım oldukça kolaydır. Öğrenciler kısa süre içerisinde bu konuma ulaşım sağlarlar. Konum avantajına sahip olmamız, daha çok tercih edilmemize sebep olan artılarımızdan biridir. Diğer artılarımız ise öğrencilere sunulan geniş hizmetler ve uygun fiyat koşullarımızdır.

1 - İdeal Ankara Erkek Yurt Fiyatları

Uzun süredir İdeal Ankara erkek yurdu Kızılay ve Çankaya olmak üzere, bu bölgelerde hizmet sunan yurdumuz;  Emek eczanesi ve diğer alanlara yürüme mesafesindedir. 

Özellikle öğrenciler yurt tercihini gerçekleştirirken çeşitli noktalara dikkat ederler. Bu noktalardan bir tanesi de fiyattır. Uygun fiyat koşulları sunan yurtlarımız, Ankara özel erkek yurdu fiyatları arasında oldukça ekonomiktir. 

Ankara Özel Yurt Erkek Tek Kişilik

Erkek öğrenciler bazen isteğe bağlı olarak tek kişilik odalarda kalmayı tercih ederler. Ankara erkek yurtları arasında konforlu bir yurt hizmeti sunan firmamız, tek kişilik odalarda kalabilme fırsatı da sağlamaktadır. Tek kişilik odaların fiyatlarını etkileyen faktörler bulunur. Bunlar;

  • Yurdun konumu

  • Bina yaşı

  • Sunulan imkânlar

Ankara özel erkek yurtları içerisinde yer alan İdeal Yurtları iletişim numaralarından; Emek eczanesi ve merak edilen diğer alanlarla ilgili konum bilgisi hakkında detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

2 - Emek Eczanesi Yakınındaki İdeal Kız Ankara Yurt Fiyatları

İdeal kız Ankara özel yurt fiyatları, her bütçeye uygun olan fiyat seçeneklerine sahip olmaktadır. Fiyatlandırma sistemi, bina konumuna, oda kontenjanına ve sunulan  ayrıcalıklı hizmetlere göre değişiklik gösterir. 

Bu sebepten en net bilgiye sahip olmak için, fiyat bilgisinin bizzat şubelerden alınması doğru olacaktır. Ayrıca yurt personellerimizden Emek eczanesi ve diğer sağlık kuruluşlarına olan mesafe durumu hakkında da bilgi alınır. 

Hem öğrencilere hem velilere yurdumuzca ödeme kolaylığı da sunulur. Böylelikle yurdumuz öğrencilere her anlamda kolaylık sağlayan bir hizmet anlayışına sahiptir. Bu noktada ödeme açısından problem yaşamamak için çeşitli seçenekler tanınmaktadır. Açıklanacak olursa;

Ödeme Seçenekleri

Peşin

Vade Seçenekleri

Visa ile ödeme

Ankara Tek Kişilik Yurt Fiyatları

Firmamızca öğrencilere belirtilen yurt fiyatları ders yılı süreleri için geçerli olmaktadır. Bu süre zarfında tek kişilik odalarda kalmak isteyen kız öğrenciler; fiyatlarımızla ilgili olarak yurt idaresinden geniş bilgiler elde ederler. Yurt olarak öğrencilere konforlu, temiz ve ev ortamını sunan tek kişilik odalar sunmaktayız.

Ankara kız yurtları arasında sunulan hizmetlerin ve istenen ücretin tutarlı olduğu bir yurt olarak; öğrencilerin memnun kalacağı fiyat seçenekleri sunuyoruz. Bu fiyatlara etki eden faktörlerde mevcuttur. Telefon numaralarımızdan ulaşım sağlayarak merak edilen bütün detaylara sahip olabilirsiniz.  
 

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram