Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Konya Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Konya Özel Erkek Öğrenci Yurtları BLOG
ideal saat ikon 2021-03-21

Konya Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Konya Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Her gün gelişen ve büyüyen Türkiye’nin en büyük yüz ölçümüne sahip ilimiz olan Konya’da üniversite seçenekleri her sene daha da artmaktadır. Bu sebeple öğrencilerin barınabilmesi için daha fazla yurda ihtiyaç duyulmaktadır. Öğrenci şehri haline gelen Konya son zamanlarda öğrencilerin sık tercihleri arasında yer almaktadır. Konya’da bulunan yurtların arasında birçok şubesi ile ilk akla gelen Özel İdeal Öğrenci Yurtları oluyor.

 Ailelerin bütçe dostu, öğrencisini düşünen ve değer veren bir yurt bulmak her ne kadar zor gözükse de Özel İdeal Öğrenci Yurtları ile oldukça kolay bir hale gelmiştir. Öğrencilerini her zaman düşünen ve onlara değer veren Özel İdeal Öğrenci Yurtları her zaman öğrencisinin yanındadır. Öğrenci Yurdu denilince akla ilk gelen olmayı başaran Özel İdeal Öğrenci Yurtları bünyesinde barındırdığı öğrencilerine her zaman gereken özeni göstermektedir. Yurtlarımızda bulunan birçok avantaj ile öğrencilerine bir yurttan daha fazlasını vermeye çalışmaktadır. Daima öğrencilerin hizmetinde olan bu zamana kadar misafir ettiği hiçbir öğrencisini mağdur etmeyen Özel İdeal Öğrenci Yurtları daima öğrencisinin yanında olmuştur.

Konya Özel Yurtlar erkek  denilince akla ilk gelen Özel İdeal Öğrenci Yurtları oluyor. Konya’da bulunan birçok yurt seçeneğinin arasında Özel İdeal Öğrenci Yurtları sektörde bir numara olmayı başarıyor. 25 yılı aşkındır vermiş olduğu hizmetler ile yurtlar arasında en iyisi olmayı başarıyor. Birçok öğrenci yurdunda olmayan imkanları ile sizlere hizmet veren Özel İdeal Öğrenci Yurtları bu zamana kadar hiçbir öğrencisine mağduriyet yaşatmamıştır.

Konya Özel Yurtlar Erkek ’te bulunmayan yurtlarımızda bulunan birçok imkandan bazıları; ücretsiz ring servisimiz ile gideceğiniz üniversitenize rahatlıkla ulaşabilme imkanınız olmaktadır. Yurtlarımız bulundukları konumlar ile üniversitelere oldukça yakındır. Bunun dışında toplu ulaşım araçlarına olan yakınlığı ile sizlerin şehri daha yakından tanımanıza ve gideceğiniz yere de rahat bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Diğer yurtlarda bulunmayan birçok avantajımız ile sektörde en iyisi olmayı başarmış durumdayız. Diğer yandan yurtlarımızda bulunan sabah açık büfe kahvaltımız ile sizlerin güne daha zinde başlamanıza yardımcı oluyoruz. Bunun dışında yurtlarımızda bulunan kantin ve kafeteryalarımız ile sizlerin dışarıya çıkmanıza gerek kalmadan yurt içinde ihtiyaçlarınızı giderebilme imkanınız olmaktadır. Yurtlarımızda bulunan ütü ve çamaşır makinesi imkanımız ile günün istediğiniz saatinde yararlanabilmeniz mümkündür. Öğrencilerimize ev konforunu aratmayan İdeal Öğrenci yurtları öğrencilerin tüm istek ve temennilerini karşılamaktadır.

25 yıllık geçmişimiz ile sizlerin her zaman hizmetindeyiz. Sizlerin mutluluğu ve ailelerimizin taktiri ile sektörde birinci olmayı başarmış durumdayız. Bunun dışında yurtlarımızda bulunan spor salonlarımız, futbol – voleybol – basketbol sahalarımız ile sizlerin daha sağlıklı daha sosyal bireyler olmanızı sağlıyoruz. İlgilenen öğrencilerimiz için ise bahçe ve peyzaj imkanlarımız da mevcuttur. Kupa heyecanı yaşamak isteyen öğrencilerimiz için şubeler arası düzenlenen turnuvalara katılarak birincilik heyecanını yaşamaları mümkündür.

Konya Özel Yurtlar Erkek ’te bulunmayan ama yurtlarımızda bulunan çalışma alanları ile vize, final haftalarınızda sizlerin çalışması için tasarlanmıştır. Konya Özel Yurtlar Erkek ’te Dışarıya çıkmanıza gerek kalmadan yurtlarımızda her ihtiyacınızı giderebilmeniz mümkündür. Yurtlarımızın güvenliği konusuna 25 yıldır asla bir sıkıntı yaşamadık bunun sebebi yurtlarımızın girişlerinde bulunan güvenlik personelimiz ile giriş çıkışlarımız daima kayıt altındadır. Bunun yanında 7/24 güvenlik kameramız ile yurtlarımızın etrafı kayıt altına alınmaktadır. Yurtlarımızda master kilit sistemleri ile parmak izi okuyucularımız sayesinde yurdumuzda güvenlik hususunda asla bir sıkıntı yaşamadık ve yaşatmadık. Güvenlik konusundaki bu sistemlerimiz ile ailelerimiz sizleri bize gönül rahatlığı ile emanet edebilmektedir.

Yurt odalarımız tamamen sizler için özel olarak tasarlanmıştır. Sizlere evinizdeymiş gibi hissettirecek odalarımız tamamen sizlerin rahatı ve konforu için tasarlanmıştır. Tamamen sizlerin ihtiyacına göre düşünülmüş yurt odalarımız sizlerin her ihtiyacına cevap verir niteliktedir. Odalarımızda sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilmiştir. Sizleri biraz da olsun vize, final haftalarındaki stresten kurtarmak adına sizler için düzenlenen partilerimiz ( kısır, mangal, supangle, aşure, lokma, spagetti vb…) ve gezilerimiz ( Ankara, Kapadokya, Antalya, Beyşehir ,Konya) ile sizlerin biraz da olsa sınav stresinden kurtarmak ve daha sosyal bireyler olmanız için çalışıp çabalıyoruz. Yurt odalarımızın hijyeninden sorumlu temizlik personelimiz ile odalarımız günün belirli saatlerinde dip köşe temizlenmektedir. Temizlik konusunda asla taviz vermemiz yurt odalarımızın temizliği ile kanıtlanmış durumdadır. Tamamen sizlerin ihtiyacına göre düşünülmüş yurt odalarımız sizlerin her ihtiyacına cevap verir niteliktedir. Öğrencilerin sağlığı ve huzuru her zaman ön planda olmuştur.

Yurtlarımızda yaşamış olduğunuz herhangi bir teknik arıza da ( musluğun bozulması, ampulün patlaması vb…) sizlerden asla ek bir ücret talep edilmeksizin yurtlarımızdaki teknik ekibimiz ile sorununuz sizlere mağduriyet yaşatmadan en kısa sürede çözümlenebilmektedir. Bunun dışında yurtlarımızda yaşadığınız herhangi bir sıkıntıda sizlerle ilgilenen deneyimli ve profesyonel kadromuz ile sizlerin sıkıntınızı dinleyerek probleminiz için sizlere en iyi seçeneği sunmak için elinden geleni yapar. Sizleri sıkıntınızdan kurtarmak adına sizlere birçok seçenek sunarak sıkıntınızdan sizi en kısa sürede sıkıntınızdan kurtarmaya çalışacaktır.

Sizler için çıktığımız bu yolda bu ana kadar hiçbir hususta sorun yaşamadık. Sizlerin mutluluğu, güvenliği, konforu, huzuru  bizler için son derece önemlidir. Yurtlar konusunda her zaman ayrıcalığımızı ve farklılığımızı ortaya koyduk ailelerin ve sizlerin taktirlerini verdiğimiz mutluluk, huzur ve güven ile kazanmayı hak ettik 25 yılı aşkın tecrübemiz ile bu zamana kadar asla tutamayacağımız bir sözü vermedik ve böylelikle de sizleri asla mağdur etmedik. İdealin ayrıcalıklarıyla dolu fırsatları ve avantajları ile sizlerin kaliteli bir yurt hayatı geçirmenizin teminatını veriyoruz. İdeal’le bu farkı yaşayıp görebilirsiniz. İdeal’li olmak her zaman ayrıcalıktır.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram