Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Yurt Sektöründe Lider İdeal Öğrenci Yurtları

Yurt Sektöründe Lider İdeal Öğrenci Yurtları BLOG
ideal saat ikon 2021-02-17

Yurt Sektöründe Lider İdeal Öğrenci Yurtları

Yurt Sektöründe Lider İdeal Öğrenci Yurtları

Gelişen ve değişen dünyada Konya şehrinin büyümesiyle öğrenci şehri haline gelen günümüzde üniversiteleriyle oldukça dikkat toplayan bu şehirde öğrencilerimizin en büyük problemi nerde kalacağım sorusu oluyor. Konya da ki yurtlar denilince ilk seçenek haline gelen İdeal Öğrenci Yurtları varsa bu sizin için artık çok da büyük bir problem teşkil etmiyor. İdeal Öğrenci Yurtları köklü geçmişi ile yurt sektörüne adını altın harflerle yazdırmış, sektöre damga vurmuş bir firma olmuştur. Kazandığımız güvenilirlik, saygınlık ile birlikte deneyim ve tecrübelerimizle yıllarca sizleri memnun etmeyi başardık. Konya da ki yurtlar seçenekleri arasında mükemmel kalitesi, ev konforundaki rahatlığıyla öğrencilik yaşamınızı sağlayacak ve üniversite hayatınızın bir parçası olacağız. Kaliteli hizmet anlayışımız, uzman kadromuzla bilinçli öğrenciler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Hizmet anlamında farkını her daim ortaya koymuş olan İdeal Öğrenci Yurtları öğrencileri ve velilerimizi memnun etmeyi başarmış ve bu yolda ilerlemek için kalitesinden taviz vermeyerek kalite standartlarını daha da üst seviyelere çıkarmak için çalışmaktadır. Konya da ki yurtlar arasında sizlere bir yurt ortamından daha fazlasını sunan bir yurt olduğumuzu bilerek siz öğrencilerimize her daim ev konforunu, ev huzurunu  aratmayacak şekilde hizmet veriyoruz. Uzman kadromuz, eğitimli ve deneyimli personellerimizle öğrencilerimizin yanında oluyor, sorunlarına çözüm odaklı çalışarak merkezi yönetim anlayışı dışına çıkmayı hedefliyoruz. Yurt konforunu her zaman tatmak ve bu konfor içerisinde öğrenci olmak isteyenlerin yaşam olan Özel İdeal Öğrenci Yurtlarının bir parçası, bir üyesi olabilirsiniz. Konya gibi bir şehirde evinizden, ailenizden, memleketinizden ayrılıp üniversite öğreniminizi tamamlamak için geldiğiniz bu yabancı şehirde her zaman sizin yanınızda oluyor, sizi yalnız bırakmıyor, sizlere aile, arkadaş olmak istiyoruz. Kalitesini ve gücünü profesyonel uzman kadrosuyla yurt sektöründe devleşen lider bir marka haline gelmeyi başardık. Hizmet alanında her zaman farkımızı ortaya koyarak günden güne evrensel, çağdaş, teknolojiye ayak uyduran bir yurt haline geldik. İdeal Öğrenci Yurtları olarak Konya da ki yurtlar içinde dışa dönük, kendine güvenen, sosyal, öğrenciler yetiştirmeyi kendimize ilke edindik. Türkiye’nin dört bir yanına şubelerimizi açarak daha çok öğrencimize yuva olmayı başardık. Konya, İstanbul ve Ankara da toplamda 18 şubemizle İdeal ailemizi daha da genişlettik. 25 yıldır verdiğimiz mezunlarımızla bütün öğrencilerimize sonraki hayatlarında özellikle iş dünyalarında referans oluyoruz. Peki Konya da ki yurtlar içerisinde onlarca yurt arasından neden mi  İdeal Öğrenci Yurtları;

*Sizlere vermeyi vaad ettiği hizmeti sunmak için modern şekilde donatılmış

* Konya üniversitelerine yakın, yürüme mesafesinde, ulaşım sorunu olmayan şehrin en merkezi ve işlek yerlerinde Konya, Ankara ve İstanbul da ki şubeleriyle sektörde lider

* 25 yıllık geçmiş ve birikime dayalı hizmet anlayışıyla çeyrek asırdır yurt sektöründe öncü

* Eğitimli ve deneyimli personelleriyle her türlü sorununuzun çözümüne katkı sağlayan

* İlgi ve seçimlerinize dayalı sosyal bir çevrede olmanıza yardımcı olan

* Kaliteli, konforlu, güvenli ve özgür yaşayabileceğiniz mekanlarda sizlere hizmet veren

* Sizlerin sıcak bir aile ortamı içinde yaşayabilmeniz için en uygun ve en ekonomik seçenkleri sizlere sunmaktadır. 

Yurtlarımızda 24 saat akan sıcak su ve kalorifer hizmeti için ekstra para ödemeden, gece ve gündüz personelleri, kurulu güvenlik sistemleriyle sağlanan güvenli ortamda hem ailelerinizin içi rahat edecek hem de sizlerin. İlgi ve tercihlerinizi önemseyerek saygı duyan sosyal bir çevrede olmanıza yardımcı olan çok daha ekonomik ve kaliteli bir yaşam sizleri bekliyor. Konya da ki yurtlar arasında 25 yılın deneyimleriyle yetinmeyip çalışanlarını, toplam kalite yönetimi gereksinimleri doğrultusunda, hizmet içi eğitimleri, seminerleri, konferanslarıyla destekleyerek kendilerini yetiştirmelerini, yenilenmelerini sağlamıştır. Tüm çalışanların öğrencilerimize ve velilerimize yardımcı olma, sorunlarını çözme ve güler yüzlü hizmet verme ilkesini kendisine hedef almış ve İdeal Hizmet Kalitesini ortaya koymuştur.

Konya da ki yurtlar arasında profesyonel yönetici kadrosuyla, eğitimli personelleriyle sektöre adını altın harflerle yazdırmış bir kurum olan İdeal Öğrenci Yurtları öğrencilerinin sosyal, dışa dönük ve bilinçli bir birey olması için her türlü imkanı sunuyor.

Konya da ki yurtlar arasında ev konforunda hizmet verdiğimizi iddia ediyoruz. Üniversitelerle ulaşımı kolaylaştıran ücretsiz ring servislerimizle, her sabah sunulan ücretsiz açık büfe sabah kahvaltılarımızla, çamaşır-ütü odalarımızla, her türlü ihtiyacınıza cevap verecek oda standartlarımızla, zevkle döşenmiş ortak kullanım alanlarımızla(çalışma, etüt, dinlenme, spor salonu, sinema salonu, kafeteryalar, bahçeler), ücretsiz ve sınırsız sunulan wi-fi hizmetiyle, her gün hizmet veren temizlik personelleriyle, huzur içinde dinlenebileceğiniz, verimli çalışabileceğiniz, ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz, sıcak aile yuvanızda sizlere konforun ve kalitenin adını değil bire bir kendisini yaşatıyoruz.  

Konya da ki yurtlar arasında yaşanılan yerin yaşayana uyun olması ilkelerimizden biri oldu.  Bu sebeple de yurtlarımızda konforun adını değil kendisini gerçekleştirdik. Konya da ki yurtlar arasında güvenliği kendisine temel ilke edinen İdeal Öğrenci Yurtlarında; odalarımızda master kilit sistemlerimiz, kartlı girişlerimiz, parmak izi sistemlerimiz, 7/24 güvenlik kameralarımız, gece ve gündüz personellerimizle güvenliği üst düzeyde tutmayı başararak, dışardan gelen her türlü tehlikeye karşı öğrencilerimizi de korumuş oluyoruz. İdeal ailesinde her türlü fiziksel olanağı bulmakla kalmaz, aynı zamanda sosyal ve kültürel etkinliklere katılma ve paylaşma imkanı da bulursunuz. Türkiye’nin en büyük yurt zinciri olan Özel İdeal Öğrenci Yurtlarında aradığınız bir yurtdan daha fazlasını bulacaksınız. Sizlere konforu, huzuru, güvenliği, özgürlüğü sunuyoruz. Kaliteyi ve konforu bir arada  görmek ve tatmak isteyen tüm öğrencilerimiz, tüm velilerimizi bekliyoruz. Üniversite hayatınızı İdeal öğrencisi olarak taçlandırın. Ailemizin bir parçası, bir üyesi olmaya sizleri de davet ediyoruz.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram