Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

İdeal Gençlik Şenliği düzenlendi

İdeal Gençlik Şenliği düzenlendi

İdeal Gençlik Şenliği düzenlendi

ideal saat ikon 2022-05-18

İdeal Öğrenci Yurtları'nın 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla  geleneksel hâle getirdiği İdeal Gençlik Şenliği düzenlendi.

Renkli görüntülere sahne olan şenlikte müzik grubunun söylediği şarkılarla öğrenciler doyasıya eğlendi. Sandalye kapma oyunu, çuval yarışı, halat çekme oyunlarının sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. Şenlikte çiğköfte, patlamış mısır, lokma ve makarna dağıtıldı.

İdeal Gençlik Şenliği'nde konuşan İdeal Öğrenci Yurtları Yönetim Kurulu Başkanı ve Anadolu'da Bugün Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Baydar, "Sevgili gençler, değerli ideal ailesi. İdeal Öğrenci Yurtları'nın düzenlediği 'Gençlik Şöleni'ne hoş geldiniz. Enerjisini ve gücünü sizlerden alan İdeal ailesi olarak Gençlik Şölenimize katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. 30 yıla yakın bir süredir yapılamakta olan ve artık geleneksel hâle gelen bu şölenin amacı İdeal Öğrenci Yurtlar'ndan hizmet alan siz sevgili gençleri bir araya getirerek, tanışıp kaynaşmalarını sağlamak. İdeal'de başlayıp hayat boyu devam edecek olan kardeşlik ve dostluk bağlarını kuvvetlendirmektir. Bir araya gelmişken müzik dinleyip hoşça vakit geçirmek bu vesileyle sizleri günlük streslerden uzaklaştırmak istedik. Gençlik Şöleni'nin hazırlanmasına katkı sağlayan değerli İdeal çalışanlarına teşekkür ediyorum. İdeal Gençlik Şöleni'ne katılan siz İdeal öğrencilerine de iyi eğlenceler diliyorum" dedi. Şenlikte Wimbledon Language Academy, Golda Makarna, O Ses Çiğköfte, Pizza Locale, Rumi Turizm ve Nud'u Çikolata stant açtı. 
  
Kaynak: 
https://anadoludabugun.com.tr/magazin/ideal-gencliksenligi-duzenlendi-166745h

Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram