Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

İstanbul Kız Öğrenci Yurtları

İstanbul’DA IDEAL BIR ÜNIVERSITE HAYATI

29 yıllık Tecrübe ile Türkiye’nin En Büyük Yurt Zinciri

İstanbul Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdu 24. Şube öğrenci yurtları
İstanbul

İstanbul Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdu 24. Şube

Detay
İstanbul Kağıthane Kız Öğrenci Yurdu 18. Şube öğrenci yurtları
İstanbul

İstanbul Kağıthane Kız Öğrenci Yurdu 18. Şube

Detay

İdeal Yurtları, Konya kız yurtları sayfasına hoş geldiniz.  Kısaca bilgi vermek gerekirse İdeal yurtlarının Konya da tüm üniversitelerin yakınında şubeleri vardır. Konya kız yurtları için hizmet veren 8 şubemiz vardır. Aşağıdaki listeden yurtlarımızın listesine, mahallesine ve diğer detaylarına bakabilirsiniz. İdeal Öğrenci Yurtları, Konya özel yurtlar arasında hem ilk kurulan yurttur, hem de en tecrübeli yönetim ve personellerle hizmet hayatını sürdürür. İdeal yurtları bir yurt olmanın ötesinde, öğrencilerinin aile evindeymiş gibi hissetmesini sağlamayı hedefler, sosyal etkinliklerle öğrencilerin kaynaşmasını ve güzel vakit geçirmesini sağlar, bunun yanında yaptığı anlaşmalarla öğrencilerinin kendini geliştirebileceği dil kursları gibi ek eğitim alanlarında, sağlık, turizm gibi alanlarda öğrencilerinin indirim alarak daha uygun fiyatlarla hizmetlerden yararlanmasını sağlar. Eğer sizde Konya'da öğrencilik dönemi geçirecekseniz veya geçiriyorsanız ideal yurtlarını tercih ederek ayrıcalıklı bir öğrencilik süreci geçirebilirsiniz. Her ne kadar bu sayfada Konya kız öğrenci yurtlarımızı listelemiş olsak da erkek yurtlarımız da vardır. Siz veya yakınınız kız yurdu arıyorsanız eğer İdeal'in Konya erkek yurtları listesine ulaşmak için bu cümledeki sayfaya tıklayabilirsiniz.  Yenilikçi ve gelişmiş hizmet anlayışımızla Konya Öğrenci Yurtları arasında 1 numara olmanın hakkını veriyoruz.

Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram


Özel İdeal Öğrenci Yurtları Hakkında

Özel İdeal öğrenci yurtları, İstanbul, Ankara ve Konya da birçok şubesi bulunan, üniversite düzeyindeki öğrencilere konaklama hizmeti veren, özel yurt zincirine sahiptir. “İdeal Yurtları 8 tane Özel Erkek Yurdu, 13 tane Özel Kız Yurdu olmak üzere toplamda 21 şubeye sahiptir.”


Ideal Yurtları, öğrencilerin güvenli ve rahat bir ortamda yaşamalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Yurtlarda öğrencilerin temel ihtiyaçlarına yönelik olarak konaklama, yemekhane, çalışma odası, spor salonu, çamaşırhane, internet ve güvenlik gibi olanaklar sunulmaktadır.
Özel yurtlarımızda, farklı odalar ve konaklama seçenekleri sunmaktadır. Öğrenciler tek kişilik, çift kişilik ya da üç kişilik odalarda konaklayabilirler. Ayrıca yurtların bazılarında öğrencilerin özel banyosu da bulunmaktadır.
Yurtların fiyatları, bulundukları şehir, konum, oda tipi ve yurt hizmetleri gibi faktörlere göre değişebilmektedir. Genellikle yurtların fiyatları aylık olarak belirlenmektedir.


Öğrenci yurtlarımızda, öğrencilerin akademik hayatlarını kolaylaştırmak için çeşitli etkinlikler ve sosyal faaliyetler düzenlemektedir. Bu faaliyetler öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirirken, yeni insanlarla tanışmalarına ve eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlamaktadır.


İdeal Öğrenci Yurtları Hayatınızda Ne Zamandır Var?

Özel Ideal Öğrenci Yurtları, 1994 yılında Konya'da hizmete girmiştir. Kurulduğu günden günümüze istikrarlı bir şekilde hizmet vermeye ve büyümeye devam ediyor. İdeal Yurtları bir yurt olmanın ötesinde, öğrencilerinin aile evindeymiş gibi hissetmesini sağlamayı hedefler, sosyal etkinliklerle öğrencilerin kaynaşmasını ve güzel vakit geçirmesini sağlar, bunun yanında yaptığı anlaşmalarla öğrencilerinin kendini geliştirebileceği dil kursları gibi ek eğitim alanlarında, sağlık, turizm gibi alanlarda öğrencilerinin indirim alarak daha uygun fiyatlarla hizmetlerden yararlanmasını sağlar.