Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Neden İdeal

Neden İdeal BLOG
ideal saat ikon 2021-02-11

Neden İdeal

Neden İdeal

Ankara öğrenci yurtları 2 erkek 1 kız toplamda 3 şubesiyle siz öğrencilerimize çeyrek asırdır hizmet vermeye devam ediyor. İçinde bulundurduğu ayrıcalıkla siz değerli öğrencilerimizin rahatı ve mutluluğu için çalışıyor.

Ankara öğrenci yurtları içinde sektörde bir numara İdeal öğrenci yurtları; her şeyden önce siz öğrencilerimizin ve sizleri bizlere emanet eden ailelerinizin huzurla uyumaları ve gözlerinin arkada kalmaması için güvenliğinizi esas alarak adım atıyor. Özel güvenlik firmamız ile anlaşmamız sayesinde güvenlik konusunda taviz vermedik, vermemeye de devam ediyoruz. Odalarımızda master kilit sistemlerimiz, kartlı girişlerimiz, parmak izi sistemlerimiz yurt içerisini ve çevresini gözlemleyen 7/24 güvenlik kameralarımız, gece ve gündüz personellerimizle güvenlik temel kavramımız haline geldi. Her şeyden önce güvenliği esas alarak çıktığımız bu yolda bugüne kadar ne sizleri ne de sizlere gözü gibi bakan ailelerinizin huzursuz olmasına sebebiyet vermedik ve konuda sizlerden hep teşekkür ve minnet aldık. Öğrencilerimizin bir yurttan beklediği her türlü imkanı sizler için sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz. Sizlerin konforu, rahatı, mutluluğu, huzuru yaşayabilmesi için yurt binalarımızda peyzajlarımız, bahçelerimiz, spor salonlarımız, modern dizaynlarla döşenmiş ortak kullanım alanlarımız, her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kafeteryalarımız, voleybol- basketbol- futbol alanlarımızla sizleri özgür bir yaşam vaad ediyoruz. Ankara öğrenci yurtları arasında İdeal ailesi sizleri istediğiniz ve aradığınız yurt ihtiyacını en iyi şekilde yaşatmaktadır. 25 yıllık tecrübe ve deneyimlerle kendimize güveniyor bu zamana kadar bünyemizde misafir ettiğimiz kız-erkek gözetmeksizin bütün öğrencilerimizin yüzlerindeki mutluluk ve tebessümle en güzel şekilde cevap alabiliyoruz. Ankara öğrenci yurtları arasında bizi lider yapan en önemli özelliklerden biri de mezun ettiğimiz bütün kıymetli öğrencilerimize gelecek hayatlarında ilk referansları oluyoruz.

Çeşitli oda seçeneklerimizle her kişiye hitap edebilecek tasarımlar da odalarımızla kendinizi evinizdeymiş gibi rahat ve mutlu hissediyorsunuz. Tek başına olmayı, yalnızlığı seven ve tercih eden öğrencilerimiz için 1 kişilik odalarımız, kalabalığı, sohbeti ve muhabbeti seven öğrencilerimiz için oda seçeneklerimiz 2 ile 10 kişilik arasında değişim göstermektedir. Şehrin merkezi yerlerinde, üniversiteye ulaşımı kolay olan şubelerimizle rahat bir şekilde ulaşım da sağlayabilirsiniz.

 

Ankara öğrenci yurtları içinde en sosyal ve aktif olan İdeal öğrenci yurtları gezileri, aktiviteleri, faaliyetleriyle, ( moral geceleri, kısır, mangal, mantı, lokma, spagetti, kestane, aşure, supangle, çay saatleri, salep, irmik helvası saatleri ) ile öğrencilerimize doyasıya bir mutluluk ve moral aşılamaya çalışıyoruz. Öğrencilik hayatının bir o kadar zor yanlarını da göz önünde bulundurarak sizlerin biraz olsun moral bulmasına ve kafalarınızın dağılması için sizleri yardımcı oluyoruz. Tüm bu etkenleri göz önünde bulundurarak Asizlere eğlenceli saatler sunuyoruz.

İdeal ailesi olarak; siz öğrencilerimize sunduğumuz bir çok imkan dahilinde aile özlemlerinizi dindirmeye ve ev rahatlığında bir üniversite hayatı geçirmeniz için büyük bir özveri ile çalışmaya devam ediyoruz. Her türlü sorununuza çözüm bulmaya çalışan personellerimizle aile ortamı sıcaklığını sizleri sunuyoruz. İdeal’i İdeal yapan en büyük etkenlerden biri de sizlere yurt değil sıcacık bir ev, aile şefkati gibi sizleri kucaklayan personellerimiz oluyor.

Ankara öğrenci yurtları arasında Türkiye’nin en büyük yurt zinciri olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları sizin için en doğru tercih olmaya devam ediyor. Üniversite hayatınız boyunca sevmediğiniz ve güvende hissetmediğiniz bir yerde yaşarsanız bu tüm eğitim-öğretim hayatınızı etkileyebilir. Bu sebeple de doğru tercih yapmanız gerekmektedir. Hizmet kalitesinin en yüksek olduğu, çağdaş ve yenilenen anlayışa ayak uyduran, hiçbir vakıf veya derneğe tabi olmayıp sadece Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışmaya devam eden, her zaman yanınızda olmuş ve olmaya da devam edecek bir kurum olarak sizlere hizmet veriyoruz. İdeal’ i diğer yurtlardan ayıran tüm etkenlerle sizleri 25 yıldır mutlu ettik ve etmeye de devam ediyoruz.

Ankara öğrenci yurtları arasında üniversite hayatınız boyunca hiçbir problem yaşamayacağınız, hem akademik, hem de akademik sayılacak hayatınız, hem de şehir hakkında olumsuz sayılabilecek hiçbir problem yaşamamak için İdeal ailesi sizin için en doğru tercih. Ankara öğrenci yurtları arasında İdeal’i diğer yurtlardan ayıran en büyük özelliklerden biri de ‘biz bir aileyiz’ sloganı ile ikinci aileniz olduğumuzdur.

Ankara öğrenci yurtları içinde güvenilirliği ve saygınlığı sayesinde bir numara olmayı ve sizlerin de tercih sırasında bir ön planda olmayı başardı. Yalnızca kendilerini başarıya odaklamış uzman kadromuzla yurt kalitemizi en üst seviyeye çıkardık. Sizlere de kalitenin adını değil kendisini yaşatmayı başardık. Hiçbir öğrenci ayırmaksızın her öğrencimize verdiğimiz eşit haklarımız sayesinde sizler de kendinizi değerli hissedeceksiniz. İdeal hizmet kalitesini başka bir yurda bulamayacağınızın garantisini veriyoruz. Gerek velilerimiz, gerekse öğrencilerimizin memnuniyetini önemsediğimizi her alanda kanıtlamış durumdayız. Üstün hizmet standartlarımız sayesinde Konya, Ankara ve İstanbul olmak üzere toplamda 18 şubemizle saygınlığımızı korumaktayız. İdeal ailesi olarak Türkiye’nin dört bir yanında ailemizi genişletmeye devam ediyoruz. Sektörde lider, öncü ve örnek olma yolunda çizgimizden sapmadan sizlere kaliteli hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Sizlerin öğrencilik hayatını kalite ile birleştirerek her gün huzurla uyumanıza sebep olduğumuzu bilerek mutlu oluyoruz. Katılıma, sosyalliğe oldukça değer veren ve dinleme, çözüm odaklı olan yönetim anlayışla merkezi yönetimi değil, fikir özgürlüğünü sizlere sunuyor ve bu yönde öğrencilerimizi teşvik ediyoruz. Ankara öğrenci yurtları arasında araştıran, üreten, evrensel ve ülke değerlerini benimsemiş, teknolojiye ve sosyal yaşama ayak uyduran lider bir kurum olmayı başardık ve çizgimizi bozmadan bu doğrultuda ilerleyerek sizleri mutlu etmeye devam ediyoruz. Öncelikle kendisine ve ailesine, daha sonra topluma yararlı ve faydalı bireyler yetiştirmek için vizyonumuz ve misyonumuzdan asla taviz vermiyoruz.  Sektörde lider ve öncü olma konumuzda asla durmadan devam ettiren İdeal Öğrenci yurtları ailesinde sizlere de yer var. İdeal farkı anlatılmaz yaşanır…!

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram