Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Huzurun ve Güvenin Adı İdeal

Huzurun ve Güvenin Adı İdeal BLOG
ideal saat ikon 2021-03-02

Huzurun ve Güvenin Adı İdeal

Huzurun ve Güvenin Adı İdeal

İdeal yurtları 1994 yılından beri günümüze kadar uzanan bir başarı öyküsüdür. 25 yılı aşkın bir sürededir 21 şubesiyle hala hizmet vermeyi başaran İdeal Öğrenci Yurtları yurt sektörüne öncü ve liderlik eden bir kurumdur. Öğrencilerine sadece barınma imkanı karşılamakla kalmayıp, her türlü soruna çözüm odaklı çalışan, öğrencilerine bir yurttan daha fazlası olmaya çalışan İdeal Yurtları; yurt denilince gerek ailelerin, gerekse öğrencilerimizin akıllarına ilk gelen isim oluyor. İdeal yurdu; öğrencilerine güveni ve kaliteyi bir arada sunmayı kendine ilke edinmiştir. Öte yandan verdiği ek hizmetler sayesinde de sadece bir yurt olmaktan ziyade, bir yuva olmayı amaçladığı için bu başarısının ödülünü de sektör lideri olmakla almayı başarmıştır.  Günümüzde evladını üniversite öğrenimini tamamlaması için başka bir şehre gönderen ailelerimizin beklentisi; konfor, güven, ve öğrencilerinin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilecekleri bir yurt oluyor. İdeal yurtları ise bu ihtiyaçları, sağladığı birçok hizmetle karşılamak için çalışmaktadır.

İdeal Yurtları Konya da 17, Ankara da 3 ve İstanbul da 1 şubesiyle sizlere çeyrek asırdır kaliteli hizmet vermektedir. Bulunduğu şehirlerdeki şubelerimizin üniversitelere yakın olması sebebi ile en çok tercih edilen yurtlar arasında yerini korumaktadır. Şubelerin üniversitelere uzak olması durumda hiçbir yurt da bulunmayan ücretsiz ring servislerimizle ulaşımı sizler için çok daha güvenli ve kolay bir hale getiriyoruz. Profesyonel yönetici kadrosu ile öğrencilerinin sorunlarını en kısa sürede çözen İdeal Öğrenci Yurtları; güvenlik, temizlik ve eğitim görevlilerince de öğrencilerine ev rahatlığında konfor ve güven sağlamaktadır. İdeal Yurtları her sabah sunduğu açık büfe sabah kahvaltılarıyla, sınırsız sunduğu wi-fi hizmetiyle, her gün düzenli olarak temizlik ekiplerince temizlenen odalarımızda, günün belirli saatlerinde yararlanabileceğiniz çamaşır ve ütü imkanlarımız, öğrencilerimizin sağlıklarını korumaları için spor salonlarımız, rahatlıkla vakit geçirebileceğiniz kafetaryalarımız ile misafir olmak yerine bir birey, bir evlat olarak gördükleri öğrencilerin sağlığı ve güvenliğini en üst düzeyde karşılamaktadır.

Güvenliğe son derece önem veren, öğrencilerini kendi evlatları gibi gören İdeal Yurtları adını en güvenli yurt olarak da duyurmayı başarmıştır. Bu sebepledir ki ailelerinizin sizleri bizlere akıllarında hiçbir soru işareti kalmaması, huzurla uyumaları ve gönül rahatlığıyla sizleri bizlere emanet etmeleri. Yurtlarımızda 7 gün 24 saat güvenlik kameralarımız, parmak izi girişlerimiz, yurt binasında bulunan özel güvenlik personelimiz, odalarımızda master kilit sistemlerimiz, gece ve gündüz personellerimiz ile mahremiyetiniz koruma altındadır. Bu sayede mağduriyet oranı neredeyse sıfıra indirgenerek güven konusunda farkını bir kez daha ortaya koymayı başarmıştır. Öğrencilerimizin sınav zamanlarında ne kadar yorulduğunu hepimiz biliriz. Bunun bilincinde olan İdeal Yurtları;  öğrencilerinin sınav öncesi ve sonrası dönemde rahatlayabilmeleri için geziler, etkinlikler, sosyal faaliyetler, sinema- tiyatro günleri, turnuvalar gibi çeşitli aktiviteler düzenleyerek öğrencilerinin stres atmasına, moral bulmalarına ve biraz da olsun kafa dağıtmalarına yardımcı olmaktadır. Bu yapılan faaliyetlerin en büyük katkısı şüphesiz ki sosyal bir ortamda bulunan öğrencilerimizin, sosyal birer birey olmalarıdır.

İdeal Yurtları; Türkiye’nin en büyük yurt zinciridir. Hiçbir vakıf ya da derneğe tabi olmayan sadece Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan İdeal Öğrenci Yurtları sürekli yenilen, çağdaş bir anlayışa sahip, geleceğimizin emaneti gençlerimizin memnuniyetini, hizmet anlayışının temeline yerleştirmiştir. İdeal yurtları; modern, güler yüzlü, güvenli, kaliteli ve yüksek standartlara sahip bir hizmet felsefesini ilke olarak benimseyip, kurumsallaşmış yapısının temel taşı olan sosyal sorumluluk bilinciyle gençlerimizin geleceğe güvenle bakmasını hedeflemektedir. Kuruluşundan bu yana tam kapasite ile hizmet veren İdeal Yurtları, sevgili gençlerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, sosyal gelişimlerine de büyük katkı sağlamaktadır. Kent yaşamının değişim hızı, eğitim amacıyla şehrimize konuk olan öğrencilerimizi içinden çıkılmaz dertlerle baş başa bırakmıyor her daim yanlarında oluyoruz.

İdeal Yurtları temel hedefi öğrenimini başarılı bir şekilde tamamlamak olan öğrencilerimizin, ders çalışmalarına ya da kişisel gelişimlerine ayıracakları zamanı olumsuz yönde etkileyecekleri her türlü olumsuzluklar, huzurlu bir yurt ortamında kalmanın avantajlarını daha da belirginleştirmektedir. Bu sebeple İdeal Yurtları öğrencilerine güvenli, konforlu, huzurlu, kaliteli bir hayatı değil kusursuz bir aile hayatı sunmaktadır. İdeal Yurtları kaliteyi uygun, en ideal fiyatlara sunma gayreti ile ödeme şekline ve oda seçeneklerine göre değişiklik gösterip, 1-6 kişilik arasında oda çeşitlilik göstermektedir. Şubeden şubeye gösterdiği fiyat çeşitliliği ile her bütçeye ve her öğrencimize hitap etmektedir. Sektöre adını altın harflerle yazdırmayı başaran İdeal Yurtları; çeyrek asrın bilgi ve deneyimleriyle öğrencilerine bir yurttan daha fazlasını sunmuş ve sunmaya da devam edecektir. 25 yıldır yaptığı çalışmalarla gerek ailelerin gerekse velilerin takdirini daima kazanmayı başarmıştır. Erkek ve kız yurdu olmak üzere iki kategoride de geçmişten gelen deneyimi, yurtlarında sağladığı ayrıcalıkları ile öğrencilerinin refah seviyelerini en üstte tutmayı başarmıştır. 25 yıldır misafir ettiği kız ve erkek bütün öğrencilerinin yüzlerindeki tebessüm olmayı başarmış, onların takdirini kazanmış, ve memnun etmeyi başarmıştır. İdeal Yurtları kendisine ilke edindiği yaşanılan yerin yaşayana yakışır olması anlayışı ile ilerlemiş bu sebeple de yurtlarında kalitenin adını değil kendisini yaşatmayı hedeflemiş ve başarmıştır. Bir öğrenci yurdu işletmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Öğrencilerle iletişim halinde kalmanın ne kadar önemli olduğunu da biliyoruz. Bu yüzden öğrencilerin herhangi bir sorunla karşılaşmaması çabasındayız. İdeal ailesi olarak öğrencilerimizle 7/24 temas halindeyiz. Geleceğimizin emanetleri olan siz değerli gençlerimize kalitenin adını değil kendisini sunmaktayız. Sizler de geleceğiniz için önemli olan bu adımda sorunsuz, kusursuz, kaliteli ve konforlu bir hayat istiyorsanız İdeal ailesine buyurun. İdeal Öğrenci Yurtlarında üniversite hayatınızı huzurla ve güvenle geçirin.  

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram