Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

İdeal Ankara Özel Kız Yurtları İle Güvenli Yaşam İmkânı

İdeal Ankara Özel Kız Yurtları İle Güvenli Yaşam İmkânı BLOG
ideal saat ikon 2023-05-25

İdeal Ankara Özel Kız Yurtları İle Güvenli Yaşam İmkânı

İdeal Ankara Özel Kız Yurtları İle Güvenli Yaşam İmkânı

Ankara özel kız yurtları olarak 28 yıldır başarılarla dolu bir hizmet politikamız vardır. İstanbul, Konya ve Ankara gibi metropollerde 12 kız ve 9 erkek İdeal Yurtları’yla bu yolda devam ediyoruz. Güven kavramına önem veren Ankara kız öğrenci yurtları arasında ilk sıralarda olduğumuz için gurur duymaktayız. 

Yurdumuzda hem öğrenci hem de çevre güvenliğinin en iyi şekilde sağlanabilmesi için, kameralı sistemler kullanılır. Bunun yanında gece, gündüz üst düzey bir güvenlik sistemi sağlayabilmek adına özel bir şirketle çalışılmaktadır. Bütün Ankara özel kız yurtları şubelerimizde öğrencilere güvenli yaşam imkânı sağlayarak; giriş-çıkışların kolay, güvenli olabilmesi için parmak izi sistemi sunuyoruz.

Çağdaş ve Evrensel Yurt İmkânı Sunan İdeal Ankara Özel Kız Yurtları Kalite Politikası!

İdeal Ankara özel yurtlar çağdaş ve evrensel yurt imkânı sunar. Sektöre öncü olan firmamız, her zaman gelişmeleri ve yenilikleri takip eder. Bu sektörde kendini ve ne istediğini bilen personellerle çalışan yurdumuz, öğrencilerin doğru kurumlara kazandırılmasında destek olur. 

Ankara özel kız yurtları olarak kayıt formu doldurup işlemleri tamamlanan öğrencilerin; kendilerini güvende ve aile sıcaklığı içinde hissetmelerini yardımcı olmaktayız. Her zaman onların yanında olarak katılımcı bir çalışma ortamı sunulur. 

İdeal öğrenci yurdumuz, esnek ve fikir özgürlüğünü teşvik eden bir sistemle yönetilir. Herkesin kendini değerli hissettiği İdeal Ankara özel kız yurtları içerisinde, siz de çeşitli imkânlar elde edebilirsiniz. Açıklanacak olursa;

 • Yüksek kalitede yurt hizmeti sunmak

 • Aile sıcaklığı hissettiren Ankara özel kız yurtları kapsamında modern ortamlar yaratmak

 • Hayal edilen şekilde yurt yaşam biçimi sunmak

 • Çalışan – öğrenci ve veli memnuniyetini üst düzeye taşımak

 • Sürekli olarak gelişen ve yenilenen bir hizmet yürütmek

 • Öğrencilerin aktif olabilmelerini sağlamak

 • İdeal Yurtları saygınlığını ve güvenilirliğini artıracak çalışmalar yapmak

1 - Yüksek Kalitede Yurt Hizmeti Sunmak

Yeni bir hayata başlayacak ve parlak bir geleceğe adım atacak gençlere, Ankara yurt tavsiyesi olarak İdeal Yurtları önerilir. Her zaman kalitenin ön planda olduğu firmamızda, öğrencilerine değer veren ve ödüllendiren bir anlayış hâkimdir. Bununla birlikte öğrencilerin yanında olarak daha başarılı olmaları ve kendilerine değer katmaları da desteklenir. 

2 - Aile Sıcaklığı Hissettiren Ankara Özel Kız Yurtları Kapsamında Modern Ortamlar Yaratmak

Ankara özel erkek yurtları veya kız öğrenci yurtları olarak hizmet veren firmamız; hâlen Türk misafirperverliğini ve aile sıcaklığını yaşatmaktadır. Yurtlarımızda kalan öğrencilerimize her zaman güler yüzlü ve çağdaş kültürümüzü aktarmaktayız.  

3 - Hayal Edilen Şekilde Yurt Yaşam Biçimi Sunmak

Sunduğumuz hizmet kalitesinin yaşam biçimi haline getirerek, sürekli olarak gelişmekte ve yenilenmekteyiz. Böylelikle ülke genelinde aktif bir şekilde hizmet ağımız yaygınlaşmaktadır. İdeal Ankara özel kız yurtları şubelerimizi tercih eden öğrencilerimize hayal ettikleri yurt yaşam biçimini sunmak için gelişmeye devam ediyoruz. Sizlerden aldığımız geri dönüşlerle de, hizmetimizi iyileştirme imkânı elde ediyoruz.

4 - Çalışan – Öğrenci ve Veli Memnuniyetini Üst Düzeye Taşımak

Kurumumuz Ankara kız yurtları arasında hizmeti ile ön plana çıkmaktadır. Politikamız gereği çalışanlarımıza, öğrencilerimize ve velilerimize ayrı bir önem verilir. Çünkü memnuniyet her zaman bizim için önemli olmuştur. 

Yaptığımız çalışmalar ve sunduğumuz hizmetlerle yurdumuzu tercih eden kişilerle bir bağ oluşturduk. Sürekli olarak bu bağı geliştirmek ve daha kuvvetli yapmak için özverili bir şekilde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Tüm bu hizmetlerimizin karşılığını almış olmanın gururuyla kurumumuz, en çok tercih edilen özel yurtlar arasında gösterilmektedir. 

5 - Sürekli Olarak Gelişen ve Yenilenen Bir Hizmet Yürütmek

Kurulumumuzdan bugüne kadar yerinde sayan bir kurum olmamaya özen gösterdik.  Bu sayede sürekli olarak gelişme ve yenilenme imkânı elde ettik. Kurumlarımız bugüne kadar güvenilirliği ve saygınlığı ile ön plana çıkmıştır. Ancak sadece bununla da kalmayıp sunduğumuz hizmetlerle de, öğrencilerin en ideal yurdu olma konumuna geldik. 

6 - Öğrencilerin Aktif Olabilmelerini Sağlamak

Kurumumuz öğrencilerin okul hayatları boyunca daha aktif olabilmelerini sağlayan etkinlikler düzenlemektedir. Ankara erkek öğrenci yurtları ve kız yurtlarında alanlarına göre birçok etkinlik yapılmaktadır. Böylelikle yurtlarımızı tercih eden öğrencilerimizi sanat, bilgi, spor ya da sosyal alanlarda daha aktif ve görülebilir olmasına imkân sunuyoruz. 

Erkek ve Kız Öğrenciler İçin Etkinlikler

Geleneksel kına gecesi 

İdeal gençlik şenliği 

İdeal eğlence zamanı 

Tavla-satranç turnuvası 

Şehir içi ve şehir dışı gezileri 

Geleneksel sıra geceleri

İkramlar 

Kızılay kan bağışı 

İdeal’de zumba geceleri 

Piknik organizasyonları 

Tarihi bölgelere geziler 

Tanışma gecesi 

Mezuniyet gecesi 

Moral geceleri

Sinema gösterimleri 

Tiyatro gösterileri 

Konserler 

Kültür, sanat ve spor kulüplerince düzenlenen aktiviteler 

7 - İdeal Yurtları Saygınlığını ve Güvenilirliğini Artıracak Çalışmalar Yapmak

İdeal Ankara özel kız yurtları; saygınlık ve güvenilirlik alanında ün yapmıştır. Çünkü öğrencilerimiz bizim için oldukça önemlidir. Onların güvenliği ve huzur içinde bir öğrencilik hayatı geçirebilmeleri için; her zaman bir adım önde olmayı amaç edinmekteyiz. Ankara yurtları arasında sunduğumuz ayrıcalıklarla farkını ortaya koyan popüler bir kurum olmaktayız.

Güvenilir İdeal Ayrıcalıkları

7/24 Diyalog 

Kartı odalar 

Özel güvenlik sistemleri 

Parmak izi sistemi 

Sağlık hizmetleri 

Deprem raporları 

Son teknoloji yangın dolapları 

Alarm sistemleri ve ekipmanları 

İdeal Ankara Özel Yurt Fiyatları 2023

İdeal Ankara yurt fiyatları olarak cazip seçenekler sunulur. Bu noktada her bütçeye uygun fiyatlara sahip olan firmamız; kız ve erkek öğrenciler için oldukça avantajlı olmaktadır. Ankara genelindeki yurtlarımızın fiyatlarında bazı farklılıklar görülebilir. Yani Ankara erkek yurdu Kızılay ve diğer bölgedeki yurtlarda fiyat farklılıkları gözlenebilir.

Belirtilen durumun nedeni, fiyatları etkileyen kriterlerin varlığıdır. Peki, fiyatlarımızı etkileyen kriterler nelerdir?

 • Yurt odalarımızın sahip olduğu özellikler ve yatak sayısı

 • Yurtlarımızın bulunduğu konumlar

 • Hizmetlerimizin kalitesi

 • Yurdun okullara olan uzaklığı

 • Binanın yaşı

Ankara özel kız yurtları ve Ankara erkek yurtları olarak hizmet sunan İdeal Yurtları; ödeme konusunda problem yaşamamak için de çeşitli kolaylıklar sağlar. Veliler ve öğrenciler bütçe durumlarına göre kız yurdu ve Ankara erkek yurt fiyatları tutarını; vade fırsatlarıyla, peşin olarak veya Visa ile ödeyebilirler.

Ankara Özel Kız Yurtları ve Erkek Yurtları | Ankara Tek Kişilik Yurt Fiyatları

Tek kişilik yurt fiyatları Ankara genelinde araştırma yapan öğrenciler; üst düzey güvenlik fırsatı ve memnun edici fiyatlar sunan firmamızı tercih edebilirler. Ev ortamını yaşayabileceğiniz ve kendinize ait samimi bir ortam yaratabileceğiniz tek kişilik yurt odalarımız; kız ve erkek öğrenciler kaliteli bir şekilde için sunulur.

Ankara özel kız yurtları ve Ankara özel yurt erkek tek kişilik ya da diğer odalara dair fiyat bilgisi için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca yurdumuzun sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ve merak ettiğiniz diğer konular için; iletişim adreslerimizden hızlı bir şekilde sorularınızı sorabilirsiniz.

 

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram