Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

İdeal'li Olmaz Fark Değil Tarzdır

İdeal'li Olmaz Fark Değil Tarzdır BLOG
ideal saat ikon 2021-02-25

İdeal'li Olmaz Fark Değil Tarzdır

İdeal'li Olmaz Fark Değil Tarzdır

İdeal Öğrenci Yurtları; 25 yıllık bilgi birikim ve deneyimiyle öğrencilerimizin konaklama ihtiyaçlarına çözüm üretiyor, cevap veriyor. Alanında uzman yönetim ve eğitim kadrosu ile öğrencilerin sorunlarına çözüm üretiyor, sonuç odaklı çalışıyor. Aktif olarak 3 ilde hizmet veren Konya da merkez (Anıt/Zafer), Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Tıp Fakültesi karşısında, Selçuk Üniversitesi karşısında ve yürüme mesafelerinde toplamda 17 şubesiyle sizlere hizmet vermektedir. Ankara da Aşti karşısında, Kızılay da ve Emek/Çankaya da sizlere kız ve erkek 3 şubesiyle sizlere hizmet vermektedir. İstanbul Beşiktaş da hizmet veren kız şubesiyle çeyrek asırdır alanında öncü sektör lideri bir kurum olmayı başarmıştır.

İdeal Öğrenci Yurtları her öğrencimize hitap eden oda seçenekleri ile 1-6 kişilik odaları sizlere en uygun ve ekonomik şekilde sunmaktadır. Böylece öğrencilerine sosyal bir çevre kazandırmasına da yardımcı olmaktadır. Ancak bir yurt sadece sosyal bir çevre kazandırmakla iyi bir kurum olamaz. İdeal Öğrenci Yurtları da bunu bildiği için öğrencilerine her türlü imkanı sağlamaktadır.

Hiçbir vakıf ya da derneğe tabi olmayan sadece Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları; diğer yurtlar da bulamayacağınız her türlü imkanı sizler için sunmaktadır. Diğer yurtlardan farkını ve kalitesini her zaman ortaya koymayı başaran İdeal Öğrenci Yurtları geçmişten günümüze başarı öyküsünü sürdürmekte ve kalitesini ispatlamayı başarmış bir kurum haline gelmiştir. Güvenilirliği ile söz edilen İdeal yurtları; şubelerinin her birinde 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmekte, gece ve gündüz personelleriyle, master kilit sistemleriyle, parmak izi girişleriyle, özel güvenlik şirketi ile öğrencilerimizin güvenliği, mahremiyeti ve değerli eşyaları koruma ve gözetim altına alınmaktadır. Sizlere gözü gibi bakan, nice emeklerle bugüne getiren ailelerinizin emanetleri olan sizlere bizler de canımız pahasına sahip çıkıyor, evlatlarımız gibi bakıyoruz. İdeal Öğrenci Yurtları; sorumluluğunun bilincinde olarak misafirperverlik ve aile duygusunu harmanlayarak öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarına yardımcı olarak evlerinden uzakta olduğunu hissetmemeleri için gereken her türlü imkanı sağlamaktadır. Ailelerinin de çocukların güvenliğinden emin olmasını sağlar. İdeal’ i en iyi kurumlardan biri yapan da işte bu misafirperverlik, sahiplenme duygusu ve özverili çalışmasıdır. 

İdeal yurtlarının hepsi deprem ve yangın güvenliğine sahiptir. Ailelerinin emanetine sahip çıkmanın ne derece zor ve önemli olduğunun farkında olan İdeal, gerekli tüm imkanları sağlayarak öğrencilerine ev konforu tadında bir ortam yaratmaktadır. Ayrıca öğrencilerin deneyim ve bilgi birikimlerini artırmak için var gücüyle çalışmakta, kendini geliştirmenin farklı yollarını aramaktadır.   Öğrencilerine referans kazandırmakla birlikte seminerlerle de öğrencilerinin merak ettiklerinin cevaplanmasını ve bilgi dağarcıklarının gelişmesine yardımcı olmaktadır. 25 yıllık verdiği hizmetin deneyimini, toplam kalite yönetimi anlayışıyla bütünleştirerek hizmet kalitesini sürekli yükseltmesiyle kalite standartlarını her geçen gün arttırmaktadır. Hijyen koşullarına uygun kantinlerinde, periyodik sağlık kontrolünden geçen görevlilerince sağlık ve hijyen koşullarına oldukça dikkat ve özen gösteren bir kurumdur.

İdeal Öğrenci Yurtları; sizlere vermeyi taahhüt ettiği hizmeti sunmak için modern şekilde donatılmış şubeleriyle, eğitimli ve deneyimli çalışanlarıyla her türlü sorununuza çözüm odaklı çalışan ekibiyle, ilgi ve seçimlerinizi önemseyerek sosyal bir çevre içinde olmanıza katkı sağlayan, kaliteli, konforlu, güvenli ve özgür yaşayabileceğiniz mekanlarda sizlere hizmet veren, sizlerin sıcak bir aile ortamında yaşayabilmeniz için en uygun ve ekonomik seçenekleri sizler için sunmaktadır. Yurtlarımızda yemek yapma, bulaşık yıkama gibi sorunlarınız olmaz, evde yaşayabileceğiniz sorunların hiçbiri ile karşılaşmazsınız. Yurtlarımızda çamaşır makineleri ve ütü odaları ile çamaşır derdiniz olmaz. Günün belirli saatlerinde düzenli olarak temizlenen odalarınızda temizlik probleminiz olmaz keyifli ve huzurlu bir günün tadını çıkarırsınız. Bütün bunlardan geriye kalan zamanda çalışma ve etüt odalarımızda gelecekteki başarınızı şekillendirmek için kullanabilirsiniz.

İdeal Öğrenci Yurtları; 25 yılın deneyimleriyle yetinmeyip çalışanlarını toplam kalite yönetimi gereksinimleri doğrultusunda, hizmet içi seminerleriyle, eğitimleriyle ve konferanslarıyla destekleyen, kendilerini yetiştirip yenilemelerine katkı sağlayan, tüm çalışanlarının öğrencilere ve öğrenci velilerine yardımcı olma, sorunlarını çözme,  güler yüzlü hizmet verme ilkesini özümsemiş olması ve hizmet etme anlayışı birleşerek İdeal Hizmet Kalitesini ortaya çıkarmıştır. Üniversiteleriyle yurtlar arasında kolay ulaşım sağlayan ring servisleriyle, her sabah sunulan açık büfe sabah kahvaltılarıyla, özel, lüks şekilde tasarlanmış odalarıyla, zevkle döşenmiş ortak kullanım alanlarıyla, ücretsiz ve sınırsız sunulan wi-fi hizmetiyle, her gün hizmet veren temizlik ekibiyle, huzur içinde dinlenebileceğiniz, verimli çalışabileceğiniz, ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz, sıcak aile yuvamızda, konforun adını değil kendisini yaşayacaksınız. İdeal Öğrenci Yurtları olarak yaşanılan yerin yaşayana yakışır olması ilkelerimizden biri haline geldi. Bu sebeple de yurtlarımızın her birinde konforun adını değil bire bir kendisini gerçekleştirdik.

İdeal Öğrenci Yurtlarında; her türlü fiziksel olanağı bulmakla kalmaz, aynı zamanda sosyal ve kültürel etkinliklere de katılma imkanı bulursunuz. Sizler için düzenlen geziler ( Antalya, Kapadokya, Nevşehir, Beyşehir, Kapadokya, Alanya), moral geceleri, yılbaşı partileri, düzenlen küçük aktiviteler (kısır, mantı, spagetti, lokma, mangal, aşure, salep, irmik helvası) günleri ve saatleri ile, bisiklet turları, kına geceleri, mezuniyet geceleri, konserleri, tiyatro ve sinema günleri, bilgi yarışmaları, piknikleri, Hıdırellez şenlikleri ile her türlü sosyal ortamda bulunuyor, her türlü sosyal etkinliklere katılma imkanı buluyor, eğlencenin tadını çıkarıyor, arkadaş çevresini çoğaltıyor. Bizler de öğrencilerimizin tüm bu etkinliklerden aldıkları tadı keyifle seyrediyor, onların yüzündeki mutluluğa sebep olduğumuz için gururlanıyoruz. Her şeyi öğrencilerimizi düşünerek yapıyor, onların mutluluğu için çabalıyoruz.

İdeal Öğrenci Yurtları olarak kısa da olsa sizlere hizmet kalitemizi anlatmaya çalıştık. Hizmet kalitemizin diğer yurtlardan çok daha farklı ve kaliteli olduğunu biliyoruz. Sizlere anlatılan bu kaliteyi sadece dinlemekle kalmayın, her hangi bir şubemizi ziyaret edin ve farkı görün. Kapısından içeri girdiğiniz anda kalitenin ve konforun farkını ve tarzını hissedecek ve asla kopamayacaksınız. İdeal’ li olmak fark değil tarzdır.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram