Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

İdeal'le Sosyal Bir Hayat

İdeal'le Sosyal Bir Hayat BLOG
ideal saat ikon 2021-02-22

İdeal'le Sosyal Bir Hayat

İdeal'le Sosyal Bir Hayat

Gelişen ve gelişmeye devam eden bir şehir olan Konya beş büyük üniversitesiyle (Necmettin Erbakan, Kto, Gıda Tarım, Karatay ve Selçuk) öğrenci şehri haline gelmiştir.  Erkek öğrencilerimiz tarafından da büyük ilgi gören Konya; üniversitelerinin fazla olması yanı sıra yurt seçeneklerinin artmasıyla da oldukça dikkat çekiyor. Konya erkek yurtlarının içinde seçim yaparken hangi yurdun daha avantajlı olduğunu elbette ki kafalarımızı karıştırıyor. Konya erkek yurtları içinde sektöre ismini altın harflerle yazdırmış Özel İdeal Öğrenci Yurtları;  öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş kaliteli ve konforlu bir yaşam alanı sizleri bekliyor.  Herkesin tercih sırasında önde gelen, güvenilirliği ve saygınlığı ile alanında öncü ve lider marka olan İdeal Öğrenci Yurtlarında bir yurttan daha fazlasını bulacaksınız.

Konya erkek yurtları içinde kaliteli kahvaltı, kolay ulaşım, yüksek güvenlik, sosyal aktivite alanları ile birçok alanda öğrencilere ekstra hizmet sunan Özel İdeal Öğrenci Yurtları ortak alanlarda sağladığı birçok hizmet ve kolaylıkların yanında aynı zamanda özel alanlarda da öğrenciler için bu kadar temiz ve titiz davranmış ve 7 gün 24 saat sıcak su hizmeti, haftanın altı günü ücretsiz açık büfe sabah kahvaltısı, her odada çalışma masaları ve balkonları,  televizyonları, dinlenme alanları, herkesin kendisine ait büyük ve geniş dolapları, odalarda mini buzdolabı ile kaliteli ve konforlu bir yaşam alanını sizlere sunuyor.

Konya erkek yurtları arasında en çok şubeye sahip ve en deneyimli yurt ekiplerine ve yönetimlerine sahip olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları; 25 yıllık tecrübe ve birikimiyle en iyiyi sunmayı alışkanlık haline getirmiştir. Güler yüzlü personelleriyle sıcak aile şefkatinin içinde hissedeceğiniz, sıcak ve hoş muhabbetler içinde olacak, kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceksiniz. Hastalandığınız zaman sıcak bir çorba, bir ılık nane limonla sizlere anne sıcaklığında yaklaşan personellerimizle kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz. Yıllardır mutlu öğrencilerimizle kocaman bir aile olmayı başardık. Günden güne büyüyen İdeal ailesi statüsünü, konforunu, rahatını bozmadan büyümeye devam ediyor. Her sene bünyesinde yaklaşık 3500 öğrencisini barındıran Özel İdeal Öğrenci Yurtları Türkiye’nin en büyük yurt zinciri olmayı başarmıştır. Sizler için durmadan çalışan, kendini geliştiren personellerimizle her daim sizlerin yanınızdayız.

Konya erkek yurtları içinde üniversite hayatı dolu dolu, renkli ve aktif geçen öğrenciler İdeal öğrencileridir. Öğrenci odaklı çalışma prensibimiz sizlerin dün, bugün ve yarın İdeal’li olmaktan gurur duymanızı ve bizlerin de mutlu öğrencilerimizden doğan haklı bir gururu yaşamamıza sebep oluyor.

Konya da öğrenci olmak hem zor hem de oldukça zevkli bir aktivite. İdeal ailesi olarak sizler için bu zorlukları aşmanıza üniversite öğrencisi olmanın zor yanını değil zevkli yanlarını yaşamanıza yardımcı oluyoruz. Sizler için hiç tanımadığınız bir şehirde kaynaşabileceğiniz, farklı ortamları görebileceğiniz, sosyal aktivitelere çok daha rahat ulaşabileceğiniz, yeni arkadaşlıklar, dostluklar kurabileceğiniz sosyal ortamlar yaratıyoruz. Sadece bu sebepten bile Konya erkek yurtları arasında Özel İdeal Öğrenci Yurtları olarak en aktif ve sosyal bir yurt olduğumuzu duyurduk. Üniversite hayatınız boyunca yurtta kalmak zorunda olabilirsiniz ama bir İdeal’ li iseniz şayet üniversite hayatının en eğlenceli kısmını yaşıyorsunuz demektir. Konya erkek yurtları içinde İdeal Öğrenci Yurtları olarak kendi içimizde büyük ve oldukça sosyal bir aileyiz. Bu kurumun bir parçası olmuş bütün öğrencilerimizin yüzünde bir tebessüm, akıllarında iyi ki ve kalplerinde bir sevgi olmayı başardık.

Konya erkek yurtları içinde sizlere asla pişmanlık olmayacak tam tersine sizlere kocaman bir aile olacağımızı biliyoruz. Üniversite hayatınız boyunca yanınızda olacak bütün bir yıl boyunca sizleri sosyal bir ortam içinde bulunduracağız. Vizelerin, finallerin stresinden kurtulmanıza yardımcı olacak gezilerimiz (Ankara, Kapadokya, Beyşehir, Antalya, Konya vb.), kısır, mangal, lokma, mantı, spagetti, aşure, salep, kestane, çay saatlerimiz ile öğrencilerimize moral oluyor, keyifli dakikalar geçirmelerine yardımcı oluyoruz. Ayrıca Türkiye’nin birçok yerindeki şubelerimizde düzenlemiş olduğumuz basketbol, futbol, satranç, bowling turnuvalarımızla spora tutkun öğrencilerimizi bir araya getiriyoruz. Sinema, tiyatro günlerimizle sanatsever öğrencilerimizle buluşuyor keyifli dakikalar yaşıyoruz. Bilgi yarışmalarımızla kıyasıya bir rekabet ve tatlı bir mücadele yaşıyoruz. İdeal Öğrenci Yurtlarında aradığınız her şeyi bulabileceksiniz. Bütün sosyal ortamları ve faaliyetleri sizleri düşünerek düzenliyor, sizlerin daha sosyal ve aktif bireyler olabilmeniz için gerçekleştiriyoruz.

Tüm bu sebeplerden dolayı bile yurt denilince akıllara ilk gelen cevap olduğumuz sizlere teşekkür ediyoruz. Sizlere vermeyi taahhüt ettiğimiz hizmeti sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Yurt sektöründe lider ve öncü bir marka haline gelmeyi başardık. Kalitemizden ödün vermeden çıktığımız bu yolda aynı şekilde ilerleyerek kalite standartlarımızı günümüz şartlarında daha da ileriye taşımaya devam ediyoruz. Çağdaş, evrensel, modern bir yurt olarak hedefimizi daha da genişletiyor her  öğrencimize hitap etmeye çalışıyoruz. İyi ki İdeal diyen bütün öğrencilerimizden güç alarak daha da kendimizi geliştiriyor daha da büyüyoruz. Memleketinden, ailesinden, evinden ayrılıp üniversite öğrenimini tamamlamak için Konya ya gelen bütün öğrencilerimize sıcak bir ev, sıcak bir yuva, huzur dolu bir aile olmaya devam ediyoruz. Sizlere bir yurt ortamı değil konforlu bir ev ortamı sunuyoruz. İhtiyacınız olan her şeye rahatlıkla ulaşabileceğiniz, rahat edebileceğiniz, huzurla başınızı yastığa koyacağınız İdeal ailesinde sizlere de kaliteyi, konforu, güveni, huzuru, mutluluğu yaşatmak istiyoruz.

Konya erkek yurtları içinde bir yurttan fazlasını istiyorsanız sizde İdeal ailesiyle tanışın. İdeal Öğrenci Yurtları olarak toplamda 21 şubemizle her öğrencimize yuva olmak istiyoruz. İdeal ailesi olarak öğrencilerimizin her türlü sorununa çözüm odaklı çalışıyoruz. Bu sebeple de öğrencilerimizin kendilerini yalnız hissetmemelerine yardımcı oluyoruz. İdeal kaliteyi, İdeal huzuru, İdeal mutluluğu yakalamak için hala vaktin var.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram