Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Kız Öğrenci Yurtları

Kız Öğrenci Yurtları BLOG
ideal saat ikon 2021-02-18

Kız Öğrenci Yurtları

Kız Öğrenci Yurtları

Eğitim hayatınızda atacağınız bu önemli seçimler ve adımlar sizleri başarıya ulaştırmak için önünüze çeşitli seçimler sunacaktır. Okuyacağınız üniversiteden kalacağınız yere kadar önemli bir rol alan seçimler hayat kalitenizi son derece etkilemektedir. Kazandığı üniversiteyi okumak için ailesinden ayrılan öğrencilerimizin aklına gelen ilk sorun kalacak yer problemidir. Öğrenciler her ne kadar ev tercihine daha yakın baksa da ailelerin yurttan yana olması öğrencilerin tercihlerini etkiliyor. Böylelikle öğrencilerimiz yurtta kalmak istiyor fakat akıllarında bazı soru işaretleri beliriyor.

 

Biz Özel İdeal Öğrenci Yurtları olarak her zaman öğrencimizin konforunu, güvenini ve mutluluğunu ilke edinerek öğrencilerimizin en iyi şartlar altında bir yurt hayatı yaşaması için elimizden gelenin fazlasını yapmaya her zaman özen gösteriyoruz. Birçok yurtta olmayan fırsatlarımız, avantajlarımız ve güvenilirliğimiz ile siz öğrencilerimiz için en iyisini yapıyoruz.

 

Kız Öğrenci Yurtlarında olmayan pek çok imkanı sağladığımız için sizlerin beğenisini kazanıyoruz. Özel İdeal Öğrenci Yurtlarımızda son derece modern olarak dizayn edilmiş odalarımız, açık büfe kahvaltımız, ücretsiz internet ve kafeteryalarımız ile birçok imkanla birlikte bir yurt hayatı sizi karşılıyor. Erkek – kız ayırt etmeksizin yurtlarımız güvenlik konusunda asla taviz vermiyor. Girişlerimde bekleyen güvenlik personelimiz ile yurtlara giriş-çıkışlar takip edilmekte olup 7/24 kamera sistemimizin yanı sıra parmak izi okuyucu, master kilit sistemi ile de güvenliği en üst düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Ev tuttuğunuz koşulda sizi karşılayan sorunların hiçbiri ile karşı karşıya kalmayacak olmanız sizlere mutlu bir yurt hayatı sunuyor. Kira, elektrik , su, gaz, internet faturası gibi sorunlarla asla karşılamadığınız yurdumuzda sizlere verilen ütü , çamaşır makinesi vb. imkanlar ile odalarınızı her gün belirli saatlerde temizleyen personelimiz ile sizlerin temiz bir odaya sahip olmanıza olanak sağlıyor bunun dışında üniversite hayatında sosyal olmanız göz önünde bulundurularak kafeteryamızla birlikte voleybol-futbol-basketbol sahalarımız, spor müsabakalarımız ile sizlerin sağlığına önem veriyoruz.

 

Hazırlamış olduğumuz modern, yüksek kaliteli odalarımız ile sizlere evinizi aratmayacak bir ortam sunuyoruz. Sizlerin ve ailelerin memnuniyeti ile almış olduğumuz takdirler bizi zirveye taşıyor. Kız Öğrenci Yurtlarında akla ilk gelen Özel İdeal Öğrenci Yurtları sadece Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olup hiçbir dernek ve kuruluş ile bir anlaşması yoktur. Alanında lider olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları sizler için en iyisini düşünür ve böylelikle yurt denilince ilk akla gelen olmayı başarır.

 

Yurtlarımızın birçok spor aktivitesi dışında sosyal (moral geceleri, , kısır, mangal, mantı, lokma, spagetti, kestane, aşure, supangle, çay saatleri, salep, irmik helvası saatleri vb… ) ile kültürel (Ankara, Kapadokya vb…) birçok etkinliği daha bulunmakta olup sizlerin sosyal açıdan mutlu olmanızı ve eğlenmenize olanak sağlıyoruz. Bu yaptığımız etkinlikler doğrultusunda sizlerin birbiriniz ile arkadaşlık kurmanıza ve daha sosyal bireyler olmanızı sağlıyoruz. Velilerimiz de sizlerin mutluluğu ile bizlere takdirlerini sunuyor

 

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında sosyal alanlarımızda bulunan kafeterya ve kantinlerimizi ziyaret ederek dışarıdaki fiyatlara nazaran daha uygun fiyatlarla gıda dışında diğer birçok seçenekten yararlanabilirsiniz.

 

Başka yurtlarda bulunmayan imkanlar ile sizlere verdiğimiz hizmet ile sizleri elimizden geldiğince memnun etmeye özen gösteriyoruz. Sizlerin memnuniyeti ve mutluluğu ile 25 yılı aşkın süredir yurtlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Her türlü sorun ve sıkıntınız ile çözüm odaklı çalışan personelimiz sizlerin sorunlarıyla anında ilgilenip sorununuzu çözmeye yardımcı olur. Sizlere sunduğumuz aktiviteler ile kendinizi geliştirmeniz için her türlü aktivite, sosyallikleri, eğlenceleri, gezileri ile Kız Öğrenci Yurtları arasında en sosyal yurt olduğumuzun garanti ediyoruz. Güvenilirliğimiz ve saygınlığımız ile en çok tercih edilen yurt olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Aile sıcaklığını aratmayan yurtlarımız ile güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde bütün öğrencilerimize eşit bir şekilde hizmet veriyoruz.

 

Sizlerin alacağı İdeal bir üyesi olarak İdeal konfor, güven, mutluluk, güven, yaşam ve en önemlisi özgürlük ile sizlere bir yurttan daha fazlasını sunuyoruz. Böyle ilerleyerek 25 yılı aşkın süredir akıllarda kalan bir yurt hizmeti vererek yurt denilince akla ilk gelen olmayı başarmış bulunmaktayız. Bu başarımız ile sektörde en iyisi olmayı başarmış bulunmaktayız.

 

Sizlerin ilgisi ve seçimlerine göre bir yaşam, sosyal bir çevre, yeni alışkanlık ve uğraşlar inşa ediyoruz.  Bu da sizin ilgi alanınızı fark etmenize ve daha sosyal birer birey olmanızı sağlıyor. Sınav zamanları fazla uzağa gitmenize gerek kalmadan yurtlarımızda bulunan çalışma alanları ile sizlere iyi bir gelecek sunuyoruz.

 

Kız Öğrenci Yurtları arasında İdeal ailesi olarak arayıp da bulamadığınız ayrıcalıklı, rahat ve kaliteli bir yaşam alanını uçuk fiyatlarda sunmak yerine öğrencimiz ve ailelerimizi düşünerek uygun fiyat aralıkları ve ödeme imkan ve seçenekleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kız Öğrenci Yurtları arasında İdeal Öğrenci Yurtları Üniversite hayatınızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üniversite hayatınızın sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için tasarlanmıştır.

 

Şubelerimiz kalınacak yer ve oda sayısına göre fiyatlar arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyatı etkileyen durumlar odadaki kişi sayısı ile üniversitelere olan yakınlığı sebebi ile değişmektedir. Fiyatlarımız birçok firmaya göre gayet uygun olup verilen fiyat dışında faydalanılan imkanlardan asla ek bir ücret talep edilmemektedir. Kız Öğrenci Yurtları arasında İdeal ailesi bünyesinde olan hiçbir öğrenciye ayrım yapılmaksınız herkese eşit hizmetler sunulmaktadır. Buda bizi biz yapan asıl unsurlardan biridir.

 

Kız Öğrenci Yurtlarından bizi ayıran farklılığımızı ortaya koyuyoruz. Bu da bizim sektörde birinci ve yurt denilince akıllara ilk gelen olmayı başardığımızın göstergesidir. Sen de bir yurttan daha fazlasını istiyorsan İdeal ailesinin fırsatlarla dolu avantajlarından uygun fiyatlarla yararlanabilirsin

 

Sende İdeal ailesine katıl ve bu farklılığın tadını çıkar.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram