İDEAL YURTLARI
İdeal Konya Erkek Öğrenci Yurdu

İdeal Konya Erkek Öğrenci Yurdu

İdeal Öğrenci Yurtları, birikim ve uzmanlığı ile öğrencilerin güvenliği ve konforu için çalışmaktadır. İdeal yükseköğrenim erkek öğrenci yurdu ve İdeal yükseköğrenim kız öğrenci yurdu ile öğrencilerin üniversite hayatlarında öğrencilere yardımcı olmaktadır. Üniversitelere yürüme mesafesinde olmakla birlikte uzakta olması durumunda ücretsiz ring servisle öğrencilerin üniversiteye ulaşımını sağlamaktadır.

İdeal öğrenci yurtları erkek ve kız öğrenciler için her türlü detaylı büyük bir özenle düşünmektedir. 7/24 destek, çamaşır ve ütü hizmeti, temizlik ve ücretsiz kahvaltı hizmeti ile erkek öğrencilerin ev işleri gibi sorunlarla uğraşmasının önüne geçilmektedir. Böylece erkek öğrencilere ev hissi veren erkek öğrenci yurdu ile erkek öğrencilerin memnuniyetini kazanmaktadır.

İdeal Erkek Öğrenci Yurdu

İdeal Öğrenci Yurtları, Konya erkek yurdu, Ankara erkek öğrenci yurdu, İstanbul erkek öğrenci yurdu ve Aksaray erkek öğrenci yurdu olarak toplamda 12 erkek öğrenci yurdu ile hizmet vermektedir. Yurtların hepsinde 2,3 ve 4 kişilik odalar mevcuttur. Bu sayede öğrencilerin herhangi bir sorun yaşamadan dilediği odada rahatlıkla kalması sağlanır. Odaların hepsinden erişilebilen ücretsiz yüksek hızlı internet hizmeti ile de öğrencilerin herhangi bir teknik sorunla karşılaşmadan internet üzerinden çalışmaları sağlanır.

Yurt Sihirbazı Whatsapp