Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Konya Öğrenci Yurtlarımız

KONYA’DA IDEAL BIR ÜNIVERSITE HAYATI

29 Yıllık Tecrübe ile Türkiye’nin En Büyük Yurt Zinciri

İdeal öğrenci yurtları 1994 yılında Konya'da hizmete girmiştir ve günümüzde 21 şubesiyle Konya'nın en büyük özel öğrenci yurdu zincirine sahiptir. Konya da tüm üniversitelerin yakınında şubesi bulunan İdeal Yurtları Konya özel yurtlar arasında hem ilk kurulan yurttur, hemde çok tecrübeli yönetim ve personellerle hizmet hayatını sürdürür. İdeal Yurtları bir yurt olmanın ötesinde, öğrencilerinin aile evindeymiş gibi hissetmesini sağlamayı hedefler, sosyal etkinliklerle öğrencilerin kaynaşmasını ve güzel vakit geçirmesini sağlar, bunun yanında yaptığı anlaşmalarla öğrencilerinin kendini geliştirebileceği dil kursları gibi ek eğitim alanlarında, sağlık, turizm gibi alanlarda öğrencilerinin indirim alarak daha uygun fiyatlarla hizmetlerden yararlanmasını sağlar. Eğer sizde Konya'da öğrencilik dönemi geçirecekseniz veya geçiriyorsanız ideal yurtlarını tercih ederek ayrıcalıklı bir öğrencilik süreci geçirebilirsiniz. Eğer okuduğunuz üniversiteye yakın yurt bakıyorsanız cinsiyetinize uygunluk durumuna göre Konya kız yurtları veya Konya erkek yurtları sayfalarımıza bakarak okulunuza en yakın bölgesi seçebilirsiniz. Yenilikçi ve gelişmiş hizmet anlayışımızla Konya Öğrenci Yurtları arasında 1 numara olmanın hakkını veriyoruz.

Konya Kız Öğrenci Yurdu 1. Şube öğrenci yurtları
Konya

Konya Kız Öğrenci Yurdu 1. Şube

Detay
Konya Kız Öğrenci Yurdu 4. Şube öğrenci yurtları
Konya

Konya Kız Öğrenci Yurdu 4. Şube

Detay
Konya Kız Öğrenci Yurdu 5. Şube öğrenci yurtları
Konya

Konya Kız Öğrenci Yurdu 5. Şube

Detay
Konya Erkek Öğrenci Yurdu 7. Şube öğrenci yurtları
Konya

Konya Erkek Öğrenci Yurdu 7. Şube

Detay
Konya Kız Öğrenci Yurdu 8. Şube öğrenci yurtları
Konya

Konya Kız Öğrenci Yurdu 8. Şube

Detay
Konya Erkek Öğrenci Yurdu 10. Şube öğrenci yurtları
Konya

Konya Erkek Öğrenci Yurdu 10. Şube

Detay
Konya Erkek Öğrenci Yurdu 12. Şube öğrenci yurtları
Konya

Konya Erkek Öğrenci Yurdu 12. Şube

Detay
Konya Kız Öğrenci Yurdu 14. Şube öğrenci yurtları
Konya

Konya Kız Öğrenci Yurdu 14. Şube

Detay
Konya Kız Öğrenci Yurdu 16. Şube öğrenci yurtları
Konya

Konya Kız Öğrenci Yurdu 16. Şube

Detay
Konya Kız Öğrenci Yurdu 19. Şube öğrenci yurtları
Konya

Konya Kız Öğrenci Yurdu 19. Şube

Detay
Konya Kız Öğrenci Yurdu 20. Şube öğrenci yurtları
Konya

Konya Kız Öğrenci Yurdu 20. Şube

Detay
Konya Kız Öğrenci Yurdu 22. Şube öğrenci yurtları
Konya

Konya Kız Öğrenci Yurdu 22. Şube

Detay
Konya Erkek Öğrenci Yurdu 23. Şube öğrenci yurtları
Konya

Konya Erkek Öğrenci Yurdu 23. Şube

Detay
Konya Erkek Öğrenci Yurdu 25. Şube öğrenci yurtları
Konya

Konya Erkek Öğrenci Yurdu 25. Şube

Detay
Konya Erkek Öğrenci Yurdu 26. Şube öğrenci yurtları
Konya

Konya Erkek Öğrenci Yurdu 26. Şube

Detay
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram


Özel İdeal Öğrenci Yurtları Hakkında Bilgilendirme

Özel İdeal öğrenci yurtları, İstanbul, Ankara ve Konya da birçok şubesi bulunan, üniversite düzeyindeki öğrencilere konaklama hizmeti veren, özel yurt zincirine sahiptir. İdeal Yurtları 8 tane Özel Erkek Yurdu, 13 tane Özel Kız Yurdu olmak üzere toplamda 21 şubeye sahiptir.

Ideal Yurtları, öğrencilerin güvenli ve rahat bir ortamda yaşamalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Yurtlarda öğrencilerin temel ihtiyaçlarına yönelik olarak konaklama, yemekhane, çalışma odası, spor salonu, çamaşırhane, internet ve güvenlik gibi olanaklar sunulmaktadır. Özel yurtlarımızda, farklı odalar ve konaklama seçenekleri sunmaktadır. Öğrenciler tek kişilik, çift kişilik ya da üç kişilik odalarda konaklayabilirler. Ayrıca yurtların bazılarında öğrencilerin özel banyosu da bulunmaktadır. Yurtların fiyatları, bulundukları şehir, konum, oda tipi ve yurt hizmetleri gibi faktörlere göre değişebilmektedir. Genellikle yurtların fiyatları aylık olarak belirlenmektedir.

Öğrenci yurtlarımızda, öğrencilerin akademik hayatlarını kolaylaştırmak için çeşitli etkinlikler ve sosyal faaliyetler düzenlemektedir. Bu faaliyetler öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirirken, yeni insanlarla tanışmalarına ve eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlamaktadır.

İdeal Öğrenci Yurtları Hayatınızda Ne Zamandır Var?

Özel Ideal Öğrenci Yurtları, 1994 yılında Konya'da hizmete girmiştir. Kurulduğu günden günümüze istikrarlı bir şekilde hizmet vermeye ve büyümeye devam ediyor. İdeal Yurtları bir yurt olmanın ötesinde, öğrencilerinin aile evindeymiş gibi hissetmesini sağlamayı hedefler, sosyal etkinliklerle öğrencilerin kaynaşmasını ve güzel vakit geçirmesini sağlar, bunun yanında yaptığı anlaşmalarla öğrencilerinin kendini geliştirebileceği dil kursları gibi ek eğitim alanlarında, sağlık, turizm gibi alanlarda öğrencilerinin indirim alarak daha uygun fiyatlarla hizmetlerden yararlanmasını sağlar.