Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

İdeal Erkek Öğrenci Yurdu

İdeal Erkek Öğrenci Yurdu BLOG
ideal saat ikon 2021-03-05

İdeal Erkek Öğrenci Yurdu

İdeal Erkek Öğrenci Yurdu

İdeal Öğrenci Yurdu, bilgi ve birikimleri ile öğrencilerin güvenliği ve konforu için çalışmaktadır. İdeal erkek öğrenci yurdu öğrencilerin üniversite hayatlarında öğrencilere yardımcı olmaktadır. Üniversitelere yürüme mesafesinde olmakla birlikte uzakta olması durumunda ücretsiz ring servisle öğrencilerin üniversiteye ulaşımını rahat ve güvenli bir şekilde sağlamaktadır.

İdeal öğrenci yurtları erkek ve kız öğrenciler için her türlü detayı büyük bir özen ve özveri ile düşünmektedir. Ücretsiz ve sınırsız sunduğu wi-fi hizmeti,  çamaşır ve ütü hizmeti, temizlik ve ücretsiz sunduğu açık büfe sabah kahvaltısı hizmeti ile erkek öğrencilerinin rahat ve konforlu bir hayat sürdürmesini ve rahatça gelecek hayatlarında köprü görevi oluşturacak üniversite hayatlarına odaklanmalarına yardımcı olmaktadır. İdeal Öğrenci Yurtları; Konya da 8 ve Ankara da 2 erkek öğrenci yurdu ile toplamda 10 şubesi ile sizlere hizmet vermektedir. Şubelerinin her biri üniversiteye yakın olup toplu taşıma araçlarına da uygundur. Yurtların hepsinde 1,2,3,4,5,6 kişilik odalar mevcuttur. Her bütçeye ve ihtiyaca yönelik oda seçenekleri mevcuttur. Bu sayede öğrencilerin herhangi bir sorun yaşamadan dilediği odada rahatlıkla kalması sağlanır. Odaların hepsinden erişilebilen ücretsiz yüksek hızlı internet hizmeti ile de öğrencilerin herhangi bir teknik sorunla karşılaşmadan internet üzerinden çalışmaları sağlanır. Modern ve çağdaş şekilde dizayn edilmiş odalarımızda öğrencilerimizin ihtiyaçları düşünülmüş ve otel standartlarına konfor sağlanmıştır. Şubelerinin her birinde konforun birebir kendisini sağlamış İdeal erkek öğrenci yurdu 25 yıldır kaliteli hizmeti öğrencileriyle buluşturmaya devam ediyor. İdeal öğrenci Yurtları olarak, 25 yıllık tecrübesi ile ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunan 10 erkek şubesi ile öğrencilerin ve ailelerinin beklediği hizmeti vermektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen, inovasyon ve arge çalışmaları ile en modern şekilde donatılmış İdeal erkek öğrenci yurdu;  sektöründe lider olarak öğrencilere karşı sorumluluklarını bilerek amaçlanan en kaliteli ve konforlu hizmeti, eğitimli ve deneyimli personelleri ile sürdürmektedir. İdeal öğrenci yurtları; Konya’da yeni bir hayata ve öğretim süresine başlayan veya devam öğrenciler için önemli olan konfor, güven, sosyal yaşam alanı, aktiviteler ve etkinlikler gibi seçeneklerle en iyisini, en kalitelisini, en güvenlisini ve en konforlusunu sizlere sunmaktadır.

Öğrenci aileleri için önemli olan koşullar; kendi evlerini aratmayacak konforlu bir hizmet ve gözlerinin arkasında kalmaması yurda duyulan güven ve prestijdir. Konfor koşulunu en iyi şekilde gerçekleştirmek için 24 saat akan sıcak su, çamaşır ve ütü odaları, ücretsiz internet, spor salonları, hijyenik oda ve temizliği vb. standartları barındırmaktadır. Özellikle aileler için hemen hemen en önemli olan koşul güvendir. İdeal öğrenci yurtlarının geçmiş yıllara dayanan öyküsünü, başarısını sürdürmekte olan misyon ve vizyonu ile İdeal erkek öğrenci yurdu ve diğer tüm yurtlarımız dahil herkeste olumlu bir imaj ve prestij sağlamıştır. Özellikle yurt ve oda güvenliğine önem veren İdeal öğrenci yurtları 7/24 Kameralı güvenlik sistemi ve gece ve gündüz çalışan personeli, parmak izi sistemleri ile güvenli bir ortam sağlamaktadır. Öğrencinin özel yaşam alanı oda güvenliğinde; kartlı veya master kilit sistemi kullanılmaktadır.

Konya’da en geniş sosyal yaşam alanı olan İdeal erkek öğrenci yurdu; öğrencilere kültür, sanat ve spor kulüpleriyle birbirinden eğlenceli aktivite ve faaliyetler düzenleyerek öğrencinin okuldan kalan vaktini güzel değerlendirilmesinde yardımcı olmaktadır. İdeal Halkla İlişkiler Birimi tarafından gerçekleştirilen konser, tiyatro, spor aktiviteleri, kültürel ve sosyal geziler, bilgi yarışmaları, bisiklet turnuvaları, çay saatleri, kısır- mangal- spagetti günleri ile öğrencilerin bilgi ve birikimlerine katkı sağlamaktadır. Üniversite yaşamınıza, kaldığınız yer ile diğer öğrencilerden farklı ve ayrıcalıklı olarak yaşamak için İdeal Öğrenci Yurtlarını tercih edilebilirsiniz. Yurt sektörüne adını altın harflerle yazdırmayı başarmış İdeal Öğrenci Yurtları yurt denilince akıllara ilk gelen isim olmayı başarmıştır.  Gerek velilerin, gerekse öğrencilerin güvenini ve takdirini kazanmayı başarmış İdeal Öğrenci Yurtları çeyrek asırdır gösterdiği başarının devamlılığını ve sürekliliğini sağlayarak günümüzde hala yurt sektöründe lider bir markadır. Günümüzde güvenin, kalitenin, konforun, mutluluğun adını taşıyan İdeal ailesi bu zamana kadar her öğrencisinin yüzünde tebessüm olmayı başarmıştır. İdeal Öğrenci Yurtları modern, güler yüzlü, güvenli, kaliteli ve yüksek standartlara sahip bir hizmet felsefesini bir ilke olarak benimseyip, kurumsallaşmış yapısının temel taşı olan sosyal sorumluluk bilinciyle gençliğimizin geleceğe güvenle bakmasını hedeflemektedir. Kuruluşundan bugüne kadar, tam kapasite ile hizmet veren, Özel İdeal Öğrenci Yurtları sevgili gençlerimizin ihtiyaçlarının yanı sıra, sosyal gelişimlerine de katkıda bulunmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Hiçbir vakıf ya da derneğe tabi olmayan sadece Milli Eğitim Bakanlığına tabi olan İdeal Öğrenci Yurtları yaşanılan yerin yaşayana yakışır ilkesini benimseyerek yurtlarında kalitenin adını değil kendisini yaşatmayı ilke edinmiştir. Öğrencilerine ev ortamının sıcaklığı, rahatlığı ve titizliği aradığı için diğer yurtlar arasından ayrılarak Türkiye’nin en büyük yurt zinciri olmayı başarmıştır. İdeal erkek öğrenci yurdunda kalmak sizin için doğru bir tercih olabilir. Üniversite eğitim ve öğretim süresi boyunca sevmediğiniz veya güvende hissetmediğiniz bir yerde kalmak zorunda olduğunuz da, bu genel olarak tüm deneyiminiz hakkında olumsuz hissetmenize yol açabilir. Bu sebeple de doğru tercih yapmak sizin için oldukça önemli bir etken haline gelmektedir. İdeal Öğrenci Yurtları bu anlamda sizler için oldukça doğru bir tercih olacak. Sürekli yenilen, hizmet kalitesinin en yüksek olduğu, çağdaş bir anlayışa sahip olan yurtlarımızda güler yüzlü personellerimiz ile anne sıcaklığını aratmayacak ilgimizi sizler de göreceksiniz. İdeal Öğrenci Yurtları olarak ilk günden son güne kadar her an yanınızdayız. İdeal ailesinde misafir olmuş bütün öğrencilerimizle kocaman bir aile olduk. Biz bir aileyiz ve sizleri de bu ailenin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

 

 

 

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram