Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Özel Yurt Tercih Etmeniz İçin 24 Neden!

Özel Yurt Tercih Etmeniz İçin 24 Neden! BLOG
ideal saat ikon 2023-06-03

Özel Yurt Tercih Etmeniz İçin 24 Neden!

Özel Yurt Tercih Etmeniz İçin 24 Neden!

Özel yurt tercihi; özellikle başka şehre okumaya giden öğrenciler için oldukça zor olabiliyor. Öğrenciler, çeşitli imkânlarının sağlandığı ve yaşam standartlarına uygun bir yurtta kalmayı isterler. İdeal Yurtları firmamız, profesyonel kadrosu ve kaliteli hizmetleriyle özel yurt olarak farkını ortaya koyar.

Özel Ankara yurtları arasından tercihte bulunacak olan kişiler; yurdun sağladığı hizmetleri detaylı bir şekilde incelemelidir. Özel yurt seçenekleri, imkânlar ve hizmetler açısından devlet yurtlarından daha avantajlı olmaktadır. Ayrıca özel bazı hizmetlerde, bu yurtları daha avantajlı yapmaktadır. İdeal Yurtları olarak öğrencilerin yurdumuzu gönül rahatlığıyla tercih edeceği hizmetler sunuyoruz.  

İdeal Özel Yurt İle Elde Edilebilen Ayrıcalıklar!

Ankara yurt tavsiyesi listelerinde ilk sıralarda yer alan popüler yurdumuz; geniş yurt imkânları sunarak kalitesini hep bir adım öne taşımayı amaçlar. Peki, öğrenci odaklı hizmetleriyle dikkat çeken İdeal Yurtları kimin? Türkiye’de en büyük yurt zincirinin oluşturulmasında etkili olan Ahmet Baydar, firmamızın yönetim kurulu başkanlığını yapmaktır.

İdeal kız yurdu ve erkek yurdu şubelerimiz; öğrencilerin aile sıcaklığını hissedebileceği ve ev ortamını yaşatan bir hizmet anlayışına sahiptir. Ayrıca özel yurt tercih eden öğrenciler, yüksek kalitede ki yurt hizmetlerimizle çeşitli ayrıcalıklar elde edebilirler. İşte detaylar!

 • 7/24 iletişim imkanı

 • Ücretsiz kahvaltı

 • RING servis hizmeti

 • Ücretsiz internet imkânı

 • Hijyenik temizlik hizmeti

 • Çamaşır ve ütü kullanımı

 • TV yayınları

 • Kartlı odalar hizmeti

 • Spor salonları

 • Güvenlik sistemleri

 • Sağlık hizmetleri

 • Sinema salonu

 • Parmak sistemi 

 • Spor turnuvaları 

 • Çalışma salonları 

 • Kafeterya imkanı

 • İlk İdeal’den

 • İdeal Nedio

 • Kuaför hizmeti

 • Kültürel faaliyetler

 • İdeal kulübü

 • Peyzaj-bahçe hizmeti

 • Radyo İdeal

 • Sosyal faaliyetler

1 – 7/24 İletişim İmkânı

Firmamız 7/24 kesintisiz bir şekilde çalışma yürüten resepsiyon hizmeti sunmaktadır. Öğrencilerin ihtiyaç duydukları her an bizimle iletişime geçebilmesini sağlıyoruz. Böylelikle destek ekibimizle sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilme imkânı elde edebilirsiniz.

2 – İdeal Özel Yurt Avantajı | Ücretsiz Kahvaltı

Öğrenciler İdeal özel yurt şubelerimizde istekleri doğrultusunda her sabah ücretsiz kahvaltı fırsatından yararlanabilirler. Yurtlarımızda açık büfe kahvaltı hizmeti sunulur.

3 – RING Servis Hizmeti

İdeal Yurtları Konya şubelerimiz için sunduğumuz RING servis hizmeti; İdeal kız, İdeal erkek öğrenci yurdu Konya ilinde yurt-kampüs ve kampüs-yurt arası ulaşım sağlamaktadır.

Öğrencilerin yoğunluğuna göre ve belirli saatlerde hareket eden bu servisler, ulaşım sorununun ortadan kaldırılmasında etkili olmaktadır. İdeal Yurtları Konya Meram ve diğer bölgelerde RING servisleriyle ayrıcalıklı bir ulaşım fırsatına sahip olabilirsiniz.

4 – Ücretsiz İnternet İmkânı

Bütün şubelerimizdeki öğrencilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren ücretsiz internet hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetle kesintisiz bir internet deneyimi elde edebilirsiniz.

5 – Hijyenik Temizlik Hizmeti

İdeal İstanbul, Konya ve Ankara özel yurt erkek tek kişilik ve diğer odaların temizliği, profesyonel yurt çalışanları tarafından hijyenik koşullarda yapılmaktadır.  Günün belirli saatlerinde yapılan temizlik hizmetleriyle hem erkek hem de kız öğrenciler temiz ortamlarda yaşayabilme imkânına sahip olabilir.

6 – Çamaşır ve Ütü Kullanımı

Genellikle yurtlarda büyük bir sorun olan çamaşır ve ütü kullanımı, firmamız tarafından özenle düşünülmüştür. İstenen herhangi bir saatte öğrenciler çamaşır ve ütülerden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirler.

7 – TV Yayınları

Yerli ve yabancı televizyon ve radyo kanalları; yurdumuzda bulunan çok kanallı TV sisteminden kolaylıkla seyredilebilir.

8 – Kartlı Odalar Hizmeti

İdeal yurtları, Ankara, Konya ve İstanbul illerinde 28 yıllık tecrübeyle binlerce mutlu öğrenci için hizmet vermektedir. Detaylar için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.  

Ankara özel yurt tek kişilik oda arayışında olan kişiler, yurdumuzun sunduğu hizmetleri tercih edebilirler. Master kilit ve kartlı giriş hizmetleri sunarak, yetkisi olmayan kişilerin özel alanları girebilmesini önlüyoruz.

9 – Spor Salonları

Saygın İdeal Konya, İstanbul, Ankara özel erkek yurtları ve kız yurtları içerisinde kalan öğrencilerimiz; ücretsiz olarak sunduğumuz spor salonlarından yararlanabilirler.

10 – Güvenlik Sistemleri

İdeal özel yurt olarak giriş çıkışların daha güvenli olabilmesi için kameralı bir sistem sunuyoruz. Yurdumuz özel bir güvenlik şirketiyle çalışır. Yurttaki öğrencilerimizin gece ve gündüz huzurlu olabilmesi için gereken özveri gösterilmektedir.

11 – Sağlık Hizmetleri

İdeal İstanbul, Konya, Ankara özel yurtlar kadın ve erkek öğrenciler için; periyodik sağlık kontrollerin yapılabileceği bir sağlık hizmeti sunar.

12 – Sinema Salonu

Özel yurtlar, İstanbul ve diğer illerde oldukça fazladır. İdeal Yurtları firmamız, İstanbul’un yanında Konya ve Ankara’da da hizmet yürüterek, yüksek standartlara sahip bir yurt hizmeti sunar. Yurtlarımızda bulunan sinema salonlarından faydalanarak istediğiniz filmleri izleyebilme olanağı elde edebilirsiniz.

13 – Parmak Sistemi

Yurtlarımızda girişler, parmak izi sistemiyle yapılmaktadır. Böylelikle öğrenciler güvenli olarak giriş-çıkış yapabilirler.

14 – Spor Turnuvaları

İdeal Ankara erkek yurtları ve diğer bölgelerde yer alan yurtlarla beraber spor turnuvalarına katılarak; kupa heyecanını ve turnuva keyfini doruklarda yaşayabilirsiniz.

15 – Çalışma Salonları

Özel İdeal İstanbul, Konya, Ankara yurt erkek ve kız öğrenciler için; verimli ve rahat bir şekilde çalışma ortamına sahip salonlar sunar.

16 – Kafeterya İmkânı

Firmamız; günün stresini atabileceğiniz, rahatlıkla ders çalışabileceğiniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirip yiyecek ve içecek ihtiyacınızı giderebileceğiniz, kafeterya imkânını öğrenciler için sağlar.

17 – İlk İdeal’den Fırsatı

Üniversite öğrenimine İdeal Yurtları’nda başlayarak bitiren bütün öğrencilerin; iş hayatlarına atılırken CV’lerinde kullanabileceği ilk referans mektubu firmamızca verilmektedir.

18 – İdeal Nedio 

İdeal.nedio.com sosyal paylaşım sitesinde editör veya takipçi olarak eğlence dünyasına katılabilir; bilgiyi, gündemi ve eğlenceyi bir arada bulabilirsiniz.  

19 – Kuaför Hizmeti

İdeal Konya, İstanbul ve Ankara kız yurtları içerisinde bu hizmet sunulur. Özellikle İdeal yurtları kız öğrencilerimiz tarafından kullanılan kuaför hizmetimizle; kişisel bakımınızı en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

20 – Kültürel Faaliyetler

Yurdumuzda bulunan bütün öğrencilerin bilgi ve birikimine katkı sağlayabilmek adına kültürel faaliyetler düzenlenmektedir. Bu noktada eğlenceli aktiviteler düzenlenerek, öğrencilerin hem keyif alabileceği hem de kültürel anlamda gelişebileceği faaliyetler gerçekleştirilir. İdeal öğrenci yurtları kız ve erkek öğrenci yurtları olarak düzenlediğimiz kültürel faaliyetler açıklanacak olursa;

Satranç ve Tavla Turnuvaları 

Takım ve bireysel oyunlara önem veren yurdumuz, satranç ve tavla turnuvaları düzenleyerek; öğrencilere eğlenceli bir turnuva heyecanı yaşatmaktadır.

Konserler 

İdeal erkek ve kız öğrenci yurdunda düzenlenen moral gecelerinde veya çeşitli aktivitelerde müzik keyfi en iyi şekilde yaşanabilir.

Tiyatro Gösterileri 

Farklı dönemlerde düzenlenen tiyatro gösterileriyle yurtta bulunan öğrencilerin kültürel anlamda gelişmeleri desteklenir.

Sinema Faaliyetleri 

Yurdumuzda öğrencilerin istediği sinema filmlerini arkadaşlarıyla izleyebileceği sinema salonlarıyla, eğlenceli faaliyetler gerçekleştirilir.

 

21 – İdeal Kulübü

Yurtlarımızda bulunan bütün öğrenciler; İdeal çatısı altında oluşturulan kulüplerden herhangi birine ilgi duydukları alanlar doğrultusunda katılabilirler. Böylelikle sosyal bir alanda tercih ettikleri bölümlerde gelişebilme imkânı elde edebilirler.

22 – Peyzaj-bahçe Hizmeti

İdeal öğrenci yurtları olarak özenli bir peyzaj-bahçe düzenlemesi yapmaktayız. Bu şekilde öğrencilere yeşille iç içe olma ve rahat bir yaşam alanı sunuyoruz.

23 – Radyo İdeal 

Radyo İdeal üzerinden yapılan radyo yayınlarını dinleyerek, müzik keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Böylelikle günün yorgunluğunu ve stresinizi atabilme fırsatı elde edebilirsiniz.

24 – Sosyal Faaliyetler

Ankara özel kız yurtları ve erkek yurtları arasında en sosyal ve aktif bir seçenek olarak karşınıza çıkan İdeal Yurtları; çeşitli sosyal faaliyetlerle eğlenebilme ve arkadaşlarınızla farklı yerler gezebilme fırsatı sunmaktadır.

En Uygun Ankara Yurt Fiyatları İdeal Yurtları’nda! 

Firmamız her bütçeye hitap eden yurt fiyatları sunar. Her şubeye göre farklı fiyat seçeneklerinden bahsedebilmek mümkündür. Çünkü fiyata etki eden bazı faktörler bulunur. Açıklanacak olursa;

Yurt fiyatlarına etki eden faktörler

Yurdun konumu

Oda kontenjanı ve özellikleri

Okula yakınlık

Ayrıca velilere veya öğrencilere ödeme kolaylığı da sağlanır. İdeal yurt ödeme şekli, peşin veya vade seçenekleri ile yapılabilir.

1 - İdeal Ankara Özel Yurt Fiyatları 2023

İdeal Ankara kız öğrenci yurtları ve Ankara erkek yurt fiyatları ulaşılabilir seviyelerde olmaktadır. Ankara'daki yurtların konumu ve oda özellikleri gibi faktörler fiyata etki ettiği için, en doğru fiyat bilgisi şubeden alınmalıdır. Bu noktada Ankara erkek yurdu Kızılay ve Ankara Polatlı özel yurt fiyatları değişiklik gösterebilir.

Tek kişilik yurt fiyatları Ankara İdeal’de oldukça uygundur. Özel İdeal öğrenci yurtları Ankara tek kişilik yurt fiyatları için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2 - Konya İdeal Yurtları Fiyatları

Pek çok ayrıcalıklı imkân sunan Konya kız ve erkek İdeal özel yurtlar ücret alacak mi sorusu merak edilir. Öğrencilere sağlanan sosyal, kültürel faaliyetler ve hizmetlere ek olarak bir ücret talep edilmez. Tüm hizmetler yurt ücretleri dahilindedir.

3 - İstanbul İdeal Yurtları Fiyatları

Tek kişilik özel yurt fiyatları İstanbul kız ve erkek öğrenciler ve veliler için memnun edicidir. Yurdumuz hakkında genel bilgiler, tek, 2 kişilik özel yurt fiyatları, ön kayıt ve diğer hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz. 


 

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram