Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Başkent'te Kalitenin ve Konforun Adı İdeal

Başkent'te Kalitenin ve Konforun Adı İdeal BLOG
ideal saat ikon 2021-02-19

Başkent'te Kalitenin ve Konforun Adı İdeal

Başkent'te Kalitenin ve Konforun Adı İdeal

Ülkemizin en kalabalık şehri olan Başkent Ankara’da üniversite sayısının çok fazla olması sebebiyle öğrenci şehri haline gelmiş bir şehirdir. Bünyesinde 18 tane üniversite olması sebebiyle öğrencilerin oldukça dikkatini çekiyor. Üniversitelerinin köklü geçmişi ile Türkiye’ de en iyi üniversiteleri bünyesinde bulunduran başkent Ankara bu sene de öğrencileri misafir etmeye devam ediyor. Yükseköğretim alanında kendini geliştirmiş ikinci şehir haline gelen Ankara’ da öğrencilerimizin barınma sorunu nasıl çözümleniyor ?

Öğrencilerin barınma sorunlarına çözüm olarak akıllardaki iki seçenek ev tutmak, ya da yurt da kalmak oluyor. Peki ev ve yurt arasındaki farklar neler, hangisi öğrencilerimiz için avantajlı, güvenli, rahat ve masrafsız gelin bir bakalım;

Ev tutmak isteyen öğrencilerimiz memleketlerinden ayrılıp Başkent bir şehre gelerek önce kendilerine ev bakmakla uğraşacaklar. Daha sonra evi tutmak, ev için depozito ödemek, eşya satın almak, ev kirası ödemek, ev temizlemek, döşemek gibi sorunlarla uğraşarak sıfırdan bir ev kurmanın zorluğuyla karşı karşıya kalacaklar, yüksek maliyetlerle baş etmek için çabalayacaklar. Bu zorluklar aşılsa bile öğrencimiz hiç tanımadığı bir ortamda kendisine ev arkadaşı bulmak gibi bir sorunla karşılaşacaklar. Daha sonra ev temizlemek, ütü yapmak, çamaşır yıkamak, bulaşık yıkamak gibi zaman kaybettiren bir takım zorluklarla daha karşılaşacaklar. Bunlardan daha da önemlisi ise; güvenlik gibi hayatımızı doğrudan etkileyen bir etkenle, büyük sorunların baskısı altında kalacak, sorunlara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kız öğrencilerimiz için hat safhada tutulması gereken güvenlik konusu için evde kalmanın zorluğu baş göstermeye başlayacaktır. Bu nedenledir ki Ankara Üniversitesine en yakın öğrenci yurdu olarak baş gösteren İdeal Öğrenci Yurtları olarak sizlere; çok daha güvenli, çok daha ekonomik, daha rahat ve sorunsuz bir ortam vaad ediyoruz. Çünkü yurtlarımızda;

*Evde yaşayabileceğiniz sorunların hiçbirini yaşamazsınız.

* Ev kirası, elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon gibi göz korkutan faturaları ödemek zorunda kalmazsınız.

* Bulaşık- çamaşır yıkamak, ütü yapmak, ev temizlemek, yemek yapmak gibi vakit kaybedeceğiniz şeyler yapmak zorunda kalmazsınız.

* Kendinize bilmediğiniz, yabancı olduğunuz bir şehirde arkadaş bulmak, aktifleşememek gibi sorunlarınız olmaz.

Tüm bu sebeplerden dolayı bile Ankara Üniversitesine en yakın öğrenci yurdu olarak sektör lideri olan İdeal Öğrenci Yurtları ile tanışabilirsiniz. Evde kalmanın zorluğuyla en az bir kere karşılaşmış öğrencilerimizin ikinci sene tercihleri zaten yurt oluyor. Bir de İdeal Öğrenci Yurtlarıyla karşılaşmış, tanışmış öğrencilerimiz var ki bütün eğitim öğretim yılını İdeal ailesinde geçiriyor. Peki neden İdeal Öğrenci Yurtları;

-Sizlere en modern, en kaliteli, sorunsuz hizmeti sunan

-Ankara’ da 3, İstanbul’ da 1, Konya’ da 17 toplamda 21 şubesiyle şehrin en merkezi yerlerinde, üniversitelere yakın ve ulaşımı kolay yerlerde sizlere hizmet vermektedir.

- 25 yıllık bilgi, birikim, deneyim ve tecrübeye dayalı hizmet anlayışıyla alanında öncü

- Öğrencilerine aile şefkatiyle yaklaşan, sorunlarına çözüm üretmek için canla başla çalışan personelleriyle her daim çözüm odaklı

- İlgi ve seçimlerinize dayalı sosyal bir çevrede olmanıza katkı sağlayan

-Kaliteli, konforlu, güvenli ve özgür yaşayabileceğiniz mekanlarda sizlere hizmet veren

- Sizlerin sıcak bir aile ortamında yaşayabilmeniz için en uygun ve ekonomik seçenekleri sizler için susan İdeal Öğrenci Yurtları Ankara Üniversitesine en yakın yurt seçenekleri arasında lider bir markadır.

Ankara Üniversitesine en yakın öğrenci yurdu olarak sektör devi olan İdeal Öğrenci Yurtlarında her şeyden önce güvenliğiniz düşünülmüştür. Yurtlarımızda 7/24 güvenlik kameraları, özel güvenlik personellerimiz, odalarda kartlı veya master kilit sistemlerimiz, parmak izi sistemlerimiz, gece ve gündüz personellerimizle kafalarınızda hiçbir soru işareti kalmadan rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamanıza yardımcı oluyoruz. Yurt seçimi yaparken her şeyden önce güvenlik diyen ailelerimiz için en güvenli ortamı sizler için sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Aldığımız tüm tedbirler ve önlemlerle Ankara Üniversitesine en yakın öğrenci yurdu olarak güvenliğimizle parmakla gösterilen bir yurt haline gelmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Özel İdeal Öğrenci Yurtları olarak öğrencilerimize konforlu ve kaliteli ortamı sunmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Hijyen en önemli prensiplerimizden biri olduğu için odalarımız günlük olarak temizlik personellerimiz tarafından temizlenmektedir.

Ankara Üniversitesine en yakın öğrenci yurdu olarak kalitenin adını değil kendisini sizlere yaşatıyoruz. Yaşanılan yerin yaşayana yakışır ilkesini kendimize esas alarak sizlere kaliteyi bizzat yaşatıyoruz. Sizleri yeşille buluşturan peyzaj ve bahçelerimizle, sizlerin daha sağlıklı birer birey olabilmeniz için yurtlarımızda bulunan spor salonlarımızdan ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Zevkle ve modern şekilde döşenmiş ortak kullanım alanlarımızda rahat edebileceksiniz, çalışma odalarımızda vize- final haftalarınızda çok rahat bir şekilde ders çalışabileceksiniz. Sizlere sunduğumuz sınırsız ve ücretsiz wi-fi hizmetimizle ihtiyacınız olan her şeye ulaşabileceksiniz, tüm ders notlarınıza kavuşabileceksiniz.

Ankara Üniversitesine en yakın öğrenci yurdu olarak; yurtlarımızda her türlü fiziksel olanaklarını bulmakla kalmaz, aynı zamanda sosyal ve kültürel etkinliklere de katılma imkanı bulacaksınız. Ankara Üniversitesine en yakın öğrenci yurdu olarak yurt sektörüne adımızı altın harflerle yazdırmayı başardık. En sosyal yurt olduğumuzu 25 yıldır bünyemizde misafir ettiğimiz öğrencilerimizin gezileri, faaliyetleri, etkinlikleriyle kanıtlamayı başardık.

Ankara Üniversitesinde ve Başkent de okuyacak bütün öğrencilerimizin bir kez olsun Özel İdeal Öğrenci Yurtlarıyla tanışmasını öneriyoruz. İdeal ailesiyle tanışmış öğrencilerimiz kaliteyi, konforu, huzuru, güveni, konforu hiçbir yurt da bulamayacaklarını anlayacaklar. Verdiğimiz hizmet kalitemizle sektörde öncü ve lider bir yurt olmayı başardık ve kalite farkımızı her zaman ortaya koyduk. Sizler de gelin İdeal Öğrenci Yurtlarıyla tanışın ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Üniversite hayatınızı İdeal’ le birleştirin, üniversite hayatınızı renklendirin.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram