Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Beşiktaş'ın Gözdesi İdeal

Beşiktaş'ın Gözdesi İdeal BLOG
ideal saat ikon 2021-02-22

Beşiktaş'ın Gözdesi İdeal

Beşiktaş'ın Gözdesi İdeal

Türkiye’nin en kalabalık nüfuslu ilimiz olan İstanbul’da bir üniversite hayatının size hem eksileri hem de artıları olacaktır. İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Beşiktaş ilçesinde birçok öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yurt sayısının fazla olması öğrencilerimizi tercih konusunda zorlamaktadır. Aralarında en güvenlisini, en iyisini ve en kalitelisinde kalmak isteyen öğrencilerimiz yurt seçiminde akıllarında soru işareti bırakmaktadır.

 

Ailenizden uzakta bir yurt hayatı yaşayacak olmanız sizler için duygusal anlamda oldukça ağır bir durumdur. Ailelerinizin ve sizlerin akıllarındaki tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz İdeal Öğrenci Yurtları sizlerin daima yanınızda olup tüm sıkıntılarınızla ailenizden biriymiş gibi ilgilenir. Sizlere aile sıcaklığını aratmayacak bir yurt imkanı sunan İdeal Öğrenci Yurtları sizler için elinden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyor. Sektörde bir numara olan İdeal Öğrenci Yurtları yurt denilince akla ilk gelen isim olmayı başarısı ile sağlıyor.

 

Sizlerin bu zorlu yolda yanınızda olan İdeal Öğrenci Yurtları sizlere birçok imkan sunmakla beraber sizlere verdiği değeri sonuna kadar hissetmektesiniz. Birçok Beşiktaş Kız Öğrenci Yurtlarında olmayan imkan ve avantajlar ile sizlere daha kaliteli bir yurt hayatı sunuyor. Sizin ve ailelerin güvenlik hakkında hiç tereddüt etmeden bizlere emanet etme sebepleri girişlerde duran güvenlik personellerimiz,7/24 kamera ile izlenen yurdumuz ve master kilit sistemlerimiz ile sizlerin güvenliğini son derece önemsiyoruz.

 

Beşiktaş Kız Öğrenci Yurtlarının etrafında birçok yurt ve üniversite bulunmakla beraber İdeal Öğrenci Yurdu da ilk sıralarda gelmektedir. Bunun sebebi başta da dediğimiz üzere sizlere sunulan imkanları başka hiçbir yurtta bulamayacağınızın teminatını verdiğimizden kaynaklanmaktadır

 

İstanbul gibi kalabalık bir şehirde ulaşım oldukça sıkıntılı bir haldedir. Sizleri bu sıkıntıdan kurtaracak olan yurdumuzda bulunan ücretsiz ring servislerimiz ile sizlerin ulaşım sıkıntınızı en az indirmeye özen gösteriyoruz. Bunun dışında öğrencilerimiz ev tuttuğunda yaşayacağı sıkıntıları bizim yurdumuzda asla karşılaşmaz. Sizler ev tuttuğunuzda önünüze çıkacak sorunların hiçbiriyle karşılaşmazsınız.

 

Üniversite hayatınız boyunca sizlere sadece barınma ihtiyacınızı değil diğer tüm ihtiyaç duyacağınız şeylerde de yardımcı olmaya özen gösteriyoruz. Sizlere sadece bir yurt değil bir yurttan daha fazlasını olmaya son derece gayret ediyoruz. İstanbul’da sadece Beşiktaş’ta olan yurt şubemiz sizlerin barınma ihtiyacı için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

 

Beşiktaş Kız Öğrenci Yurtlarında olmayan imkanları İdeal Öğrenci Yurtları sizlere daha kaliteli bir yurt hizmeti vermek adına yurtlarımızda bulunan kafeteryalarımız, sabah kahvaltısı, ücretsiz internet, ücretiz ring servislerimiz ile sizlere daha yaşanılır bir yurt hayatı sunmaya çalışmaktayız. Ev tuttuğunuz takdirde sizlerin üstüne binen yükün hiçbiri yurtlarımızda olmamakla beraber size verilen ücret miktarının dışında başka bir ücret talep edilmemektedir.

 

 

Yurtlarımızın fiyatları kalınan oda sayısına göre değişiklik göstermektedir. Sizlerin daha konforlu ve daha rahat bir yurt hayatı geçirmeniz için son derece konforlu olarak hazırlanmış odalarımız ile sizlere evinizi aratmayacak rahatlığı sağlamaya çalışmaktayız. Odalarınız günün belli saatlerinde temizlik personellerimiz tarafından hijyenik bir şekilde temizlenir. Diğer yandan sizlerin de ihtiyacı olduğu takdirde ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz ütü, çamaşır makinesi vb. ile ihtiyaçlarınızı giderebilmektesiniz.

 

Siz öğrencilerimizin için yurtlarımızda bulunmakta olan voleybol-futbol-basketbol sahalarımız spor salonlarımız ile sizlerin sağlıklı ve sosyal birer birey olmanızı sağlıyoruz. Yurtlarımızda bulunan kantinlerimiz ile gayet makul fiyatlar ile de ihtiyaçlarınızı giderebilme imkanına sahip oluyorsunuz. Sizlere daha iyi bir yurt hayatı geçirmeniz adına elimizden gelenin fazlasını yapmaya 25 yılı aşkın tecrübemiz ve birikimimiz ile sektörde en iyisi olmayı başarıyoruz. Sizlere verdiğimiz değerin karşılığını ailelerin teşekkürü ve sizlerin memnuniyeti ile bunu başardığımızın farkına varmış durumdayız.

 

Beşiktaş Kız Öğrenci Yurtlarında sizlere ıradan bir hizmet sunarken İdeal ailesinde olmanın ayrıcalıklarını sonuna kadar fark edeceksiniz. Şu ana kadar yurtlarımızda misafir ettiğimiz öğrencilerimizin memnuniyeti ile sizlere sunduğumuz hizmetler ile doğru yolda olduğumuzun farkına varmış durumdayız.Kendimize kaliteyi ilke edinerek sizlere; konforu, rahatı, özgürlüğü, sosyalliği, güvenliği vb ve daha birçok şeyle kendimizi hep bir adım daha ileriye taşıdık. Sizlerin en ufak bir sıkıntısında hemen ilgilenen personellerimiz ile sizlerin sorununa anında çözüm odaklı davranıp sizleri sıkıntınızdan anında kurtarır. Öte yandan odanızda olan herhangi bir teknik arıza (musluğun bozulması, ampulün patlaması vb.) sonucu bozulan ya da kırılan eşyalarınız ile yurtlarımızda bulunan teknik personelimiz ile sizlerin mağduriyetini anında gidermekteyiz. Bu da sizin daha rahat bir yurt hayatı yaşamanıza sorunsuz, stressiz bir şekilde yurt hayatınıza devam etmenize olanak sağlar.

 

Sizler için anlaştığımız özel sağlık kuruluşlarından ücretsiz bir şekilde yararlanabilmektesiniz. Sizleri düşündüğümüz yurtlarımızda her şey son teknoloji olup sizlerin sınav zamanlarında daha başarılı olabilmeniz ve daha rahat çalışabilmeniz adına yurtlarımızda bulunan çalışma alanları ile kimseyi rahatsız etmeden çalışabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Sizi kendi evlatları gibi gören yurt personellerimiz ile en ufak sıkıntınızı ailenize gerek kalmadan rahatça söyleyebilirsiniz.

 

Beşiktaş Kız Öğrenci Yurtlarında bulamayacağınız imkanlar ile Özel İdeal Öğrenci Yurtları gerek sektörde başarısı gerekse sizlerin memnuniyeti ile yurt hizmetinde lider olmayı başarıyor. Sizlere sunduğumuz İdeal yaşam alanları ile asla kısıtlama ya da özgürlüğünüz elinizden alınmış gibi hissetmenize sebep olacak en ufak sebep görünmemektedir. Siz öğrencilerimizin ve velilerimizin yurt denilince akla ilk gelen olmak bizi gerçekten onurlandırmaktadır. Sizin her başarınız ile bizde mutlu olup sizin üzüntünüzle de üzülmekteyiz. İdeal’li olmanın ayrıcalıklarını kaldığınız her süre zarfında hissetmenizin teminatını veriyoruz. Sizin güvenliğiniz, mutluluğunuz, rahatınız ile ailelerin huzuru ve takdiri bizim doğru yolda olduğumuzun kanıtıdır. Sende 25 yıldır kendimize ilke edindiğimiz Üniversiteli olmak ayrıcalıklıdır İdeal’li olmak daha ayrıcalıklıdır diyorsan seni de aramızda görmek isteriz.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram