Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Özel İdeal Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Özel İdeal Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları BLOG
ideal saat ikon 2022-03-27

Özel İdeal Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Özel İdeal Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Sizlerin sıcak bir aile ortamına başka bir şehirde, hatta başka bir ortamda bile kavuşmanızı sağlayacak İdeal Kız ve Erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurtları ile rahat bir öğrencilik geçirmeye hazır olun. Uygun ve ekonomik seçenekleri ile sosyal seçimlerinize katkı sağlayacak olan İdeal ailesi olarak, Konya’da öğrencilik yapacak olan geleceğimiz, kız ve erkek öğrencilerimiz için bütün tecrübelerini ve geçmişe dayalı deneyimlerini sizlere sunmaya hazırlar. Birçok şube ile sektörde lider olan İdeal Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları ile öğrencilik hayatınızı sorunsuz bitirmeniz mümkün.

                Her zaman aile ortamını ve konforu bir arada sunmaya çalışan yurtlarımız sayesinde sorunlarınız asla çözümsüz kalmayacak, sıkıntılarınız kalıcı olmayacak. Şehrin her türlü zorluğunu sizlerle birlikte aşmaya hazır, hayatınızı kolaylaştırmaya yönelik kendilerini ispatlamış ve kanıtlamış yurtlarımız sayesinde öğrencilik hayatınız hiçbir zorluğa uğramadan devam edecek. Sizlere farklı aktivitelerle de kafanızı dağıtmaya ve stresinizden uzaklaşmaya yönelik değişik alternatifler sunacak olan İdeal Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları’nda sosyalleşmeye de zaman ayırabileceksiniz. Sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşan personellerimiz ile öğrencilik hayatınızı rahat bir şekilde yaşamak sizlerin elinde.

                İdeal Öğrenci Yurtları her öğrenciyle ayrı bir şekilde ilgilenen ancak aynı derecede ve aynı özenle öğrencisine yaklaşan eğitim sistemi anlayışları sayesinde öğrencilerle birebir ilgilenmeyi kendilerine hedef edinmişlerdir. Yurttayken bile evinizde gibi ve kişiye özel hizmet almak istiyorsanız İdeal Öğrenci Yurtları’nı hiçbir çekinceniz olmadan ve kafanızda soru işareti kalmadan tercih edebilirsiniz. Engin tecrübeleri ve profesyonel kadroları ile size hizmet vermeye hazır olan İdeal ailesi dün olduğu gibi bugün ve yarın da her zaman öğrencilerimizin yanında!

İdeal Ailesi’nin Konfor Alanı (:

            Evet, biraz da öğrencilerimiz için yurt içerisinde özenle hazırladığımız konfor alanlarımızdan bahsedelim. Egonuzun asla terk etmek istemeyeceği bu alanlar aynı zamanda sizi bambaşka aktivitelere ve yepyeni gelişmelere sürüklediğimiz, hem konforlu hem de optimum performans alanına sahip yerlerdir. Özel İdeal Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları’nda dereceli yaşamlar seni bekliyor! (:

 • Her bütçeye uygun ve her türlü ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte 1, 2, 3, 4, 5, 6 kişilik odalarımız ile 26 yılı aşkın bir süredir konforunuz için hizmet vermekteyiz.        
   
 • Ranza tipi veya baza tipi yataklı oda seçeneklerinin yanında televizyonlu veya televizyonsuz oda seçenekleri ile de kız – erkek tüm öğrencilerimiz için isteğe ve ihtiyaçlara göre düzenlenmiş konfor alanları sunmaktayız.
   
 • Yurtlarımızda her sabah ücretsiz açık büfe sabah kahvaltısı imkânı sunmaktayız. Aynı zamanda belirli dönemlere özgü etkinlik ve faaliyetlerimiz sırasında öğrencilerimize çay, kahve, salep, spagetti ve benzeri ikramlarda bulunmaktayız.  
   
 • 24 saat sıcak su hizmetine ek olarak, çamaşır yıkama ve ütü yapma imkânlarını da yine ücretsiz olarak öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz.        
   
 • Zevkle döşenmiş, bulunduğunuz süreçte huzurlu ve ferah vakitler geçireceğiniz ortak kullanım alanlarımızda; çalışma salonları, spor salonları, dinlenme odaları gibi… Oldukça keyifli ve konforlu vakitler geçirebilirsiniz.         

                Öğrenci yurtları ile ilgili her türlü bilgi ve iletişim için: “https://www.idealyurtlari.com/” adresinden Konya, Ankara ve İstanbul için detaylı bilgi alabilir, 444 23 66 numaralı hattımızdan bizleri 7/24 arayabilir, hatta sitemize biraz vakit ayırıp incelerseniz şube telefonlarımıza tek tek ulaşabilirsiniz. (:

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram