Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Meram'ın İncisi İdeal

Meram'ın İncisi İdeal BLOG
ideal saat ikon 2021-02-28

Meram'ın İncisi İdeal

Meram'ın İncisi İdeal

Eğitim hayatınızdaki bu önemli adım sizlerin geleceğinize yön vermesi için oldukça önemli bir seçimdir. Sizleri evinizden, ailenizden ayıracak olan bu önemli adım sizlerin geleceğiniz açısından oldukça önemli bir rol oynar. Seçimleriniz sizi bekleyen bundan sonraki hayatınız için önemli bir etkendir. Gelişen şehri ve üniversiteleri ile Konya son zamanlarda öğrenciler tarafından çok sık tercih edilen şehir arasına giriyor. Bununla beraber öğrencilerde kalacak yer sorunu baş gösteriyor. Öğrencilerimiz şehir dışından Konya’daki üniversiteleri tercih ettiği takdirde onları iki seçenek karşılıyor. Ev veya yurt tercihleri arasında kalan öğrencilerimizin hangisinin daha avantajlı olduğunu kestiremiyor.  Konya’yı tercih ettiğiniz takdirde eğer yurda çıkmaya karar verdiyseniz yurt denilince akla ilk gelen Özel İdeal Öğrenci Yurtları ile sizlerin kalacak yer sorununuzu ortadan kaldırmaktadır. Konya Meram Yurtları içinde en iyisi olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları; yurdumuzda kaldığınız süre zarfında sizleri en iyi şekilde misafir eder. Sizlerin mutluluğu, konforu ve en önemlisi güvenliği için elimizden gelenin fazlasını yapmak için daima çalışıyor, kendimizi durmadan yenilemenin yollarını arıyoruz .

Konya Meram Yurtları arasında sektörde bir numara olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları Meram’da 1 Erkek ve 3 Kız toplamda 4 şubesi ile sizlere hizmet vermektedir. Özel İdeal Öğrenci Yurtları sadece Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olup hiçbir dernek ya da kuruma bağlı değildir. Yurtlarımız siz öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır. Yurt denilince akla ilk gelen isim olmak için büyük bir özveri ile çalıştık ve sonunda başardık. 25 yılı aşkın tecrübemiz, deneyimli personelimiz ile sizlere daha iyi bir hizmet vermek için hep bir adım sonrasını düşünerek hareket etmekteyiz. Sizler yurtlarımızı tercih ettiğiniz takdirde sizleri bekleyen birçok avantaj vardır. Bu avantajlarla dolu yurtta kaldığınız süre zarfında İdeal’ li olmanın ayrıcalıklarını sonuna kadar hissetmiş olacaksınız. Yurtlarımızda bulunan avantajlarımızın başka hiçbir yurtta olmadığının farkına varacaksınız. Ailelerimizin aklındaki güvenlik sorusu bizim yurtlarımız için tamamen bir çözüm oluyor. Yurtlarımızda girişlerimizde duran güvenlik personelimiz ile giriş – çıkışlar daima kayıt altındadır. Bunun dışında yurt binamızın etrafında bulunan 7/24 kamera sistemimiz, master kilit veya kartlı giriş sistemimiz ve parmak izi okuyucularımız ile sizlerin güvenliği için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

 

 Yurtlarımızda bulunan açık büfe sabah kahvaltımız ile günde zinde başlayabilirsiniz. Kantin ve kafeteryalarımız ile dışarıya çıkmanıza gerek kalmadan cüzi rakamlarla ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ev tuttuğunuz takdirde sizleri karşılayan sorunların hiçbiri ile yurdumuzda karşı karşıya kalmazsınız. Ücretsiz internetimiz ile sınav zamanlarınızda yurtlarımızda bulunan çalışma alanlarımız ile de dışarıya çıkmanıza gerek kalmadan yurtlarımızda rahat bir şekilde çalışabilme imkanı bulabileceksiniz. Her gün belli saatlerde temizlik personellerimiz ile odalarınızı temiz ve titiz bir şekilde temizlemektedir. Yurtlarımızda bulunan çamaşır makinesi ve ütü imkanı ile günün herhangi bir saatinde çamaşır ve ütü derdinize son verebilirsiniz. Sizleri biraz da sınav streslerinden uzaklaştırmak adına yurtlarımızın düzenlediği partiler ( kısır partisi, mangal partisi vb…) birçok etkinlik dışında gezilerimiz ( Ankara,  Nevşehir vb…) ile sizlerin daha sosyal ve mutlu bireyler olmanızı hedefliyoruz. Konya Meram Yurtları arasında Üniversitelere yürüme mesafesinde olan yurtlarımızda ücretsiz ring servislerimiz ile sizleri üniversitelerinize güvenle ulaştırır. Bunun dışında yurtlarımızda bulunan basketbol – futbol – voleybol sahalarımız dışında spor salonlarımız ile sizlerin daha sağlıklı ve mutlu bireyler olmanızı hedefliyoruz. Yurtlar arası düzenlenen turnuvalar ile kupa heyecanı yaşamanız da mümkün olmakta. Yurtlarımız tamamen sizlerin ihtiyacı doğrultusunda dizayn edilmiş olup son derece konforlu ve modern olarak tasarlanmış odalarımız ve çalışma alanlarımız ile sizleri keyifli bir yurt hayatı yaşayacaksınız.

Sizlerin mutluluğu ve memnuniyeti bizler için oldukça önemli. Ailelerinizin de öğrencilerimizin de memnuniyetini karşılayabilmek adına büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere dizayn edilmiş yurtlarımız sizler için en iyisi olacak şekilde düşünülmüştür. Sizlerin herhangi bir sıkıntınızda aileniz gibi itinayla ilgilenen deneyimli personelimiz ile sorunlarına çözüm odaklı davranıp sizler için en iyi sonuçları ortaya koymaktadır. Sizlere her zaman eşit bir şekilde davranan personellerimiz hiçbir ayrım yapmaksınız sizler için en iyisini düşünür. Konya Meram Yurtlarında en iyisi olan Özel İdeal Öğrenci Yurtlarında bulunan uzman kadromuz ile sizlerin daima mutlu birer birey olmanızı hedefliyor, yurdumuzda geçirdiğiniz süre zarfında son derece kaliteli zaman geçirmeniz için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Sizlerin odanızda karşılaştığınız herhangi bir sıkıntınızda ( ampul patlaması, musluk bozulması vb…) gibi durumlarda ek bir ücret talep edilmeksizin yurdumuzda bulunan teknik servisimiz ile probleminiz anında ortadan kalkmaktadır. Öğrenci yurtları içinde sizlere ihtiyacınızdan daha fazlasını veren Özel İdeal Öğrenci Yurtları sizler için en iyisini düşünüp uygular. Türkiye’nin en büyük yurt zinciri olmamızın yanı sıra Konya’da bulundurduğu birçok şubesi ile sizlere hizmet vermektedir. Üniversite hayatınız boyunca yurtta kalmak zorunda olabilirsiniz ama İdeal’ li olmanın ayrıcalıklarını yurdumuzda kaldığınız süre zarfında daima fark edersiniz. Üniversiteli olmanın güzelliklerini kötü bir yurt tercihi ile hiç fark etmeyebilirsiniz ama İdeal’li olunca bu farkı çok net anlayabilirsiniz. Konya Meram Yurtları arasında en iyisi olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları sizlerin mutluluğunu hedefleyen uzman kadrosu ve son derece bilgili ve deneyimli personeli ile sizlere sıradan bir yurttan daha fazlasını veriyoruz. Sizlerin mutluluğu, rahatı, konforu ve güvenliği için tüm çabamızı gösterdik ve bunun sonucunda sizlerin ve ailelerimizin bir numaralı tercihi haline geldik. Sizler bizim en değerli misafirlerimiz olarak her zaman en iyisini hak etmektesiniz sizlerin mutluluğu ile biz mutlu olup sizlerin üzüntüsü ile üzülüyoruz. Sizin mutluluğunuz bizim için her şeyden önemli. İdealli olmak başkadır.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram