Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

İstanbul Kız Yurdu İçinde Özel İdeal Öğrenci Yurtları

İstanbul Kız Yurdu İçinde Özel İdeal Öğrenci Yurtları BLOG
ideal saat ikon 2021-02-21

İstanbul Kız Yurdu İçinde Özel İdeal Öğrenci Yurtları

İstanbul Kız Yurdu İçinde Özel İdeal Öğrenci Yurtları

Türkiye’nin en gelişmiş ve metropol şehri olan İstanbul da üniversite okumaya karar vermiş öğrencilerimizin en büyük problemi kalacak yer sorunu oluyor. İstanbul gibi büyük bir şehirde üniversite hayatının zorluklarını yaşamanın dışında, kalacak yer sorununuza çözüm üretmek için Özel İdeal Öğrenci Yurtları olarak mükemmel kalitesi, konforu ve lüks yaşam alanlarıyla İstanbul kız yurdu seçenekleri arasında sizleri bu dertten kurtaracak sektör lideri bir kurumuz. Deneyimli ve tecrübeli personelleriyle, uzman yönetici kadrosuyla sizlere her şekilde yardımcı olmaya çalışan İstanbul kız yurdu seçenekleri arasında kaliteyi adıyla değil, bizzat kendisiyle sizlere yaşatmak için sabırsızız. Yurt sektöründe şimdiye kadar verdiğimiz kaliteli hizmet anlayışıyla şimdiye kadar gerek öğrencilerimizi, gerek velilerimizi memnun etmeyi başardık. İstanbul kız yurdu seçenekleri arasında en çok tercih edilen, en çok takdir kazanan, en çok tercih edilen bir yurt olduğumuz için gurur duyuyoruz. Sizlere bir yurttan ziyade ev konforunda hizmet veriyoruz ve her öğrencimizin bu konforu yaşamasını istiyoruz. İstanbul kız yurdu seçenekleri arasında öğrencisini ailesinden bir birey gören, aile şefkatiyle yaklaşan, her sorununa çözüm odaklı çalışan, her daim yanında olan tüm personelleriyle çözüm odaklı çalışıyor, öğrencilerimize özleyecekleri aile ortamını aratmamak için uğraşıyoruz. Çözüm odaklı çalışanlarımız sayesinde kalite standartlarımızdan ödün vermiyor, hizmet kalitemizi hep üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.

İstanbul gibi büyük bir şehirde üniversite hayatı yaşamanın zorluğu yaşamadan, ev konforunda ve kalitesinde bir hayat yaşayabileceksiniz. İstanbul kız yurdu seçenekleri arasında kalitesinden, konforundan, güvenliğinden asla ödün vermeyen, saygınlığını kazanmış ve korumaya devam eden bir kurum olmayı başardık. İstanbul kız yurdu seçenekleri arasında en çok tercih edilen ve yurt denilince akıllara ilk gelen isim haline geldik. Her zaman kalitesini ve gücünü artıran profesyonel yönetici kadrosu ile sektörde lider ve öncü olmayı başardık. Hizmet kalitemizi, diğer yurtlardan farkımızı ortaya koyduk ve koymaya da devam ediyoruz.

İstanbul kız yurdu tercihleriniz arasında İdeal Öğrenci Yurtları varsa asla pişman olmazsınız. Türkiye’nin en büyük yurt zinciri olan İdeal Öğrenci Yurtları Konya da 17, Ankara da 3 ve İstanbul da 1 şubesiyle toplamda 21 şubesiyle sizlere Türkiye’nin dört bir yanından hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteyi konforla buluşturan şubelerimizde üniversite hayatınız boyunca sizlere eşlik etmek istiyoruz. İstanbul kız yurdu arasından Özel İdeal Öğrenci Yurtları; rahat bir yaşam sürebilmeniz, konaklama başta olmak üzere birçok ihtiyacınızın karşılanmasını sağlarken, aynı zamanda sorumluluklarınızın azalması için yardımcı oluyoruz. İstanbul kız yurdu seçenekleri arasında başka hiçbir yurtta bulamayacağınız ve deneyimleyemeyeceğiniz kaliteli ve huzurlu bir aile ortamı sunuyoruz. Yurtlarımızda bulunan haftanın 6 günü ücretsiz ve açık büfe halinde sunulan açık büfe sabah kahvaltılarımızla güne dinç ve zinde başlayacaksınız. Güne iyi başlamanın sırrı harika bir şekilde sunulmuş ve hazırlanmış bir kahvaltıdan geçer. Bizler de sizler için aradığınız her çeşidi bulabileceğiniz, hiçbir yurt standartlarında bulamayacağınız eşsiz bir kahvaltı sunuyoruz.

İstanbul kız yurdu seçenekleri arasında öğrencilerimizin her türlü ihtiyacına çözüm olmayı başaran ve yurt binalarında spor bir yaşam şeklidir diyen öğrencilerimiz için düşünülmüş spor salonlarımızda dilediğiniz zaman spor yapabilir, boş vakitlerinizi sporla değerlendirebileceksiniz. Sizler için sunulan modern ve zevkle döşenmiş ortak kullanım alanlarımızda keyifli vakit geçirebileceksiniz. Tek başına çalışmayı sevmeyen, sıkılan öğrencilerimiz için çalışma ve etüt odalarımızda kaçırdığınız derslerinizi tekrar edebilecek, vize final haftalarınıza rahat bir şekilde hazırlanabileceksiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek ders çalışmalarınızı keyifli bir hale getirebilirsiniz. Yalnızlığı seven, yalnızlığı tercih eden ve tek başına ders çalışmanın daha verimli olacağını düşünen öğrencilerimizi de düşünerek odalarınızda bulunan çalışma alanlarıyla sessiz, sakin bir ortamda rahat bir şekilde ders çalışabileceksiniz.

İstanbul kız yurdu olarak sizlere konforun bizzat kendisini gerçekleştirdiğimiz yurt binalarımızın dışından tutun odalarımızın dizaynlarına kadar A dan Z ye her şeyi sizler için düşündük. Rahat bir uyku çekebilmeniz, aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz odalarımızda eksiksiz ve sorunsuz yaşayabileceksiniz. Öğrencilerimizin temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri,  sorunsuz yaşayabileceği, oda içerisinde bulunan çalışma alanları, balkonları, dinlenme köşeleri ile sizler için her şeyi düşündük ve kalite standartları üzerinde bir oda tasarladık.

İstanbul kız yurdu içinde en sosyal ve aktif bir yurt olduğumuzu kanıtladık. Geleceğe sağlam adımlar atabilmeniz için hem sizlerin, hem ailelerinizin oldukça önem verdiği üniversite hayatının zorluklarını bildiğimiz için öğrencilerimize destek olmaya çalışıyor, kafa dağıtmaları, vize final stresinden kurtulmaları için düzenlediğimiz gezilerimiz (Kapadokya, Nevşehir, Beyşehir, Ankara, Konya, Antalya vb.), faaliyetlerimiz ( moral geceleri, kısır- mangal partileri, mezuniyet geceleri, bisiklet turları vb. ) ayrıca futbol- satranç- basket turnuvaları ile sizlere sosyal bir ortamda, sosyal bir çevrede stresden biraz olsa uzaklaşabilmeniz, sosyal bir ortamda daha çok arkadaş edinebilmeniz adına yardımcı olmaya çalışıyoruz. 

İstanbul kız yurdu içinde 25 yıllık köklü tecrübesiyle çeyrek asırdır sizlere hizmet veren Özel İdeal Öğrenci Yurtlarında; daha kapısından içeri girdiğiniz anda bile kaliteyi kendiniz görecek, diğer yurtlara bakmanıza, alternatif olarak düşünmeye bile gereksinim duymayacaksınız. Her geçen gün kendisini geliştirmeyi ve yenilemeyi başaran uzman kadromuz sayesinde sizlere en iyiyi ve kaliteyi sunmak için çabalıyoruz. Konforun ve kalitenin buluştuğu Özel İdeal Öğrenci Yurtlarında sizler için de yer var.  Biz

25 yıllık köklü ve büyük bir aileyiz. Aile bireylerimizden her birini bu zamana kadar mutlu etmeyi başardık ve başarmaya da devam edeceğiz.  Siz de konforlu, kaliteli, huzurlu bir aile ortamında üniversite hayatınızı geçirmek istiyorsanız İdeal Öğrenci Yurtları ile tanışmanın vakti.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram