Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

İdeal Yurtları Ankara

İdeal Yurtları Ankara BLOG
ideal saat ikon 2021-03-18

İdeal Yurtları Ankara

İdeal Yurtları Ankara

 Ankara son dönemlerin en çok tercih edilen şehirlerinden birisi haline geldi. Artan üniversite seçenekleri ile öğrencilerin son zamanlarda sık tercihler edilen üniversite şehri haline gelmiştir. Artan nüfusu ile Ankara’da öğrenci olmanın keyifli yanları olduğu kadar zor tarafları da vardır. Ankara’da yurt seçeneğinin çok olması öğrencileri ve aileleri her ne kadar zorlasa da İdeal Yurtları Ankara ile oldukça kolay bir hale gelmektedir. Ankara’da öğrenci olmak Özel İdeal Öğrenci Yurtları ile çok basit bir hale gelmektedir. Seçeceğiniz yurt siz öğrencilerimizin ilerideki hayatları için oldukça büyük bir önem taşır. Sizler için en iyisini düşünen ailenizden biriymiş gibi hissettiren bir yurt bulmak sizler ve aileleriniz için bulunması zor gibi gözükse de Özel İdeal Öğrenci Yurtları ile oldukça kolaydır. Öğrenciler eve çıktığı takdir de onları büyük sorumluluklar karşılamaktadır. Bunlardan bazıları ev kirası, elektirik, su, doğalgaz vb… fatura derdi ile uğraşmak zorunda kalan öğrenciler bizleri Özel İdeal Öğrenci Yurtları ile bu ve buna benzer hiçbir sıkıntı ile karşı karşıya kalmamaktadır. Özel İdeal Öğrenci Yurtları 25 yılı aşkın süredir sizlere hizmet vermektedir. Hiçbir cemaate ya da vâkıfa bağlı olmayan İdeal Öğrenci Yurtları sadece Milli Eğitim Bakanlığına bağlıdır. İdeal Yurtları Ankara öğrencilerine her zaman evlerindeki sıcaklığı aratmayacak şekilde davranır.

Yurtlarımızda bulunan imkânlar ile öğrencilerimizin daha sosyal daha sağlıklı ve daha mutlu bireyler olmaları için elimizden geleni yapmaktayız. Yurtlarımızda bulunan açık büfe sabah kahvaltımız ile siz öğrencilerimizin güne daha sağlıklı daha dinç başlamanızı sağlıyoruz. Bununla birlikte yurtlarımızda bulunan kafeterya ve kantinlerimiz ile dışarıya nazaran daha uygun fiyatlar ile ihtiyaçlarınızı dışarıya çıkmaya gerek kalmadan rahatça halledebilirsiniz.  Yurtlarımızda kaldığınız süre zarfı boyunca diğer yurtlar ile aramızdaki farkı daha net anlamış olacaksınız. Ailelerimizin gözü arkada kalmadan emanet ettikleri yurdumuz 7/24 kamera sistemi ile her daim kayıt altındadır. Yurtlarımızın giriş – çıkışlarından sorumlu olan güvenlik personellerimiz ile yurtlarımıza yabancı kişiler asla girmemektedir. Bunların dışında yurtlarımızda bulunan master kilit sistemleri ile parmak izi okuyucularımız ile odalarımız ve yurtlarımız oldukça güvenli bir haldedir. Sizlerin ve ailelerimizin güvenlik konusunda ne kadar hassas olduğunun farkındayız ve sizlerin güvenliği için en iyisini seçmeye ve yapmaya özen gösteriyoruz. Yurtlarımızda güvenlik konusunda şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamamış olmamız bizim doğru yolda olduğumuzun küçük bir kanıtıdır. Sizlerin daha sosyal daha mutlu bireyler olmanız adına yurtlarımızda düzenlenen partilerimiz ( kısır, mantı, mangal, lokma, aşure, supangle, spagetti vb… ) ile yapmış olduğumuz geziler ( Ankara, Konya, Kapadokya, Antalya vb…) ile sizlerin daha sosyal daha aktif ve bizler için en önemlisi daha mutlu bireyler olmanız adına sizler için elimizden geleni yapmaktayız. Sizlerin için en iyisini düşünüp onu yapmaya çalışmaktayız. Yurt odalarımız sizlere evinizi aratmayacak rahatlıktadır. Odalarımız son derece modern olarak dizayn edilmiş olup tamamen sizlerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Sizlere evinizdeki konforu aratmayacak odalarımız ile daha mutlu bireyler olmanızı sağlıyoruz.

Sizleri düşünerek çıktığımız bu yolda sizlerin güveni ve mutluluğu bizim önceliğimiz olmuştur. Yurtlarımızda bulunan spor salonlarımız, futbol – voleybol – basketbol sahalarımız ile sizlerin daha sağlıklı ve daha mutlu bireyler olmanız için daima çalışıyoruz. Şubeler arası düzenlenen turnuvalara katılıp kupa heyecanı yaşamak isteyen öğrencilerimiz için oldukça verimli bir etkinliktir. İlgilenen öğrencilerimiz için ise bahçe ve peyzaj alanları ile de ilgilenebilme imkanı sunulmaktadır. Yurtlarımızda bulunan ütü, çamaşır makinesi vb… gibi ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilirsiniz. Yurt odalarımızın temizliğinden sorumlu temizlik personelimiz ile odalarınız günün belirli saatlerinde dip köşe temizlenmektedir. Ayrıca odalarınızda karşılaştığınız herhangi bir sıkıntıda ( musluk akıtması, ampul patlaması vb…) sizden asla bir ücret istenmeksizin teknik personelimiz tarafından sorununuz en kısa sürede çözülmektedir. Yurtlarımızda bulunan her imkandan ücretsiz bir şekilde yararlanmanız mümkündür.

Sizler yurtlarımızda kaldığınız süre zarfında yurtlarımızda bulunan ücretsiz internetimiz ile sizler için özel olarak tasarlanmış çalışma alanlarımızda sessiz bir yer aramak yerine rahatça çalışma odalarımızda sınavlarınıza hazırlanabileceksiniz. Ayrıca yurtlarımız bulundukları konum ile üniversitelere oldukça yakın olmasının yanı sıra yurtlarımızda bulunan ücretsiz ring servislerimiz ile üniversitenize oldukça rahat bir ulaşım sağlamış olmaktayız. Bunun dışında şehrimizde mevcut olan ulaşım araçlarına oldukça yakın olması ile sizler de kalacağınız yeni şehri keşfetme imkanı sunmaktadır. Ankara’da bulunan yurtlar arasında sizleri en iyi şekilde bünyesinde misafir edecek olan şüphesizdir ki Özel İdeal Öğrenci Yurtları olacaktır. Sizlere verilen değeri en sonuna kadar yaşamanız için elimizden geleni yapmaktayız. Sunduğumuz imkanlar sonucunda sizlerin mutluluğu ile daima mutlu olmaktayız. Sizler için çalışıp çabaladık, mutluluğunuz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya daima özen gösterdik, göstermeye de devam etmekteyiz. İdeal Yurtları Ankara siz öğrencilerimizin mutluluğu için daima çalışmaktadır. Yurtlarımızda karşılaştığınız herhangi bir sorun karşısında sizlerle ailenizde biriymiş gibi ilgilenen deneyimli personelimiz ile sizlerin sıkıntısını en kısa sürede çözmeye çalışan personelimiz sizlerin sıkıntısına çözüm üreterek en kısa sürede sizi sıkıntınızdan kurtarmaya çalışmaktadır.

İdeal Yurtları Ankara sizler için en iyisini düşünür elinden gelen ne ise daha fazlasını yapmak için daima uğraşır ve sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışır. 25 yılı aşkın tecrübemiz ve deneyimli personelimiz ile sizlere her zaman verimli olmaya çalışır. Gerek üniversitelere olan yakınlığı gerekse bulunduğu konum ile şehri gezmenize ve tanımanıza yardımcı olur. Özel İdeal Öğrenci Yurtları daima sizlerin için en iyisini hedefler. Yurtlarımızda kaldığınız süre zarfında İdealin ayrıcalıklarını sonuna kadar hissedeceksiniz. Üniversiteli olmak başka, İdeal’ li olmak bambaşka.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram