İDEAL YURTLARI
Konya Erkek Yurdu

Konya Erkek Yurdu

İdeal öğrenci Yurtları olarak, 24 yıllık tecrübesi ile ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunan 10 Konya erkek yurdu şubesi ile öğrencilerin ve ailelerinin beklediği hizmeti vermektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen, inovasyon ve arge çalışmaları ile en modern şekilde donatılmış Konya Erkek yurdu;  Sektöründe lider olarak öğrencilere karşı sorumluluklarını bilerek amaçlanan en kaliteli ve konforlu hizmeti, eğitimli ve deneyimli personellerle sürdürmektedir. İdeal öğrenci yurtları; Konya’da yeni bir hayata ve öğretim süresine başlayan veya devam öğrenciler için önemli olan konfor, güven, sosyal yaşam alanı, aktiviteler ve etkinlikler gibi seçeneklerle en iyi Konya erkek yurdu olarak hizmet sunmaktadır.

Öğrenciler aileleri için önemli olan koşullar; kendi evlerini aratmayacak bir konforlu bir hizmet ve gözlerinin arkasında kalmaması yurda duyulan güven ve prestijdir. Konfor koşulunun en iyi şekilde gerçekleştirmek için Üniversite ve İdeal Konya erkek yurdu arasında öğrencinin kolay ulaşım sağlaması için ring servislerimiz, 24 saat akan sıcak su, çamaşır ve ütü odaları, ücretsiz internet, spor salonları, hijyenik oda ve temizliği vb. standartları barındırmaktadır.

Özellikle aileler için hemen hemen en önemli olan koşul güvendir. İdeal öğrenci yurtlarının geçmiş yıllara dayanan öyküsü, başarılı sürdürülmekte olan misyon ve vizyonu ile Konya erkek yurdu ve diğer tüm yurtlarımız dahil herkeste olumlu bir imaj ve prestij sağlamıştır. Özellikle yurt ve oda güvenliğine önem veren İdeal öğrenci yurtları 7/24 Kameralı güvenlik sistemi ve gece ve gündüz çalışan personel ile güvenli bir ortam sağlamaktadır. Öğrencinin özel yaşam alanı oda güvenliğinde; kartlı veya master kilit sistemi kullanılmaktadır.

Konya’da en geniş sosyal yaşam alanı olan İdeal Konya erkek yurdu; öğrencilere kültür, sanat ve spor kulüpleriyle birbirinden eğlenceli aktivite ve faaliyetler düzenleyerek öğrencinin okuldan kalan vaktini güzel değerlendirilmesinde yardımcı olmaktadır. İdeal Halkla İlişkiler Birimi tarafından gerçekleştirilen konser, tiyatro, spor aktiviteleri, kültürel ve sosyal geziler, bilgi yarışmaları ile öğrencilerin bilgi ve birikimlerine katkı sağlamaktadır.

Üniversite yaşamınıza, kaldığınız yer ile diğer öğrencilerden farklı ve ayrıcalıklı olarak yaşamak için İdeal Öğrenci Yurtlarını tercih edilebilirsiniz.

Yurt Sihirbazı Whatsapp