Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Özel İdeal Kız ve Erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurtları

Özel İdeal Kız ve Erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurtları BLOG
ideal saat ikon 2022-01-05

Özel İdeal Kız ve Erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurtları

Özel İdeal Kız ve Erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurtları

                      Merhabalar sevgili üniversiteli arkadaşlar!

             Sizin için derlediğimiz blog yazılarımızın arasına Konya’da bulunan yurtlarımız ile ilgili birkaç detay bilgi sıkıştırmak istedik. Daha önceki yazılarımızda da aralıklarla yurtlarımızdan bahsetmiş, üniversitede hem kız hem erkek öğrencilerimiz için işinize yarayabilecek bilgilere ve üniversitenizin bulunduğu şehre dair tanıtımlara, işlerinizi kolaylaştırıcı ipuçlarına yer vermiştik. Diğer yazılarımıza da idealyurtlari.com adresinden, haberler bölümünden blog butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz @idealyurtlari olarak Instagram uygulamasından da bizleri takip edebilir ve diğer arkadaşlarınızın neler yaptığını görebilirsiniz. Keyifli okumalar, sağlıklı günler dileriz!

            Özel İdeal Kız ve Erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurtları olarak, sizlere vermeyi taahhüt ettiğimiz hizmeti sunmak için en modern şekilde donatılmış, Konya, Ankara ve İstanbul’un üniversitelere yürüme mesafesinde veya merkezi yerlerinde hiçbir ulaşım sorunu olmayan, her ayrıntısı sizlere göre titizlikle düşünülmüş yirmi bir adet şubemiz bulunmaktadır. Şubelerimizin her birinde görev yapan yönetici kadro pedagojik formasyon sahibi bireylerden seçilmiş, alanında uzman kişilerdir.  Yirmi altı yıllık tecrübemiz ile çeyrek asrı aşkın bir süredir alanımızda öncü, Türkiye’nin en iyi, en cazip ve en büyük öğrenci yurdu zinciri olmakla gurur ve sevinç duyuyoruz. Özel İdeal Kız ve Erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurtları olarak sizlerin sıcak bir aile ortamında yaşayabilmesi için en uygun ve ekonomik seçenekleri sunmaktayız. İdeal ailesi olarak sizleri de aramızda görmekten müthiş bir heyecan ve memnuniyet duyarız…

Özellikle Konya’dan bahsetmek gerekirse, bu şehirde bulunan beş adet üniversite yerleşkesinin her birine yürüme mesafesinde tamamı ile öğrencilerimizin rahatı ve konforu düşünülerek konumlandırılmış yurtlarımız bulunmaktadır. Yurt formatımız ve imkânlarımız her şubemizde aynı olmasına karşın; bulunduğu yere ve konuma aynı zamanda seçeceğiniz odadaki kişi sayısına göre fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. Kız ve erkek öğrencilerimiz için tüm şubelerimizde tek kişilik, iki kişilik, üç, dört, beş ve altı kişilik oda seçeneklerimiz bulunmaktadır. “Ben kimseyle birlikte kalamam.” diyorsanız şayet, tek kişilik oda seçeneklerimiz tam da sizler için konaklamanıza sunulmuştur. Fakat “Ben tek başıma kalamam.” diyorsanız da bahsettiğimiz gibi tek kişilik odalarımızdan altı kişilik odalarımıza konaklama seçenekleriniz mevcuttur. Kendinize en uygun oda tipini seçmeniz, yurt odalarımızı gönül rahatlığı ile keşfedebilmeniz ve muhteşem bir öğrencilik hayatı geçirebilmeniz için sizleri de yurtlarımıza bekleriz.

            İçinde bulunduğumuz pandemi ve karantina dönemlerinde, “Yurtlarınıza gelecek imkânım yok, olsa da yer değiştirmeyi tercih etmiyorum.” diyorsanız; idealyurtlari.com web sitemiz üzerinden galeri bölümüne gelerek, 360 derece sanal tur uygulamamızı kullanabilir, yurtlarımızı evinizden de içerisindeymiş gibi rahatlıkla gezebilirsiniz.

            Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere! Sağlıkla kalın! (:

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram