İDEAL YURTLARI
Türkiye'nin en büyük özel öğrenci yurdundan mezuniyet galası.

Türkiye'nin en büyük özel öğrenci yurdundan mezuniyet galası.

Gold Garden Salonunda düzenlenen mezuniyet kutlamasına öğrencilerin ilgisi yoğundu. Kutlamaya İdeal Öğrenci Yurtları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Baydar, İdeal Öğrenci Yurtları Yöneticileri ve öğrenciler katıldı.

“DENEYİMLERİNİZE YENİ DENEYİMLER KATTINIZ”

İdeal ailesi olarak düzenlenen organizasyon ile yeni bir mezuniyet töreninde bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Ahmet Baydar, “Bizlere bu mutluluğu tattırdığınız için hepinize çok teşekkür ederim. Deneyimlerinize yeni deneyimler kattınız, öğrencilerimizin şuanda Konya’ya gelmiş olduklarından bu yana mutluluklarına mutluluk katmalarında ve bir meslek unvanı alarak ayrılmalarından ayrıca mutluyuz. Sizler artık yaşamla ilgili planlar yapabilen ve başarıyla başınıza gelebilecek olan her türlü zorluklarla baş edebilecek tecrübeye sahipsiniz. Bir başka kentte olmayı, orada dost, bulmayı birlikte yaşamayı, paylaşmayı yaşamınıza deneyim olarak kazanmış bir insan olarak geri dönmektesiniz” dedi. 

“İDEALLERİNİZDEN VAZGEÇMEYİN”

Mezun olan öğrencilere, hayalleri ve planlarınız uğruna yeni başlangıçlar yapacağını söyleyen Baydar, “Şunu biliyorum ki yaşamınızda bundan sonraki bir çok cümlede bu kentten bu idealinize ait bir çok kelime bulunacaktır. Bizler sizleri hep hatırlayacağız, unutmayacağız. Bizlere katmış olduğunuz değerler ve deneyimler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yaşamınızda tüm mutluluklar ve başarılar sizlerle beraber olsun. İdeallerinizden vazgeçmeyin. Yolunuz açık olsun” diye konuştu.

Baydar’ın konuşmasının ardından İdeal Öğrenci Yurtları öğrencileri canlı müzik ve ikramlarla gecenin tadını çıkardı. Gönüllerince eğlenen öğrencilere Baydar ve İdeal Öğrenci Yurtları Müdürleri mezuniyet plaketi ve hediyelerini takdim etti ve hatıra fotoğrafı çektirdiler. Töreninde yurt müdürleri ve öğrenciler arasında duygu dolu anlar yaşandı. Plaket töreninin ardından öğrenciler gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenmeye devam ettiler

Kaynak:  http://www.konyapol.com/turkiyenin-en-buyuk-ozel-ogrenci-yurdundan-mezuniyet-galasi-1186h.htm

Yurt Sihirbazı Whatsapp