Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Özel Erkek Öğrenci Yurtları BLOG
ideal saat ikon 2021-03-23

Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Zorlu geçen üniversite sınavının ardından gitmek istediğiniz şehri seçtiniz ve istediğiniz üniversite çalışmalarınız ve emeklerinizin sonucu olarak sizlerin tercihi üzerine geldi. Şehir dışında okumayı hedefleyen öğrencilerimiz için önlerinde iki seçenek onları beklemekte. Ev tutmak ya da yurda çıkmak arasında bir seçim yapacak olan öğrencilerimiz özgürlüklerinin kısıtlanacağını düşünerek yurtları pek tercih etmek istemezler ama ayrıcalıklarla dolu bir yurt olan Özel İdeal Öğrenci Yurtlarını keşfettikleri takdirde tercihlerini yurttan yana kullanmak isterler. Ayrıcalıklarla ve pek çok fırsatlarla dolu Özel İdeal Öğrenci Yurtları siz öğrencilerimiz için en iyisini düşünür. Öğrencilerimiz ve velilerimiz yurtlarımıza geldiği takdirde akıllarındaki kalan tüm soruların cevaplarını bulabilirler. Öğrencilerimiz eğer bir yurt değil de ev tutmayı tercih etmiş ise bazı sıkıntılar ile uğraşmak zorunda kalacaklardır. Ev kirası, elektrik, su, gaz faturası vb. gibi sıkıntılar baş gösterecektir. Oysaki Özel Erkek Öğrenci Yurtları arasında bir numara olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları bünyesinde kalan hiçbir öğrenci bu tür sorunlar ile yurdumuzda kaldığı süre zarfında asla karşılaşmaz. Yurtlarımızda bulunan odalarımız son derece konforlu bir şekilde dizayn edilmiş olup odanızdaki rahatlığı aratmayacak şeklide son derece modern bir şeklide tasarlanmıştır. Odalarımız 1 ila 6 kişilik arasında değişiklik göstermektedir. Kalmak istediğiniz odalarımız tamamen sizlerin ihtiyaç ve isteklerinize göre dizayn edilmiş olup sizler için tasarlanmıştır. Özel Erkek Öğrenci Yurtları arasında birinci olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları tamamen öğrencilerinin isteklerine göre dizayn edilmiş odaları ile öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Odalarımızın ferahlığı ve konforu ile sizlere evinizdeymiş hissiyatı verir. Yurtlarımızda bulunan ücretsiz internet imkanımız ile internet sorunu yaşamaz, ihtiyacınız olan her şeye rahat bir şekilde ulaşırsınız. Bunun dışında açık büfe sabah kahvaltımız ile sizleri güne daha zinde olmanız adına hazırlıyoruz. Yurtlarımızda bulunan kafeterya ve kantinlerimiz ile dışarıya çıkmanıza gerek kalmadan yurdumuzun içinde bulunan imkanlardan yararlanabilirsiniz.

 

Yurtlarımızın girişlerinde bekleyen güvenlik personelimiz ile yurt binasına yabancı kişilerin giriş ve çıkışını kontrol altına alıyoruz. Bunun dışında yurtlarımızda bulunan 7/24 kamera sistemimiz ile yurdumuzun etrafı da daima kayıt altında olmaktadır. Bunlar dışında yurtlarımızda bulunan master kilit sistemimiz ve parmak izi okuyucularımız ile sizlerin güveliğini en üst düzeyde tutmaktayız. Bu gelişmiş sistemimiz sayesinde hem öğrencilerimiz hem de ailelerimiz oldukça memnun kalmaktadır. Yurtlarımızda sizlerin ihtiyaçları olacak her imkanı sağlamaya çalışmaktayız. Sizler için çıktığımız bu yolda sizlerin mutluluğu ve ailelerin takdiri ile sektörde birinci olmayı başardık.  Yurtlarımızda bulunan spor salonlarımız, futbol – voleybol – basketbol sahalarımız ile sizlerin daha sağlıklı ve daha sosyal bireyler olmanız için elimizden geleni yapmaktayız. Kupa heyecanı yaşamak isteyen öğrencilerimiz içinse şubeler arası düzenlenen turnuvalara katılarak birincilik heyecanı yaşama fırsatları oluşmaktadır. Yurtlarımız tamamen sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilmiş olup sizlerin tüm isteklerinize cevap verecek niteliktedir. Sizlerin biraz olsun vize, final haftanızdaki stresinizi azaltmak adına yapmış olduğumuz partilerimiz (kısır, mangal, kestane, aşure, supangle, mantı, lokma, spagetti, çay saatleri, salep, irmik helvası saatleri vb.) etkinliklerimiz dışında sizleri kültürel açıdan geliştirmek adına yapmış olduğumuz gezilerimiz (Ankara, Kapadokya, Beyşehir, Antalya vb.) ile sizlerin biraz da olsa rahatlamanızı hedefliyoruz. Gezilerimiz ile bir yandan kültürel açıdan gelişirken diğer yandan eğlenip sınav stresinizi atabilmenize olanak sağlamaktayız. Sizler için çıktığımız bu yolda daima sizlerin mutluluğunu hedeflemekteyiz.

 

Yurtlarımızda karşılaştığınız herhangi bir sıkıntı olduğu takdirde sizlerle ilgilenen personelimiz; çözüm yollarını sizinle paylaşır ve sıkıntınızdan en kısa sürede kurtulmanız için elinden geleni yapmaya çalışır. Özel Erkek Öğrenci Yurtları arasında öncü olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları en gelişmiş sosyal aktiviteleri ile sizlerin birçok ihtiyacına cevap verebilmektedir. Yurtlarımızın anlaşmalı olduğu özel sağlık kuruluşları ile sağlık ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz de mümkündür. Size sunulan yurt seçenekleri arasında sizler için en iyisi şüphesiz ki Özel İdeal Öğrenci Yurtları olmaktadır. Yurtlarımızdaki olanakları başka hiçbir yerde bulamayacağınız gibi yurtlarımızda kaldığınız süre zarfında sektördeki başarımızın sebebini daha net bir şekilde anlamış olacaksınız. Özel Erkek Öğrenci Yurtları arasında lider olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları siz öğrencilerimiz için elinden gelenin fazlasını yapmak için daima hazırdır. Sizlerin mutluluğunu, konforunu ve en önemlisi güvenliğinizi esas almıştır. Bir yurttan daha çok aile sıcaklığını aratmayan yurtlarımız sizler için en iyisini düşünen personelimiz ile yurtlarımızda kalan öğrencilerimiz sizler için en iyisini düşünür ve hemen uygular. Sektördeki başarımız ve farkımız herkes tarafından fark ediliyor. Sektöre adımızı altın harflerle yazdırmamızın sebebi 25 yılı aşkındır sizlere verdiğimiz İdeal yaşam alanları ile sizlere her zaman verdiğimiz değer olmuştur. Özel Erkek Öğrenci Yurtlarında bulamayacağınız olanaklar ile Özel İdeal Öğrenci Yurtları gerek sektörde başarısı gerekse sizlerin memnuniyeti ile yurtlar arasında İdeal olmayı başarıyor. Kendimize kaliteyi ilke edinerek sizlere; konforu, rahatı, özgürlüğü, sosyalliği, güvenliği vb. daha birçok imkanla kendimizi hep bir adım daha ileriye taşıdık. Yurtlarımızda kaldığınız süre zarfında sizlere verilen fiyatın dışında yurtlarımızda bulunan imkanlardan yararlanabilmek için sizlerden asla ek bir ücret talep edilmeksizin istediğiniz zaman kullanabilmektesiniz. Ücretsiz ring servisimiz, ücretsiz internet hizmetimizde sizlerden asla ek bir ücret talep edilmez. Ailenizin bütçesini zorlamayarak, cüzi miktarlar ile yurtlarımızda kalabilmeniz mümkündür. Sizleri yurtlarımızda avantajlarla dolu fırsatlar beklemektedir. Sizler yurtlarımızda kaldığınız süre zarfında diğer yurtlar ile aramızdaki farkı çok açık bir şekilde fark edebileceksiniz. Yurtlarımız ve personellerimiz ile sizlere 25 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. İdeal bünyesinde olan öğrencimiz bizim için oldukça değerlidir. Sende İdeal yaşamı bulmak istiyorsan seni de aramıza bekleriz.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram