Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Selçuk Üniversitesine Yakın Yurt

Selçuk Üniversitesine Yakın Yurt BLOG
ideal saat ikon 2021-02-14

Selçuk Üniversitesine Yakın Yurt

Selçuk Üniversitesine Yakın Yurt

Konya’nın köklü üniversitelerinden olan Selçuk Üniversitesinde okuyacak öğrencilerimiz için İdeal öğrenci yurtları olarak bütün imkanlarımızı sizler için sunduk. Siz değerli öğrencilerimize evinizin konforunu sıcaklığını aratmayacak hizmetimizle her sene olduğu gibi bu senede hazırız.

Selçuk üniversitesine yakın yurt olarak her türlü hizmetimiz siz öğrencilerimiz için. Kaliteli hizmeti sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Yurt konusunda çeyrek asırdır her zaman farkımızı ortaya koymayı başardık ve bu alanda öncü ve lider olmayı başardık. Şuanda yurt sektöründe Selçuk Üniversitesine yakın yurt olarak marka haline gelmiş İdeal Öğrenci Yurtları güler yüzlü, deneyimli personelleri ile tüm gücüyle sizler için kalitenin adını değil kendisini yaşatmaya devam ediyor. İdeal öğrenci yurtları olarak 25 yıldır verdiğimiz hizmet kalitesini bünyemizde barındırdığımız  kız ve erkek gözetmeksizin misafir ettiğimiz öğrencilerimizin yüzlerindeki memnuniyet ve teşekkürlerini görerek karşılık alabiliyoruz. Geleceğimiz olan siz değerli gençlerimize İdeal konforu yaşatmak için uğraşıyoruz. Yıllardır kalitemizden ödün vermeden ev rahatlığında hizmet sunmak için her geçen gün kendimizi daha çok geliştirdik. Çağdaş, evrensel, teknolojiye ayak uyduran hizmet anlayışımızla kalite farkımızı ortaya koyuyoruz. Sizlerin refahı ve mutluluğu için çalışarak büyüdük ve kocaman bir aile olmayı başardık. Sizler için yapılan tüm hizmetlerimiz profesyonel yönetici kadromuzun ellerinden çıkmaktadır. Deneyimli ve tecrübeli personellerimizle merkezi yönetim anlayışı tabuları dışına çıkmayı başardık. Güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışanlarımızla her zaman öğrencilerimizin yanında olmayı başardık, sorunlarına çözüm bulmaktan asla kaçınmadık. Ailelerinizin bizlere emanet ettikleri sizlere kendi evlatlarımız gibi görmekten vazgeçmedik. Aile şefkati ile bütün öğrencilerimizi kucakladık.

Selçuk Üniversitesine yakın yurt içinde 25 yıllık mezunlarımız ve velilerimizle güçlendik ve sektör lideri olmayı başardık. Selçuk Üniversitesine yakın yurt olarak en sosyal yurt olduğumuzu iddia ediyoruz. Sosyal ve kültürel aktivitelerimizle sizlerin daha sosyal ortamda olmanıza yardımcı olmaya çalışıyor eğlenerek öğrenmenize de katkı sağlıyoruz. Selçuk üniversitesine yakın yurt olarak İdeal ailesinde öğrencilik hayatınız bambaşka geçecek, kendinizi geliştirecek, eğlenecek, sıcak aile ortamı içinde kendinizi bulacaksınız. İdeal öğrenci yurtlarının kapısını araladığınız anda kaliteyi ve farkı görecek, hissedeceksiniz. Kalitemizden ödün vermeden sizleri memnun edeceğimizin garantisini veriyoruz. Yılların birikim ve tecrübesine dayanarak şimdiye kadar alışılmış yurt standartları dışında hizmet vermeyi başardık. Kaliteyi kendimize ilke edindik. Farklı ve kültürel yapıda bir yurt olmayı başardık ve bu yolda ilerlemeye de devam ediyoruz.

Selçuk Üniversitesine yakın yurt olarak üniversite öğrenimi sırasında üzerinizde bulunan bütün sorumluluklarınızı azaltmanızı, yeni bir arkadaş ortamı oluşturmanız ve sosyalleşebilmeniz adına oldukça iyi imkanlar sunuyoruz. Sadece Konya da okuyan öğrencilerimiz birbiriyle tanışmakla kalmıyor düzenlediğimiz gezilerimiz aracılığıyla İstanbul, Ankara’da ki şubelerimizin öğrencileri ile de tanışma fırsatı buluyor, eğlenceli ve sosyal bir üniversite hayatına merhaba diyorsunuz. Selçuk üniversitesine yakın yurt olarak üniversitelere yürüme mesafesinde, ücretsiz ring servislerimizle ulaşımınız çok daha kolay ve sorunsuz bir hale geliyor. Şehrin en merkezi yerlerinde toplamda 18 şubemizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Yurt tercihleri yaparken ihtiyacı bir yurt dan daha fazla olan öğrencilerimizin bir numaralı tercihleri arasında geliyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Özel İdeal Öğrenci Yurtları olarak sunduğumuz hizmetlerin bazıları;

*Okula ulaşımı kolay, ücretsiz ring servislerimiz

*Ücretsiz, açık büfe sabah kahvaltımız

*Spor salonumuz

*Ortak kullanım alanlarımız

* Sosyal aktivitelerimiz

*Sinema salonlarımız

*Kuaför salonumuz

Olmak üzere Selçuk Üniversitesine yakın yurt olarak tüm şubelerimiz de kaliteli hizmet vermekteyiz. İdeal Öğrenci Yurtları olarak her ihtiyaca ve bütçeye yönelik oda seçeneklerimiz ve bütçelerimizle her öğrenciye ve aileye yönelik imkanları sizler için sunuyoruz. Güvenli ve sosyal bir ortam sunabilmek adına durmadan kendimizi geliştiriyoruz. Öğrencilik hayatınız boyunca sizleri asla yalnız bırakmıyor her sorununuza çözüm üretmeye devam ediyoruz.  Üniversitelerin kalabalıklaşması merkezi kütüphaneler, ders çalışma alanlarında kalabalıklaşmasını beraberinde getirdi. Hepinizin çok yoğun olduğunu bildiğimiz vize ve final haftalarında üniversite ders çalışma alanlarındaki yoğunluğa tabii olmayın diye hemen her yurdumuzda odanızdaki çalışma masanız haricinde ders çalışabileceğiniz özel alanlar bölüm bölüm ayrılmış sizler için her zaman temiz ve hazır ayrıca yurdun en sessiz alanları seçilerek özenle ayrılmıştır. Bu yoğun zamanlarda yurdunuzda dilediğiniz gibi ders çalışabilir,   çizimlerinizi ve ödevlerinizi yapabilir, vize ve final sınavlarınıza hazırlanabilirsiniz. Başarılı olmanız için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor sizlerin yükseldiğini görmekten mutlu oluyoruz. Sağladığı sosyal faaliyetler bir yana kendi içinde düzenlediği turnuvalarla, keyifle vakit geçirebileceğiniz, nefes almak istediğiniz her an huzur duyabileceğiniz peyzajlarımız ve bahçelerimizle her zaman sizlerin yanındayız. Özel İdeal Öğrenci Yurtları olarak faaliyetlerimizde, tüm şubelerimizde, bütün organizasyonlarımızda öğrenci odaklı çalışıyor, isteklerinize anında cevap verebiliyoruz. Üniversiteli olmanın farklı bir duygu olduğunu biliyor, bu duyguya bir de İdeal ‘le aktif bir öğrenci olmak eklenince sizler için başka bir dünyanın kapısı aralanıyor. Bir yurt da olması gereken güvenliği sizler için en üst seviyelerde tuttuk. 7/24 güvenlik kameralarımız, master kilit sistemlerimiz, parmak izi sistemlerimiz, gece gündüz personellerimiz ile güvenliğiniz temel prensibimizdir. Ailelerimiz ve siz değerli öğrencilerimiz sayesinde yurt Ysektöründe parmakla gösterilen bir yurt olduk. İdeal öğrenci yurtları olarak Konya, İstanbul ve Ankara da toplamda 18 şubesiyle Türkiye’nin en büyük yurt zinciri olduk. İdeal Öğrenci Yurtları hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, mesaj atabilir, arayabilirsiniz. İdeal’le başka bir dünyanın kapısını sizler de aralayın. Sosyal, eğlenceli bir üniversite hayatı geçirin. Ev konforundaki bütün şubelerimiz de rahat edebilirsiniz. ‘’İyi ki İdeal ‘’ diyen öğrencilerimizin arasına sende katıl üniversite hayatını renklerdir.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram