Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Gazi Öğrencileri Üniversite Hayatını İdeal'le Taçlandırıyor

Gazi Öğrencileri Üniversite Hayatını İdeal'le Taçlandırıyor BLOG
ideal saat ikon 2021-02-20

Gazi Öğrencileri Üniversite Hayatını İdeal'le Taçlandırıyor

Gazi Öğrencileri Üniversite Hayatını İdeal'le Taçlandırıyor

Başkent Ankara’ da bulunan Gazi Üniversitesi yıllardır en çok tercih edilen üniversiteler arasında yer alıyor. Ankara’nın merkezinde bulunan Gazi Üniversitesi bünyesinde birçok öğrenci bulunduruyor ve böylelikle de öğrencilerin kalma sıkıntısı baş gösteriyor. Ankara’da okumanın birçok avantajı olduğu kadar zor tarafları da vardır. Gazi Üniversitesi etrafında birçok yurt bulunuyor fakat bunlardan hangileri iyi hangileri kötü bir yaşam ve ayrıcalıklı fırsatları olduğunu iyi ayırt etmek gerekmektedir. 

 

Ailenizden ayrıldığınız bu süre zarfında sizlere yurt ve eve çıkmak olmak üzere iki seçenek karşılıyor. Sizlere her ne kadar ev tutmak cazip gelse de size evden daha iyi seçenekler sunan yurtlar da mevcuttur. Sizlere evinizi aratmayacak konforu, güveni, özgürlüğü sağlayan Özel İdeal Öğrenci Yurtları sizlerin rahat bir yurt hayatı sürmeniz için 25 yılı aşkın süredir sizlerin hizmetindedir.

 

Gazi Üniversitesine en yakın öğrenci yurdu olarak Özel İdeal Öğrenci Yurdu sizlere iki erkek bir kız toplamda üç şubesi ile sizlere hizmet vermektedir. Diğer yurtlarda bulunmayan fırsatları ile sizleri son derece avantajlı bir yurt hizmeti bekliyor. Eve çıkmaktansa yurda yerleşmeyi seçen öğrencilerimiz bizim yurdumuzu seçtiği takdirde gayet cüzi rakamlar ile evde yaşanacak sıkıntıların hiçbirini çekmez ve böylelikle de sıkıntılı bir öğrenim hayatı yaşamaktansa sizi rahat bir yurt hayatı karşılar. Size sunduğumuz avantajlar ve konfor ile geleceğe güçlü adımlar atmanız adına sizin yanınızda oluyoruz.

 

Öğrencilerin ev yaşantısında olan elektrik, su, gaz, internet faturası derdi yurtlarımızda asla yoktur. Temizlik personelimiz ile günün belli saatlerinde odalarınız dip köşe temizlenir ve sizlere düşen ise odanızın keyfini çıkartmak olur. Ücretsiz internetimiz ile sizlerin odanızda kaliteli zaman geçirmenize sınav zamanlarında sorunsuz bir şekilde yurtlarımızda bulunan çalışma salonları ile ihtiyacınızı giderebilmektesiniz.

 

Gazi üniversitesine en yakın öğrenci yurtları arasında olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları sizin güvenliğiniz ve ailelerinizin gözü arkada kalmaması amacı ile girişlerde bulunan gece ve gündüz personellerimiz,   özel güvenlik şirketimizle yurdumuzun etrafında bulunan 7/24 kamera sisteminin de dışında odalara girişte master kilit sistemleri,  parmak izi girişi ile güvenliğimiz son sistemdir. Geçmiş yıllarda ve hala devam etmekte olan başarı öyküsünün adı olan İdeal Öğrenci Yurtlarının bu başarısı yıllardır yurtlarımızda misafir olan öğrencilerimiz olmuştur.

 

 Gazi Üniversitesine en yakın öğrenci yurdu olmasının yanında ulaşımı kolay olmasının yanında bulunduğu konum sebebi ile üniversitelere olan yakınlığı öğrencilerin işini son derece kolaylaştırmaktadır. Bunların dışında yurtlarımızda bulunan ücretsiz ring servislerimiz ile öğrencilerimizin üniversitelerine ulaşımı sorunsuz bir hale geliyor. Yurtlarımızda bulunan kafeteryalarımız, çalışma alanlarımız ve kantinlerimiz ile sizlere kaliteli bir yaşamın perdesini aralıyoruz. Yurtlarımızda sunulan açık büfe sabah kahvaltımız dışında yurt binalarımızda bulunan kafeteryalarımız ile dışarıya çıkmanıza gerek kalmadan uygun fiyatlar ile ihtiyaçlarınızı giderebiliyorsunuz.  

 

Bunların dışında ütü, çamaşır makinesi vb. birçok fırsattan yararlanabilirsiniz. Ayrıca yurtlarımızda bulunan spor salonları voleybol-futbol-basketbol sahalarımız ile sizlerin daha yaşanılır ve sağlıklı bir yurt hayatı geçirmenizi sağlıyoruz.

Sizlere sunduğumuz kaliteli hizmet standartlarımızın üstüne her geçen gün geliştirerek daha iyi ve daha konforlu hizmet vermeyi kendimize hedef haline getirmiş bulunmaktayız. Aileleriniz gözü arkada kalmadan, gönülleri rahat bir şekilde siz öğrencilerimizi bizlere emanet ediyorlar. Okuyan, araştıran, teknolojiyle iç içe yetişen birer birey olmanız için sizlere elimizden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyoruz. Özel sosyal alanlarımız ile az da olsa sizleri stresten uzak tutmaya çalışıyor biraz da olsa kafalarınızın dağılması için öğrencilerimize peyzaj ve bahçe ile de hizmet veriyoruz.

 

Gazi Üniversitesine en yakın öğrenci yurdu olmasının yanı sıra alanında birinci olmasının en önemli sebebi; 25 yılı aşkın köklü ve başarılarla dolu geçmişine ve deneyimine dayanıyor. Böylelikle de alanımızda en iyisi olmayı başarıyoruz. Kusursuz bir düzen ile sizlere son derece konforlu ve modern bir hayat sunuyoruz.

 

Yurtlarımızdaki kaliteyi başka hiçbir yerde bulamayacağınızın teminatını veriyoruz. Yurtlarımızda sizinle ilgilenen profesyonel ve deneyimli kadromuz ile sizlerin herhangi bir sorunu karşısında çözüm bulmaya çalışıyor, sizlerin her zaman yanında olmayı başarıyoruz.

 

 Bu kadar fırsatların arasında sizlere en uygun en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla ve uygun seçeneklerle sizlere sunuyoruz. Öğrencilik hayatınızı dolu dolu yaşayacağınız avantajlarla dolu bir fırsat sizi bekliyor. Aile sıcaklığını aratmayan personelimiz sizlerin en ufak sıkıntısında çözüm yolu bulmak için elinden geleni yapan çalışanlarımız ile sizlere sorunsuz ve kaliteli bir yaşam imkanı sunar.

 

Sizlerin mutluluğu, rahatı, güvenliği için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çabalıyoruz. İdeal ailesine katılan her öğrencimiz bizim için çok değerlidir. Herkese eşitlik esastır. Sizlerin hayata attığı bu önemli adım hayatınızı belirlemeye yardımcı bir basamaktır ve siz bu basamağa çıkarken İdeal Öğrenci Yurtları olarak her daim size yardımcı oluyoruz.

 

Gazi Üniversitesine en yakın öğrenci yurdu olarak yurt denilince akla ilk gelen isim olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Sizlerin güvenliği ve ailelerimizin takdiri ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek açısından hep bir adım sonrasını düşünüyoruz. Kalitesinden hiç bir zaman ödün vermeyen yurdumuz sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak adına bünyesinde bulundurduğu öğrencilerine her zaman yanında oluyor, öğrencilerimizin sıkıntısı ve ihtiyaçlarını en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz.

 Yurtlarımızın size uygun, yakışır olması adına elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İdeal Öğrenci Yurtları olarak  kaliteyi  başka hiçbir yurtta karşılamayacağınızın teminatını verebilmekteyiz. Sunulan bu imkanlar doğrultusunda sizleri olabildiğince dertsiz, tasasız bir yurt hayatı beklemekte. Sizde hayatınız bu önemli adımında doğru kararlar vererek kendiniz için kaliteli bir gelecek hazırlayabilirsiniz. İdeal ailesinde olan her öğrencimiz gibi sizler de bizim için son derece değerlisiniz. İdeali olmak ayrıcalıktır.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram