Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Başkent'te de İdeal Farkı

Başkent'te de İdeal Farkı BLOG
ideal saat ikon 2021-03-03

Başkent'te de İdeal Farkı

Başkent'te de İdeal Farkı

Başkentimiz olan Ankara’da birçok üniversite bulunmaktadır. Seçeneğin çok olduğu şehrimizde geleceğinize yön vermek adına birçok üniversite seçeneği mevcuttur. Kazandığınız üniversite kendi şehriniz dışında hiç tanımadığınız bir şehir de çıktıysa şayet en büyük sorunlardan biri de kalacak yer sıkıntısı oluyor maalesef. Üniversite seçenekleriyle ön planda olan Ankara yurt seçenekleriyle de oldukça dikkat topluyor tabi ki. Ankara’da bulunan yurtlar arasında birçok seçenek mevcuttur. Bunların arasından en iyisini seçmek her öğrencinin istediği bir durumdur. Sizler için en iyisini düşünen ve her zaman sizlerin yanında olmaya çalışan bir yurt bulmak her ne kadar imkansızmış  gibi görünse de Özel İdeal Öğrenci Yurtları ile oldukça basit ve mümkündür. Ankara’da bulunan 2 kız 1 erkek şubesi ile İdeal Öğrenci Yurtları sizlere 25 yıldır hizmet vermektedir. Sizleri her zaman mutlu etmeye çalışan yurtlarımız öğrencileri için daima çalışıp çabalayarak kendini geliştirmeye devam etmektedir. Ankara’daki birçok yurtta olmayan imkanlar ve koşullar ile sizlere en ideal yaşamı sunmaya çalışmaktayız.

 

Özel İdeal Öğrenci Yurtları Çankaya Ankara’da bulunan 11. Erkek şubemiz ve 13. Kız şubemiz ile Ankara Çankaya da sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Yurtlarımız son derece konforlu, huzurlu ve en önemlisi son sistem güvenlidir. Yurtlarımızda 25 yıldır asla hiçbir sorun ile karşılaşmadık ve karşılaşmamak adına elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Sizlerin mutluluğu ve güvenliği için daima çalışıp çabaladık. Sizlerin iyiliği için elimizden gelenin fazlasını yaptık. Yurtlarımızda bulunan gelişmiş güvenlik sistemimiz ile asla güvenlikten ödün vermemekteyiz. Yurtlarımızda bulunan güvenlik personelimiz yurtlarımızın giriş – çıkışları her zaman kontrol altındadır, ayrıca yurtlarımızda bulunan master kilit sistemleri ile parmak izi girişleri de mevcuttur. Yurtlarımızda bulunan 7/24 kamera sistemi ile yurdumuzun etrafı her zamana kayıt altına alınmaktadır. Yurtlarımız oldukça güvenli olduğundan dolayı ailelerimizin gözü arkada kalmadan sizleri bize emanet etmektedir. Yurtlarımızda bulunan birçok imkandan bazıları açık büfe sabah kahvaltımız ile sizlerin güne zinde başlamanıza yardımcı oluyoruz. Sizlerin her ihtiyacı düşünülerek tasarlanmış yurt odalarımız son derece konforludur. Eve çıktığınız takdirde sizlere dert olan fatura derdi, temizlik sıkıntısı gibi hiçbir sıkıntı ile yurtlarımızda karşı karşıya kalmazsınız. Sizlerin ihtiyacı doğrultusunda dizayn edilmiş yurtlarımız sizler için en iyisini düşünür ve ona göre hareket eder sizlere evinizi aratmayacak rahatlığı, konforu ve huzuru veren yurtlarımız sizler için en idealini düşünür. Yurtlarımızda bulunan imkanlar doğrultusunda diğer yurtlardan farkımızı her zaman ortaya koyduk ve kendimizi daima geliştirdik.

 

Yurtlarımız bulundukları konum ve yer ile üniversitelere oldukça yakın olmasının yanında yurtlarımızda bulunan ücretsiz ring servislerimiz ile üniversitelere kolaylıkla ulaşabilmektesiniz. Bunların dışında yurtlarımız toplu ulaşım araçlarına da oldukça yakın olması ile ulaşım sıkıntısı çekmeden rahatlıkla ulaşım sağlayabileceksiniz. Sizler için en iyisini düşünen İdeal, isteklerinizin karşılanması için elinden geleni yapmaktadır. Özel İdeal Öğrenci Yurtları Çankaya Ankara sizler için en ideal yaşam alanını yaratmaya çalışmaktadır. Tamamen sizleri düşünerek çıktığımız bu yolda daima sizlerin mutluluğunu hedefleyerek durmadan çalışmaktayız. Özel İdeal Öğrenci Yurtları Çankaya Ankara sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmektedir. Sizlerin ihtiyaçlarınızı daha kolay giderebilmeniz açısından yurtlarımızda bulunan kantin ve kafeteryalarımız ile sizlerin dışarıdaki fiyatlara nazaran daha cüzi miktarlara ihtiyaçlarınızı gidermenize olanak sağlar. Sizlerin daha sağlıklı bireyler olmanız adına yurtlarımızda bulunan spor salonlarımız, basketbol – voleybol – futbol sahaları ile sizlere daha eğlenceli bir yurt hayatı sunuyor. Kupa heyecanı yaşamak isteyen öğrencilerimiz için yurtlar arası düzenlenen turnuvalara da katılabilir, kendinizi eğlenceli aktiviteler içinde bulabilirsiniz.

Ankara Öğrenci Yurtları içinde lider olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları Çankaya Ankara’da bulundurduğu 3 şubesi ile sizlere hizmet vermektedir. Sektörde birinci olan İdeal Yurtları 25 yıldır bünyesinde bulundurduğu öğrencileri için en iyisini düşünüp, en iyi hizmeti vermektedir. Sizlerin en ufak bir sorununuzda ailenizden biriymiş gibi sizinle ilgilenen personelimiz ile sıkıntılarınızı en kısa sürede çözmek için ellerinden geleni yapmaya çabalar ve size çözüm önerileri sunar. Yurtlarımızda bulunan temizlik personelimiz ile odalarınız günün belirli saatlerinde dip bucak temizlenmektedir. Sizlerin temizlik, yemek fatura vs… başka bir işle uğraşmayıp sadece derslerinizle ilgilenmeniz için elimizden geleni yapmaktayız.  Sizleri biraz da olsa vize, final streslerinden kurtarmak adına düzenlemiş olduğumuz sosyal etkinlikler ( kısır, mangal, supangle, mantı, aşure, kestane spagetti vb…) ile sizleri kültürel açıdan zenginleştirecek gezilerimiz ( Ankara, Kapadokya, Antalya vb…) ile sizlere biraz da olsa stres atma yöntemi oluşturmaya çalıştık. Sizlerin günün herhangi bir saatinde ihtiyaç duyduğunuz zaman kullanabileceğiniz ütü ve çamaşır makinesi imkanlarımız ile sizleri evinizdeymiş gibi rahat ettirmeye özen gösteriyoruz. Odalarınızda oluşan herhangi bir teknik arıza (çeşmenin bozulması, ampulün patlaması vb…) halinde sizlerden asla ek bir ücret istenmeksiniz teknik personelimiz sizin sorununuzu en kısa sürede çözmeye çalışır. Özel İdeal Öğrenci Yurtları Çankaya Ankara’da bulunan yurtlarımızda sizlerin mutluluğunu hedef alarak büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Ankara’daki yurtlar arasından sizi bünyesinde en iyi şekilde ağırlayacak olan şüphesiz ki Özel İdeal Öğrenci Yurtları olacaktır. Yurtlarımızda kaldıkları süre zarfında bünyesinde barındırdığı öğrencilerine en iyi şekilde hizmet veren Özel İdeal Öğrenci Yurtları öğrencilerinin ilerideki hayatlarında başarılı olabilmesi adına elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Ailelerimizin gözü arkada kalmadan sizleri bize emanet etmesinin sebebi 25 yıllık deneyimimiz ve yıllardır sarsmadığımız güveniniz olmuştur. Öğrencilerimiz yurtlarımıza geldiği takdirde diğer yurtlarla aramızdaki farkı çok açık bir şekilde fark edeceklerdir. Yurtlarımızda sunduğumuz imkanların bir çoğu diğer yurtlarda mevcut değildir. İdeal Yurtları bünyesinde bulundurduğu öğrencilerine her zaman çok değer vermektedir. İdeal Öğrencisi olmak çok farklıdır. Sonuç olarak üniversiteli olmak farklı, İdeal’ li olmak çok farklıdır.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram