Online Kayıt

Ön kayıt formu ile kayıt ol, iletişime geçelim.

Kayıt Ol
ideal yurtları whatsapp

Ankara ‘da İdeal Öğrenci Yurdunun Ayrıcalıkları

Ankara ‘da İdeal Öğrenci Yurdunun Ayrıcalıkları BLOG
ideal saat ikon 2021-02-15

Ankara ‘da İdeal Öğrenci Yurdunun Ayrıcalıkları

Ankara ‘da İdeal Öğrenci Yurdunun Ayrıcalıkları

Başkentimiz olan Ankara da artık üniversite açısından öğrencilerin sık tercihleri arasında yer alıyor. Bunun sebebi ile de öğrencilerin kalacak yer sıkıntıları da başlamış oluyor. Çoğunlukla öğrencilerin tercihi ise yurttan yana oluyor. Böylelikle hem aileler hem de öğrenciler rahat etmiş oluyor. Bizde Özel İdeal Öğrenci Yurtları olarak siz öğrencilerimizin kaliteli bir yaşam sürebilmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya özen gösteriyoruz.

Ankara Erkek Öğrenci Yurtlarının içinde Sektörde bir numara olan Özel İdeal Öğrenci Yurtlarımız başta siz değerli öğrencilerimiz ve sizleri bize emanet eden aileleriniz gözü arkada kalmayacağı bir yurt güvencesi veriyor. 25 yılı aşkın tecrübemiz ve alanında en iyi personelimiz ile siz öğrencilerimiz için en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Asla bir cemaat ya da vakıfa bağlı olmayan yurdumuz tamamı ile devlete bağlıdır.

Son derece güvenli, modern, konforlu ve fırsatlarla dolu bir yurt olan Özel İdeal Öğrenci Yurtları siz öğrencilerimizin rahat bir yurt hayatı geçirmenizi sağlıyoruz. Özel güvenlik firması ile anlaşmamız  yurdumuzun kapısında duran güvenlik görevlilerimiz ile yurdun etrafındaki 7/27 kamera sistemlerimiz ve master kilit sistemlerimiz, kartlı girişlerimiz, parmak izi girişlerimiz ile sizlerin güveliği konusunda asla taviz vermiyoruz. 25 yıldır güvenlimiz konusunda asla sıkıntı yaşamamış olmamız sizlerin güvenliğini ne kadar düşündüğümüzün kanıtıdır. Öğrencinin sıradan bir yurttan beklenilenden daha fazlasını veren Özel İdeal Öğrenci Yurtları sizlerin daha mutlu, konforlu bir yurt hayatı yaşamanız için yurtlarımızın içinde bulunan bahçelerimiz, spor salonlarımız, son derece modern olarak tasarlanmış ortak yaşam alanlarımız, birçok ihtiyacınızı gideren kafeteryalarımız, voleybol - futbol – basketbol sahalarımız ile sizlerin aktif, sağlıklı ve sosyal birer birey olmaya teşvik ediyoruz. İsteyen öğrencilerimiz ise peyzaj ve bahçe sayesinde doğa ile iç içe bir yurt hayatı yaşar.

Başkent Ankara da sektöründe en iyi olmayı başaran Özel İdeal Öğrenci Yurtları bulunduğu konum ve size sunulan avantajlarla sizlerin beğenisini ve takdirini kazanıyor. Üniversitelere olan yakınlığı dışında ulaşım sorunu olmayan, şehrin merkezi yerlerinde olan şubelerimiz ile sizlere şehri keşfetme imkanı veriyor. Ankara Erkek Öğrenci Yurtları arasında en aktif, sosyal ve kültürel etkinliklerine sahip bir yurt olduğumuzu iddia ediyoruz. Sizlerin mutlu ve bilgili gençler yetiştirebilmek adına düzenlenilen (mangal, kısır, mantı, lokma, spagetti, kestane, aşure, supangle, çay saatleri, salep, irmik helvası) partilerimiz (Ankara, Kapadokya, Antalya…) gezilerimiz ve moral gecelerimiz ile sizlerin olabildiğince aktif olmanıza imkan sağlıyoruz. Okulun stresini atmanıza rahat bir nefes almanıza yardımcı oluyoruz. Siz öğrencilerimizin mutluluğu, güvenliği, konforu için profesyonel ekibimiz, deneyimli kadromuz ve 25 yılı aşkın tecrübemiz ile mezunlarına mutlu birer birey olmanıza olanak sağlıyoruz

Yurtlarımızda bulunan ücretsiz açık büfe kahvaltımız, ücretsiz internetimiz, ücretsiz ring servislerimiz spor salonları, sağlık hizmetleri ve çalışma salonları ile de daha birçok hizmetten yararlanma imkanı sunuyor. Her gün günün belli saatlerinde temizlenen odalarımız, ütü ve çamaşır makinesi imkanı ile son derece konforlu bir hale geliyor. Evde olan birçok sorundan sizi kurtaran İdeal Öğrenci Yurtlarında ay sonu  kira, elektrik, su, internet faturaları vb. gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız. Şehrin merkezlerinde bulunan ulaşım araçlarına yakınlığı yanı sıra ücretsiz ring servislerimiz ile de sizlerin ulaşım sıkıntısı çekmemenize olanak sağlıyoruz. Eğitimli ve donanımlı kadromuz ile herhangi bir sıkıntınızda çözüm odaklı davranıp sizi sıkıntınızdan kurtarıyoruz. Odanızda olacak olan herhangi bir ampul patlaması, musluk bozulması gibi bir teknik sorunda sizden herhangi bir ücret istenmeksizin teknik servisimiz ile sizlerin sıkıntısını anında çözmemize ve sizleri mağdur etmemeye özen gösteriyoruz. Yurtlarımızda bulunan kafeteryalarımız ile dışarıya çıkma zahmetinde bulunmadan işinizi halledebiliyorsunuz.

 

 Ankara Erkek Öğrenci Yurtlarında öğrenciler yurt seçerken birçok sorunla karşı karşıya kalıyor bizi İdeal Öğrenci Yurtları olarak asla sizleri ve aileleri mağdur etmemeye çalışmaktayız. Sizlere verilen fiyatın ve sunulan imkanların dışında olası bir sıkıntıyla karşılaşmazsınız. Buda sizin sorunsuz ve sıkıntısız bir yurt hayatı yaşamanıza olanak sağlar. İlk günden son güne değişmeyen kalitemiz ve konforumuzla sizleri mağdur etmemek için elimizden geleni yapıyoruz. Odalarımız son teknoloji ile tasarlanmış olup sizlere rahat ve ferah bir yaşam sunuyor. Ayrıca çeşitli sağlık kuruluşlarıyla yapılan anlaşmalarımız ile İdeal yurtlarında kalan öğrenciler periyodik olarak sağlık kontrollerini yaptırabilirler. Birçok yurtta bulunmayan özellikleri ile Ankara Erkek Öğrenci Yurtları içerisinde İdeal Öğrenci Yurtları olarak zirvede olmayı başarıyoruz Ankara, Konya, İstanbul ve birçok ilde bulunan şubelerimiz ile öğrencilerimizin aklına ilk gelen isimlerden biri oluyoruz. Yurtlar konusunda her zaman ayrıcalığımızı ve farklılığımızı ortaya koyduk ailelerin ve sizlerin takdirlerini verdiğimiz mutluluk, huzur ve güven ile kazanmayı hak ettik 25 yıllık tecrübemiz ile bu zamana kadar asla sizlere tutamayacağımız bir sözü vermedik böylelikle de sizleri asla mağdur etmedik. İdealin ayrıcalıklarıyla dolu fırsatları ve avantajları ile sizlerin kaliteli bir yurt hayatı geçirmenizin teminatını veriyoruz.

 

Ankara Erkek Öğrenci Yurtlarında bulunmayan birçok imkan Özel İdeal Öğrenci Yurtlarında mevcut olduğundan dolayı buda bizim sektörde en iyisi olmamızı sağlıyor. Diğer yurtlarda olmayan birçok fırsat ve olanakları İdeal Öğrenci Yurtlarında ücretsiz bir şekilde kolayca yararlanabiliyorsunuz. Buda sizin verdiğiniz ücret dışında ek bir ücret vermemenize olanak sağlıyor. Ankara Erkek Öğrenci Yurtları içinde öncü olan İdeal Öğrenci Yurtları sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmek için kendini 25 yılı aşkın tecrübeyle  geliştirmeye sizlerin beğenisini ve takdirini toplamaya devam ediyor. Öğrencilerimizin yanı sıra ailelerin de bir numaralı tercihi haline gelmektedir. Sende İdeal’li olmak ayrıcalıktır diyorsan senide aramıza bekliyoruz.

TÜM SAYFALARI GÖR
Tumblr
Pinterest
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
VK
Telegram