Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Konya Yurt

Konya Yurt BLOG
ideal saat ikon 2020-04-12

Konya Yurt

Konya Yurt

Yalnızca Milli Eğitim Bakanlığı yurt kurallarına uygun yapımız sayesinde hiçbir cemaat, siyasi kurum ya da düşünce altında kalmadan siz değerli öğrencilerimize ve ailelerine hizmet vermenin gururunu, Konya yurt içerisinde bir numaralı yurt olmanın da heyecanını yaşamaktayız. Senelerdir kalitemizi ve adımızı sizlere en iyi şekilde göstermemiz sayesinde Konya yurt dendiği zaman ilk akla gelen yurt olduk İdeal Öğrenci Yurtları olarak sektörde lider ve öncü yurt olarak sizlere sıcak bir aile ortamını rahatlıkla sunmaktayız. Kaliteli hizmetimiz, profesyonel kadromuz ve güler yüzlü çalışanlarımız ile tıpkı bir aile ve ev ortamında öğrencilik hayatınızı yaşayacaksınız. Zorluklarınızı İdeal Öğrenci Yurtları ile aşmaya hazır olun. Her daim öğrencisinin yanında olan ve onu yalnız bırakmayan İdeal Öğrenci Yurtları ile zorlukları aşmaya hazır olun. Aile ortamını öğrenciyken unutmayacaksınız. Gerek ortamı gerek imkânları Konya yurt seçimleri arasında yalnızca İdeal Öğrenci Yurtları ile alabilir ve o imkânları bizlerle yaşayabilirsiniz. Sizlere kısaca hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz.

-7 gün 24 saat sürekli olarak yurdumuz güvenlik kamerası ile izlenmekte ve güvenlik ile korunmaktadır. Gözünüz asla arkada kalmasın.

-Kaliteli ve zinde bir sabah kahvaltısı İdeal Öğrenci Yurtları ile gerçekleşir. Ücretsiz sabah kahvaltımız ile sabahlarınız daha enerjik olacak.

-Özel çalışma odalarımız ile daha verimli ve etkin ders çalışabilecek ve sınavlara daha iyi hazırlanabileceksiniz.

-Yurt içerisinde her dakika hizmet veren internetimiz ile sürekli olarak internet erişiminde olabilirsiniz.

-Yurtta kaldığınız için spordan uzak kalacaksınız diye bir kaide yok. Spor salonumuz sayesinde ücretsiz spor hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

-Ring servisi ile günün belirli saatlerinde ücretsiz olarak yurt ile okul arasında servisimizi kullanabilirsiniz.

-Çamaşır ve ütü odamız ile belirli saatler veya günlerde ücretsiz olarak çamaşırlarınızı yıkayabilir, kurutabilir ve ütüleyebilirsiniz.

-Her gün temizlik personellerimiz ile temiz ve hijyenik odalarda kalacaksınız. Her gün temizlenen odalarda temiz bir ortam sizleri bekliyor.

-Kendi tuvaletiniz ve banyonuz sayesinde odanın içerisinde bu keyfi yaşayacaksınız. Tuvalet bekleme sırası yaşamanıza gerek yok.

Konya yurt içerisinde bir numarada olan İdeal Öğrenci Yurtları ailesine katılmak için sizleri bekliyoruz.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram