Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Konya da Kaliteli Yaşam

Konya da Kaliteli Yaşam BLOG
ideal saat ikon 2021-03-17

Konya da Kaliteli Yaşam

Konya da Kaliteli Yaşam

İdeal yurtları Konya; 25 yılı aşkın bir süredir öğrencilerin konaklama ihtiyaçlarına cevap vermek için büyük bir azim ve özveri ile çalışmaktadır. 1994 yılında açtığı 120 yatak kapasiteli öğrenci yurdunun ardından yurt denilince akla gelen ilk kurumlardan birisi olma yolunda ilerlemiş ve başarmıştır. Her geçen gün daha çok büyüyen İdeal ailesi Konya da 17, Ankara da 3 ve İstanbul da 1 şubesi ile toplamda 21 şube ile öğrencilere yuva olmaya devam etmektedir. İdeal yurtları Konya erkek ve kız öğrenciler için her türlü detayı büyük bir özenle düşünmektedir. Birikim ve uzmanlığı ile öğrencilerin güvenliği ve konforu için çalışmaktadır. Öğrencilerine üniversite hayatlarında yardımcı olabilmek, onlara yuva olabilmek, aile olabilmek adına tüm gücüyle çalışmaktadır. İdeal yurtları Konya şubelerinin üniversitelere yürüme mesafesinde olması sebebi ile üniversitelerle ulaşımda kolaylıkla sağlanmaktadır. Ayrıca toplu taşıma araçlarına yakın olması da diğer bir kolaylıktır. Üniversitelerle mesafe olan şubelerinde ise diğer yurtlardan farkını ortaya koymuş ve ücretsiz ring servisleriyle ulaşım kolaylığı sağlamaktan ziyade, ulaşımı güvenli bir hale de getirmektedir.

İdeal yurtları Konya; tüm şubelerinde 1-2-3-4-5-6 kişilik oda imkânları sunarak öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik oda seçenekleri sunmaktadır. Her bütçeye ve ihtiyaca yönelik oda seçenekleri ile öğrencilere otel konforunda, modern ve çağdaş dizaynlarla donatılmış oda seçenekleri sunar. Bu sayede öğrencilerin herhangi bir sorun yaşamadan dilediği odada rahatlıkla kalması sağlanır. Odaların hepsinden erişilebilen ücretsiz ve sınırsız yüksek hızlı internet hizmeti ile de öğrencilerin herhangi bir teknik sorunla karşılaşmadan internet üzerinden çalışmaları sağlanır. Rahat ve konforlu odalarımızda kendinizi evinizdeymiş gibi rahat ettiren ve her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek oda kalitelerimizle sizlere bir yurttan daha fazlasını sunmaya çalışıyoruz. Böylece öğrencilerine ev hissi veren İdeal yurtları Konya gerek velilerin, gerekse öğrencilerin takdirini kazanmayı başarmıştır.

Çeyrek asırdır sektörde lider ve öncü olmayı başaran İdeal Öğrenci Yurtları yurt sektörüne adını altın harflerle yazdırmayı başarmış bir kurumdur. 25 yıllık geçmişin birikimine dayalı hizmet anlayışı ile çeyrek asırdır alanında öncü bir kurum olmayı hedef almış ve başarmıştır. Eğitimli ve deneyimli çalışanları ile öğrencilerin her türlü sorununa çözümüne katkı sağlayan personellerimiz ile hiçbir sorununuz çözümsüz kalmayacak. Ayrıca ilgi ve seçimlerinize dayalı sosyal bir çevre içinde olmanıza yardımcı oluyor, siz değerli öğrencilerimizin sosyal birer birey olabilmeniz için düzenlediğimiz geziler, faaliyetler, çeşitli aktivitelerle vize ve final streslerinden biraz da olsa kurtulmanızı ve üniversite hayatlarınızı renkli ve aktif bir şekilde geliştirebilmeniz için yardımcı oluyoruz. Kaliteli, konforlu, güvenli ve özgürce yaşayabileceğiniz alanlarda sizlere hizmet veriyoruz. Sizlerin özleyeceğiniz o aile sıcak aile ortamı içinde yaşayabilmeniz için en uygun ve en ekonomik seçenekleri sizleri sunuyoruz.

 Öğrenci yurdu için kayıt yaptırırken bir öğrencinin ve ailesinin aklında bazı sorular olur: Bu öğrenci yurdu güvenli mi ve konforlu mu? İdeal yurtları Konya, barındırdığı güvenlik sistemleri, güvenlik personeli ve kartlı/master kilitler sayesinde öğrencilerin mahremiyetini ve özel eşyalarını en iyi şekilde korumaktadır. İdeal Öğrenci Yurdu'nda kalan öğrencilerimiz ücretsiz kahvaltı, ücretsiz internet, ring servis, spor salonları, sağlık hizmetleri ve çalışma salonları ile daha birçok hizmetten faydalanabilir. İdeal Yurdu bünyesinde bulunan spor salonları ve spor sahaları ile öğrenciler istedikleri spor etkinliğini herhangi bir sorun yaşamadan rahatlıkla gerçekleştirebilir. Öte yandan öğrenci yurdu bünyesinde yapılan çeşitli etkinliklerle de öğrencilerin ailelerinden uzakta oldukları hissini azaltarak daha verimli bir yıl geçirmeleri sağlanmaktadır. Öğrenci yurdu girişlerinde parmak izi kullanılmaktadır. Bu sayede yabancı kişilerin girmesi önlenerek öğrencilerin ve ailelerinin herhangi bir sorunla karşılaşması önlenmektedir. Öğrenci yurdunda temizlik sorunu yoktur. Öğrenciler için verilen çamaşır makinesi ve ütüler ile öğrencilerin temizlik sorunu yaşaması önlenmektedir. Sinema günleri, spor turnuvaları ve kültürel faaliyetler, geziler ile öğrencilerimizin stresten uzak durması amaçlanmıştır. Ayrıca İdeal yurtları Konya şubelerinde kız öğrencileri için kuaför hizmeti vermektedir. Böylelikle kız öğrencilerimizin yurt binası dışına çıkmadan kolaylıkla kişisel bakımlarını karşılayabilmeleri, yurtta daha keyifli vakit geçirmeleri hedef alınmıştır. İdeal yurtlarının hepsi deprem-yangın güvenliğine sahiptir. Ailelerinin emanetine sahip çıkmanın ne derece zor ve önemli bir durum olduğunun farkında olan İdeal, gerekli tüm imkanları sağlayarak öğrencilere misafir ve evlat şeklinde yaklaşmaktadır.

İdeal yurtları Konya 25 yıldır bünyesinde misafir ettiği kız ve erkek bütün öğrencilerini memnun etmeyi başarmış, yüzlerinde tebessüm olmuş, takdirini kazanmış ve akıllarında hep iyi kalmış bir kurum olmayı başarmıştır. İdeal yurtları öğrencilerin deneyimlerini ve bilgi birikimlerini artırmak için de çalışmaktadır. Öğrencilere referans kazandırmakla birlikte seminerlerle de öğrencilerin merak ettiği soruların cevaplanmasını ve bilgi dağarcıklarının gelişmesine katkı da sağlar. İdeal Öğrenci Yurtları, sorumluluğunun bilincinde olarak misafirperverlik ve aile duygusunu harmanlayarak öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına yardımcı olarak öğrencilerin evlerinden uzakta olduğunu hissetmemeleri için gereken her şeyi sağlar. Ailelerinin de çocuklarının güvenliğinden emin olmasını sağlar. İdeal'i en iyi kurumlardan birisi yapan da işte bu misafirperverlik ve özverili çalışmadır. İdeal Öğrenci Yurtları olarak 25 yılı aşan engin tecrübelerimizle, deneyimli ve güler yüzlü uzman personel kadromuzla yurtlarımızı yüksek kalite standartlarına sahip olması aynı zamanda güvenilir ve konforlu olması hizmet yolculuğumuzun en önemli felsefesi olmuştur. Bütün öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte, gün geçtikçe büyüyen ve kendini geliştirmeyi başaran bir kurum olmuştur.  Sevgili üniversite öğrencileri hayatınızın en güzel anılarının, arkadaşlıklarının, mutluluklarının ve eğlencenin bir ömür boyu hatırlayacağınız bu önemli dönemde öğrenci yurdu seçimi son derece önemli biliyorsunuz. Bu önemli seçimde doğru tercih olan İdeal’i tercih edin üniversite hayatınızı kaliteli geçirin.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram