Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Konya Kız Öğrenci Yurtları Arasında Sektörde Lider Marka İdeal

Konya Kız Öğrenci Yurtları Arasında Sektörde Lider Marka İdeal BLOG
ideal saat ikon 2021-02-09

Konya Kız Öğrenci Yurtları Arasında Sektörde Lider Marka İdeal

Konya Kız Öğrenci Yurtları Arasında Sektörde Lider Marka İdeal

Üniversite kazanıp farklı bir şehre giderken öğrencilerimiz iki kere düşünmüyor değil.  Sonuçta farklı, bilmedikleri bir şehre gidiyorlar buda onları iki tercihin birini seçmek durumunda bırakıyor. Genelde öğrencilerimiz ev seçeneğini tercih ederken aileler yurt seçeneğine daha sıcak bakıyor.

Öğrencimiz yurda kayıt olurken öğrenci de ve ailesinin aklında bazı sorular oluyor. Bu öğrenci yurdu güvenli mi konforlu ve temiz mi? İdeal öğrenci yurdu barındırdığı güvenlik sistemleri, güvenlik personelleri ve kartlı / master kilitler sayesinde öğrencilerimizin mahremiyetini ve özel eşyaların en güvenli şekilde korumaktadır. İdeal Öğrenci yurdunda  kalan öğrencilerimiz açık büfe kahvaltı , ücretsiz internet , ring servis , spor salonları , sağlık hizmetleri vb. çalışma salonları ile daha bir çok hizmetten faydalanabilir.

Bizde öğrencilerimizin ve ailelerin öncü tercihi Konya Kız Öğrenci Yurtları olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları öğrencilerimiz için tüm ihtiyaçlarını giderebilecekleri aile sıcaklığını aratmayacak nezih bir ortam sunuyor.  Evde yapılmak zorunda kalınan işler ortadan kalkıyor.

Yurtlarımızdan temizlik, yemek, ütü, çamaşır vb. gibi şeylerden ek ücret talep edilmeksiniz kolaylıkla yararlanabiliyor. Konya Kız Öğrenci Yurtlarında lider firma olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları öğrencilerimizin son derece hijyenik ortamlarda olması adına günlük olarak hizmet vermektedir.

Konya Kız Öğrenci Yurtlarından Özel İdeal Öğrenci Yurdunu lider yapan pek çok sebepten bir diğeri ise fatura ödemeden sınırsız internet erişiminin sağlanmasıdır. Böylelikle sınav zamanı öğrencilerimiz rahat bir şekilde ders çalışabilmektedir.

Konya Kız Öğrenci yurtlarımızda güvenlik en önem verdiğimiz şeylerden bir tanesi olduğundan dolayı 7/24 güvenlik kamerasıyla izlenen bunun haricinde gece gündüz sizin hizmetinizde olan personelimizle sizlere en güvenli ortamı sunmaya özen gösteriyoruz.

 Konya Kız Öğrenci Yurtları olarak birden çok ilde şubesiyle sizlere en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına haftanın 6 günü açık büfe kahvaltımızla sağlıklı bir yaşam sunuyor. Ayrıca dışarıya çıkmanıza gerek kalmadan günün her saatinde kafeteryalarımızdan yiyecek- içecek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Biz İdeal ailesi olarak sizlere sunduğumuz imkanlar yapılan her hizmet sizlerin mutluluğu ve konforunu sağlamak ailelerimizin huzurlu ve güvenli bir şekilde sizleri göndermesinin karşılığını 25 yıldır aldık almaya da devam ediyoruz.

Personellerimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına herhangi bir sıkıntınızda çözüm odaklı olup sizlerin sorunlarıyla en iyi şekilde ilgilenir ve sorununuzu çözmeye yardımcı olur.

Yurtlarımızın bulundukları konum ve çevresi olarak üniversitelere oldukça yakındır bunun yanında ulaşım araçlarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz yurdumuzun bir diğer avantajı okula ulaşımı kolaylaştıran ücretsiz ring servislerimizle yurdumuzdan üniversitelere oldukça kolay ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yurtlarımızın sosyal aktiviteleri, gezileri, spor salonları, teras, bahçe ve balkonlarıyla, sinema salonlarıyla, rahat ve ferah kafeteryalarıyla, rahat çalışma salonlarıyla vb. kalite yönetimi anlayışıyla bütünleştirerek hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Her gün yapılan temizlik ile odalarınızda rahat ve güvenli bir şekilde uyuyabilirsiniz. İdeal Öğrenci Yurtları olarak sizlere yakışır olması için elimizden geleni yapıp en güvenli ve özverili çalışarak size layık olmaya özen gösteriyoruz.

Köklü ve başarılı geçmişimiz sizleri ve aileleri mutlu etmek konfor ve güvenliği sağlayarak sizlerin güvenini ve takdirini kazanmamıza ışık tuttu bu sayede sektörün lideri Özel İdeal Öğrenci Yurtları oldu .

Konya kız öğrenci yurtları olarak en sosyal olan İdeal yurtları öğrenciliğinin getirdiği zorluk, stres ve sıkıntıları göz önüne alarak geziler ( Ankara, Beyşehir, Nevşehir / Kapadokya, Antalya…vb ) gezileri yanı sıra yurtlarımızda düzenlenen ( kısır partileri, mangal partileri, moral geceleri… vb ) etkinlikleri sizler için düzenleyerek sizlerin daha sosyal olmanızı daha mutlu bir yurt hayatı yaşamanıza olanak sağlıyoruz. Konya kız öğrenci yurtları içerisinde adımızı duyurmayı ve öncü olmayı başardık. Memnuniyetiniz ve konforunuz daima bizim ilk hedefimiz oldu ve bu sayede lider olmayı başardık.

Yurdumuzun güvenliğini sağlamak amacıyla master kilit sistemleri, parmak izi girişleri ile güvenliği en üst düzeyde tutarak sizin ve ailenizin gönül rahatlığı ile bizi seçmenize zemin hazırlıyoruz. Ayrıca İdeal öğrenci yurtları hiç bir cemaate ve tarikata bağlı olmayan Konya kız öğrenci yurtları arasından lider marka olan İdeal öğrenci yurtları  ile geleceğe umutla ve güvenle ulaşabilmeniz için size yardımcı olmaya hazırız.

İdeal kız öğrenci yurtları bir yurttan daha çok sizi evinizdeymiş gibi daha rahat ve konforlu yaşamanız için elimizden gelenin fazlasını yapmayı hedefler ve böylelikle de sizin ve ailenizin tercih sebebi ve bizi de alanımız da lider yapmaya götürür.

Öte yandan yurtlarımızda bulunan spor müsabakaları, voleybol, basketbol ve futbol sahaları ile sizlerin spor faaliyetlerinde aktif olmanızı sağlıyor. İsteyen öğrencilerimiz için ise peyzaj ve bahçe sayesinde de doğa ile iç içe olmaktadır. Ayrıca çeşitli sağlık kuruluşlarıyla yapılan anlaşmalar sayesinde, İdeal yurtlarında kalan öğrenciler, periyodik olarak sağlık kontrollerini yaptırabilirler.

Uygun ve ekonomik tercihleri ile sosyal hayatınıza katkı sağlayacak olan İdeal Öğrenci Yurtları, Konya’ da öğrencilik yapacak olan kız öğrencilerimiz için bütün tecrübelerini ve 25 yıllık deneyimlerimizle sizlerin daima hizmetinde olmaya özveri ile devam edeceğiz. Sizlerin stresini en aza indirmek adına farklı aktivitelerle de kafanızı dağıtmaya biraz da olsa stresten uzaklaşmanızı sağlamak için değişik alternatifler sunacak olan Konya kız öğrenci yurtları arasında bir numara olan İdeal sayesinde sosyalleşmenin de keyfini çıkartacaksınız

İdeal öğrencilerine değer vermek için büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Sorumluluk bilincinde olan İdeal sektöründe en iyi kurum olmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya özen gösterir. İdeal yurdunu diğerlerinden ayıran özellikte budur. 25 yıldır engin tecrübeleri, profesyonel kadroları ile size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Üniversiteli olmak ayrıcalık, İdeal ’li olmak bambaşka bir ayrıcalıktır.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram