Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Konya Özel Öğrenci Yurtları

Konya Özel Öğrenci Yurtları BLOG
ideal saat ikon 2019-12-22

Konya Özel Öğrenci Yurtları

Konya Özel Öğrenci Yurtları

Konya Özel Öğrenci yurtları denildiğinde aklımıza ilk gelen Türkiye’nin en büyük yurt zinciri olan T.C. M.E.B. Özel  İdeal Yurtları 24 Yıllık tecrübesinin yanı sıra, sürekli yenilenen ve çağdaş bir anlayışa sahip olan İdeal Öğrenci Yurtları 6500 yatak kapasitesiyle Ankara’da 4, Konya’da 19, Aksaray 2 ve İstanbul’da 1 şubesiyle hizmet vermektedir. Bünyesinde barındırdığı 26 yurdun 13 erkek, 13 kız İdeal Kampüs ile birlikte öğrencilerimizi misafir etmekte olup, geleceğimizin emanetçisi değerli gençlerimizin memnuniyetini, hizmet anlayışının temeline yerleştirmiştir.

Konya Özel Öğrenci yurtları modern, güler yüzlü, güvenli, kaliteli ve yüksek standartlara sahip bir hizmet felsefesini bir ilke olarak benimseyip, kurumsallaşmış yapısının temel taşı olan sosyal sorumluluk bilinciyle gençliğimizin geleceğe güvenle bakmasını hedeflemektedir. Kuruluşundan bugüne kadar, tam kapasite ile hizmet veren, Özel İdeal Öğrenci Yurtları sevgili gençlerimizin ihtiyaçlarının yanı sıra, sosyal gelişimlerine de katkıda bulunmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kent yaşamının değişim hızı, eğitim amacıyla şehrimize konuk olan öğrencilerimizi içinden çıkılmaz zorluklarla baş başa bırakmaktadır. Bu sorunların başlıcaları; sizinde bildiğiniz üzere ev kiralarının yüksek maliyeti, arkadaşlar arasında olası uyumsuzluklar, yeniden ev kurmanın masrafı, yemek, çamaşır, bulaşık, temizlik ve en önemlisi de güvenlik gibi problemlerdir. Konya Özel Öğrenci yurtları temel hedefi öğrenimini başarılı bir şekilde tamamlamak olan öğrencilerin, ders çalışmalarına ya da kişisel gelişimlerine ayıracakları zamanı olumsuz yönde etkileyecek bu tür problemler, huzurlu bir yurt ortamında kalmanın avantajlarını daha da belirginleştirmektedir. Yurtlarımızda öğrencilerimize ferah bir ders çalışma ortamı, lezzetli ve hijyenik yemek imkanı, konforlu ve güvenli mekanlar sunulurken; yıl içinde yapılan bir çok sosyal faaliyetle  (turnuvalar, piknik, şehir dışı gezileri, konserler vs.) öğrencilerimiz streslerini atıp, keyifli zamanlar geçirmekte ve güler yüzlü, sorumluluğunun bilincinde, eğitimli personelimizle aile sıcaklığını hissetmektedir.

  Konya Özel Öğrenci yurtları kaliteyi en ideal fiyatla sunma gayretimiz nedeniyle, ödeme şekline ve oda kontenjanına göre ücretlerimiz değişiklik gösterip, şubeler arasında geniş bir fiyat çeşitliliği olması da birçok bütçeye hitap edilmesine imkân sağlamaktadır.  

   Sizlerin, değerli gençlerimize, geleceklerini şekillendirecekleri bu önemli süreçte rehberlik edeceğinize eminiz. Böyle bir dönemde, önemli sorunlardan biri olan barınma konusunda üniversite yaşantılarına yeni başlayacak olan gençlerimiz için en ideal tercih olacağımız konusunda inancımızı dile getirip, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram