Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Konya Yurtlar

Konya Yurtlar BLOG
ideal saat ikon 2020-02-25

Konya Yurtlar

Konya Yurtlar

Konya yurtlar; Konya Türkiye’nin en büyük yüz ölçümüne sahip ili konumundadır. Bu büyüklüğün getirmiş olduğu birçok avantaj vardır. Bu avantajların en başında Konya’da Türkiye’nin en köklü ve yenilikçi üniversiteleri bulunmaktadır. Selçuk Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi, KTO Karatay Üniversitesi, Gıda Tarım Üniversitesi vardır. Bu dört üniversite var olmasıyla bilirlikte Konya yıllar içerisinde bir öğrenci şehri haline gelmiştir ve öğrencilerin yurt ihtiyaçları ortaya çıkmıştır. Konya yurtlar sorununu çözmek ve öğrencilerin mağdur olmaması için 1994 yılında kurulmuş olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları hizmet yolculuğuna 24 yıllık tecrübesiyle 26 Kız ve Erkek şubesiyle Konya, Ankara, İstanbul, Aksaray’da kız ve erkek şubeleriyle hizmet vermektedir.

Konya yurtlar kalacak öğrencilerimiz için Neden İdeal? Özel İdeal Öğrenci yurtları Konya yurtlarımızda kalan öğrenciler için ayrıcalıklarla dolu İdeal öğrenci yurtlarının bütün imkânlarını sunuyoruz. Ailelerin ve öğrencilerin akıllarında ilk soru güvenlik? İdeal Öğrenci yurtları olarak yurtlarımızda güvenlik kameraları, güvenlik personelleri, manyetik kapılarımız öğrencilerimizin güvenliği için A’dan Z'ye bütün önlemler alınmıştır. Konya yurtlarımızın modern bina yapısı ve iç tasarımlarıyla öğrencilerimizin konforu en üst seviyede tuttuk. Öğrencilerimizin rahat çalışabilmeleri ve kendini geliştirmeleri için rahat ve konforlu etüt salonlarımız, kişisel gelişim seminerleri ve toplum kültürünü bilinçlendirmek için sosyal sorumluluk projelerimiz ile İdeal Öğrenci Yurtlarını tercih eden öğrencilerimizin yurt ve barınma ihtiyaçlarına katkı sağladığımız gibi kişisel gelişimlerine de katkıda bulunuyoruz. Ayrıca bunların yanında düzenlenen keyifli etkinliklerimiz (mangal partileri, kısır partileri, irmik helvası mantı ikramı, futbol turnuvaları …) ve gezilerimiz (Beyşehir, Ankara, Akdeniz tatili, Lale bahçeleri…) öğrencilerimiz hoş vakit geçirmektedirler. İdeal öğrencilerinin renkli bir dünyaları vardır.

Konya’da Özel İdeal Öğrenci Yurtları 10 Kız 10 Erkek şubesiyle Selçuk Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesine, KTO Karatay Üniversitesi ve Gıda Tarım Üniversitesine yürüme mesafesinde olan yurtlarımız aynı zamanda merkezi konumdadırlar. Bu çeşitlilik sayesinde siz değerli öğrencilerimizin ve sevgili velilerimizin tercih edeceğiniz yurtlara göre her öğrencinin bütçesine uygun en ideal yurt ve oda seçeneklerini sunmaktadır. Üniversiteli olmak ayrıcalıktır ,İdeal’li olmak bambaşka bir ayrıcalıktır. Burası senin hayatın

Yaşamak için İDEAL

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram