Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

İdeal Ayrıcalıkları

İdeal Ayrıcalıkları BLOG
ideal saat ikon 0000-00-00

İdeal Ayrıcalıkları

İdeal Ayrıcalıkları

Hayatınıza yönelik atacağınız bu önemli adımda sizleri büyük hedeflere ulaştıracak zorlu kararlar karşısında artık hayatınız şekillenmeye başlayacaktır. Bu önemli adımlarda bazen rahatınızdan feragat etmeniz de gerekebilir. Ailenizden ayrılmak yeni bir şehirde yeni bir okula başlamak sizlerin alıştığınız hayattan koparabilir. Şehir dışında okumayı tercih eden öğrencilerimiz her ne kadar heyecanlı olsa da akıllarında nerede kalacağım sorusu her zaman vardır. Ailelerimiz de en az öğrencilerimiz kadar bu konuda seçici olmaya özen göstermektedir. Kalacağı yerin temizliği, güvenliği, rahatı vb. her açıdan seçimlerde hassas olan ailelerimizin ve öğrencilerimizin her açıdan ihtiyacını giderebilen, 25 yıllık tecrübesi ile sektörde birinci olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları öğrencilerin ve ailelerin her ihtiyacını karşılamak adına bir yurtta olabilecek imkanların daha fazlasını vermektedir. İstanbul, Ankara, Konya gibi çeşitli illerde olan şubelerimiz ile sizlere 25 senelik köklü ve başarılarla dolu öyküsü ile hizmet vermekteyiz.

 

Sizlerin mutluluğunu, rahatını, güvenliğini esas alarak ilerlediğimiz bu yolda sizlerin ihtiyacını elimizden gelen en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktayız. Son dönemde artan yurtların sayısı ile beraber öğrencilerimiz ve velilerimiz seçeneklerin arasında seçici olup en iyisini seçmeye gayret ederler. Çocukları için en iyisini düşünüp hedefleyen ailelerimiz şehir dışında da çocuklarını aynı kendileri gibi düşünen bir yere göndermek isterler. Bu kadar fazla yurt seçeneğinin arasında en iyisini bulmak gerçekten zor olmaktadır. Sizlerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş yurt odaları ile tüm ihtiyaçlarınızı bir arada bulabileceğiniz bir seçim yapmanız sizler açısından önemli bir rol oynar. Türkiye’de sektörde birinci olan, yurt denilince akla ilk gelen, 25 yılı aşkın köklü geçmişi ile sizlerin kaliteli ve rahat bir yurt hayatı geçirmeniz için elinden geleni yapan Özel İdeal Öğrenci Yurtları sizlerin başka yurtlarda bulamayacağınız imkanları size sunarak kaliteli bir yurt hayatı geçirmenize olanak sağlar. Başka hiçbir yurtta bulamayacağınız imkanlar ve avantajlar ile sizlere daha yaşanılabilir bir alan sunar. Tamamı ile sizlere hizmet etmek amacıyla ilerlemekte olup köklü geçmişi ve son derece kaliteli yurtlar ile sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyuyor.

 

Öğrencilerin alışa gelmiş ev hayatından kopup yurt hayatında yapabilir miyiz korkusu baş gösteriyor. Özel İdeal Öğrenci Yurtları sizler için en iyisini yapmaya özen göstermekle kalmayıp ailelerin de takdirini toplayarak alanında en iyisi olmaya özen gösteriyor. Öğrencilerine verdiği değer ve kalitesi ile Türkiye’ de yurtlar arasında akla ilk gelen olmayı başarıyor. Böylelikle 25 yılı aşkın bir sürede başarılarla dolu geçmişimiz ile sizlerin bir numarası olmayı başardık. Sizler için deneyimli kadromuz, güler yüzlü personelimiz ile sizler için en iyisini özenle seçmeye gayret etmekteyiz. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan yurdumuz hiçbir cemaate ya da derneğe bağlı olmadığının altını çizmek isteriz. Sektörde bir numara haline gelen Özel İdeal Öğrenci Yurtları öğrencilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak adına sizler için en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Türkiye’de yurt denilince akla ilk gelen yurtlar olmaktan büyük bir sevinç ve gurur duymaktayız. Sizler için hazırladığımız ortak kullanım alanlarımız, kafeteryalarımız, kantinlerimiz, sınav zamanında sessiz bir ortam arayanlar için hazırladığımız çalışma alanlarımız ile sizlere yurt hayatınızı kaliteli bir hale getirecek ortam sunmaktayız. Sizlere vermiş olduğumuz vaadleri birebir yerine getirerek hizmet alanında farkımızı belli etmiş bulunmaktayız. Gerek sizlerin gerekse ailelerin takdiri ile bu alanda iyi olduğumuzu kanıtlamayı başardık. Ücretsiz olarak sizlere sunulan açık büfe sabah kahvaltımız ile güne zinde ve enerjik başlamanıza yardımcı oluyoruz. Kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebileceğiniz rahat ve konforlu odalarımızda ev rahatlığını bulacak, ev konforunu yaşayacaksınız. Yurtlarımızda bulunan spor salonlarımızla sporsever öğrencilerimizin vazgeçilmez sporlarını yapmalarına katkı sağlıyor, sporla aranızdaki bağın kopmamasına yardımcı oluyoruz. Yurtlarımızda bulunan kuaför salonlarımızla  güzelliğinden taviz vermeyen, bakımlı olmak için uğraşan kızlarımızı düşünerek yurtlarımızın içinde sürekli aktif olan kuaför salonlarımız da sizlerin hizmetinde.  25 yıllık köklü deneyimimizle sizlere yurt ortamından daha fazlası olan ev ortamı sunuyoruz. Yıllardır kaliteyi kendimize ilke edinerek, sizlere kalitenin adını değil birebir kendisini yaşatıyoruz.

Yurtlar konusunda her zaman iddialı olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Bu kadar iddialı olmamızın nedeni; verdiğimiz kaliteli hizmet, güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışanlarımız ve tabi ki çeyrek asırdır ailemizin bir parçası olan İdeal’li öğrencilerimizin teşekkürleri, minnetleri ve yüzlerindeki tebessümleri olmuştur.  Çeyrek asırdır gerek öğrencilerimizin, gerekse ailelerimizin yurtlar denilince akıllarındaki ilk seçenek olmanın gururunu yaşıyoruz. Yurtlar sektöründe parmakla gösterilen, adını zirveye altın harflerle yazdırmayı başarmış bir kurum haline geldik. Özel İdeal Öğrenci Yurtları olarak güvenliği kendine ilke edinmiş bütün şubelerimizde A’dan Z’ye bütün güvenlik önlemleri alınmıştır. Gece ve gündüz personellerimiz, yurt girişinde özel güvenliğimiz, master kilitlerimiz, parmak izi sistemlerimiz, 7 gün 24 saat iç ve dış güvenliğini sağlayan güvenlik kameralarımızla, sizlere en güvenli ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Bu sebeptendir ki; İdeal Öğrenci Yurtları denilince alanında hem ailelerin, hem öğrencilerin en güvenli yurt dedikleri bir kurum haline gelmeyi başardık. İdeal ailesi olarak her sene 3500 öğrencimize sıcak bir yuva, huzur dolu bir aile oluyoruz. Bu sene de Türkiye’nin dört bir yanındaki öğrencilerimize, Konya, İstanbul ve Ankara olmak üzere toplamda 21 şubemizle hizmet vermeye hazırız. Üniversite hayatınızı İdeal’le bambaşka yaşayabileceğiniz, sosyal ortamların tadını doyasıya çıkarabileceğiniz, huzurla uyuyabileceğiniz, aileniz gibi hissedebileceğiniz şubelerimizde yurtlar arasındaki farkımızı sizler de hissedebileceksiniz. Yurt tercihinizi yaparken İdeal Öğrenci Yurtlarına mutlaka uğrayın. Kapısından içeri girdiğiniz anda kaliteyi, konforu ve rahatlığı bizzat kendiniz de görecek ve hissedeceksiniz. Sizlere kalitenin adını değil kendisini yaşatan, size kendinizi her anınızda özel hissettirecek İdeal’ le tanışın.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram