Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Bosna da İdeal Ayrıcalıkları

Bosna da İdeal Ayrıcalıkları BLOG
ideal saat ikon 2021-03-01

Bosna da İdeal Ayrıcalıkları

Bosna da İdeal Ayrıcalıkları

Hayatınızdaki en önemli zamanlardan biri olan üniversite tercihiniz de sizler yeni bir hayatın kapılarını aralamış olacaksınız. Sizleri bekleyen hayata yine sizler yön verecek geleceğinizi hazırlayacaksınız. Kazandığınız şehir belki hiç bilmediğiniz tanımadığınız bir şehir olacak. Bu da sizlerin kalacak yer sorununuzu ortaya çıkaracaktır. Ailelerinizin gözünün arkada kalmaması, öğrencilerimizin gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri bir yurt tercih etmek geleceğiniz açısından büyük bir rol oynar. Özel İdeal Öğrenci Yurtları sizin aklınızdaki tüm sorulara cevap verir nitelikte bir yurt olarak hazırlamıştır. Sizlere evinizdeymiş gibi hissettirecek aile sıcaklığını aratmayan yurtlarımız ile 25 yıldır hizmet vermekteyiz. Tamamen öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre hazırlanmış yurtlarımız sizler için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

 

Konya Bosna Yurtları sizlere bir öğrenci evinde olmayan tüm imkanları sunmaktadır. Sizlerin tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren yurtlarımız tamamen öğrencilerimizin zevk ve anlayışına göre tasarlanmıştır. Ailelerinizin gözünün arkada kalmadan bırakabileceği bir yurt bulmak Özel İdeal Öğrenci Yurtları ile artık çok kolay bir hale gelmiştir. Yurtlarımızdaki 7/24 kamera sistemimiz ile mahremiyetiniz ve özel eşyalarınız daima koruma altındadır. Yurtlarımızın giriş – çıkışlarında bulunan güvenlik personelimiz, master kilit sistemlerimiz ve parmak izi okuyucularımız ile yurtlarımız son derece güvenlidir. Konya Bosna Yurtları arasında akla ilk gelen isim olmayı başardık. Ev tuttuğunuz takdirde karşılaşacağınız hiçbir sorunla yurtlarımızda karşılaşmayacağınızın teminatını vermekteyiz. Ay sonu gelen fatura dertlerinizin hiçbiri ile yurtlarımızda karşılaşmayacağınız için sizleri son derece rahat bir yurt hayatı karşılar. Siz öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan yurtlarımız sizler için son derece idealdir. Yurtlarımızdaki odalar 1-6 kişilik arasında değişim göstermektedir. Yurt odalarımız son derece modern bir şekilde dizayn edilmiştir. Sizlerin rahatı ve konforu düşünülmüş ve modern olarak tasarlanmış odalarımızda sizlerin evinizdeymiş gibi hissetmenize yardımcı oluyoruz. Yurtlarımızda bulunan açık büfe sabah kahvaltımız ile sizlerin güne zinde başlamanıza yardımcı oluyoruz. Bunun yanında yurtlarımızda bulunan kantin ve kafeteryalarımız ile dışarıya çıkmadan uygun fiyatlara ihtiyaçlarınızı giderebilmektesiniz. Yurtlarımızda bulunan spor salonlarımız dışında futbol – voleybol – basketbol sahalarımız ile de daha aktif bireyler olabilmeniz için elimizden geleni yapmaktayız. Bunların dışında yurtlar arası düzenlenen turnuvalarımız ile kupa heyecanı yaşayabilirsiniz. Sizlere bir yurttan daha fazlası olduk olmaya da devam etmekteyiz. Yurtlarımız bulundukları yer ve konum ile üniversitelere yürüme mesafesindedir. Bunun dışında yurtlarımızda bulunan ücretsiz ring servislerimiz ile üniversitenize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarına yakın olan yurtlarımız ile istediğiniz yere de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

 Konya Bosna Yurtlarında bulunmayan ama yurtlarımızda bulunan ücretsiz internetimiz, ücretsiz ütü ve çamaşır makinesi imkanımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Vize, final haftanızda kütüphaneye gitmenize gerek kalmadan sizlere özel olarak tasarlanmış çalışma alanlarımızda rahatlıkla sessiz bir şekilde çalışabilirsiniz. Tamamen sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış ve dizayn edilmiştir. Yurtlarımızda bulunan imkanlar doğrultusunda sizlere en iyi hizmet verebilmek adına her zaman büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Sizler için en ideal ücreti vermeye çalıştığımız yurtlarımız bütçeye uygundur. Sizleri biraz da olsa sınav stresinden uzaklaştırmak için yapmış olduğumuz partilerimiz (kısır, mangal, kestane, aşure, supangle, mantı, lokma, spagetti, çay saatleri, salep, irmik helvası saatleri vb…) ile sizlerin kültürel (Ankara, Kapadokya vb…) birçok etkinliğimizde sizlere moral kaynağı oluyor, yüzünüzdeki tebessümün nedeni olmak istiyoruz. Sizlerin sosyal açıdan mutlu olmanızı ve daha sosyal bireyler olmanıza olanak sağlıyoruz. Böylelikle sizlerin mutluluğunu, ailelerinizin gözlerinin arkada kalmamasını yardımcı oluyoruz. Sizler için çıktığımız bu yolda daima daha iyisini yapmayı hedefliyoruz. Konya Bosna Yurtları arasında sizleri en iyi şekilde ağırlayacak olan şüphesiz Özel İdeal Öğrenci Yurtlarıdır. Yurtlarımızın tamamı Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı olup asla bir dernek ya da vakıfa bağlı değildir. Sizler için 25 yıldır durmadan çalıştık ve en iyisini yapmayı başardık. İdeal Öğrenci Yurtlarında karşılaştığınız herhangi bir sorun ya da sıkıntıda siz öğrencilerimizin sorunları ile anında ilgilenen deneyimli personellerimiz, çözüm odaklı çalışan ekibimizle her türlü sorununuza çözüm üretiyoruz. Yurt odanızda yaşadığınız herhangi bir sıkıntıda (musluğun akıtması, ampulün patlaması vb…) gibi problemlerinizde sizlerden asla ücret talep edilmez. Sizlerin sorunlarını en kısa sürede halletmek üzere yurdumuzda bulunan teknik servisimiz ile sizleri asla yurt odalarımızda mağdur etmeyiz. Ayrıca yurtlarımızın anlaşmalı olduğu özel sağlık kuruluşlarından ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Sizlerin mutlu, rahat, huzurlu ve en önemlisi güvenli bir yurt hayatı yaşamanız için 25 yılı aşkın bir süredir çalışıp çabaladık sizlerin mutluluğu ve ailelerin takdiri ile sektör de en iyisi olmayı başardık. Deneyimli kadromuz ve profesyonel ekibimiz ile lider firma olduk. Büyük bir özveri ile çalıştığımız bu sektörde sizler için en iyisini yapmaya çalışmak bizim her zaman hedefimiz oldu.

 

 Konya Bosna Yurtları arasında biz kendimize kaliteyi ilke edinerek sizlere; rahatı, sosyalliği, güvenliği, konforu ve özgürlüğü vb… daha birçok şeyle kendimizi hep bir adım daha ileriye taşıdık ve bu sayede başarıyı elde edip sektöre adımızı altın harflerle yazdırmayı başardık. Sizlere bir yurttan daha fazlasını vermeyi kendimize her zaman bir hedef haline getirdik. Evinizdeki gibi rahat, konforlu ve güvenli bir yurt hayatı geçirmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Konya Bosna Yurtları içinde olmayan birçok imkanı İdeal bünyesinde olan her öğrenciye sağladık. Öğrencilerimiz yurdumuz da kaldıkları süre zarfında İdeal’ li olmanın ayrıcalıklarını sonuna kadar yaşayacakları gibi sektördeki farkımızın nedenini daha net bir şekilde anlayacaksınız. Diğer yandan çocuklarının mutluluğu için elinden geleni yapan ailelerimiz de onların mutluluğu ile bizleri takdir etmektedir.

 

Sektördeki başarımız ve farkımız herkes tarafından fark ediliyor. İdealli olmak her zaman ayrıcalıklıdır.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram